0

به گفته خریداران آمازون ، این بندهای تنفسی در گرمای تابستان بسیار راحت هستند – اخبار آمازون

بازدید 18


محصولات این داستان به طور مستقل انتخاب و از نظر ویراستاری ارائه می شوند. اگر با استفاده از این پیوندها خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

تا جایی که می خواهید زیر لباس خود بپوشید ، لباس زیر یک موضوع کاملاً تفرقه انگیز است. سبک های مختلف از گونه های بدخیم ، بوکسور ، کمر بلند و شلوارک کوتاه همه دنباله های جمعی خود را دارند – و سپس ، بندها وجود دارد.

لباس زیر شلوارک معمولاً رپ بدی پیدا می کند در حالی که در واقع ، جفت مناسب می تواند به اندازه یک گزینه کامل با پوشش راحت باشد. فقط از هزاران خریدار آمازون که شروع به پوشیدن کرده اند ، س askال کنید لباس زیر آویز تنفس Elacucos.

بندهای نخی الاكوكوس

آن را بخر! لباس زیر 6 تایی Elacucos Breathable Thong در رنگهای متنوع ، 9.99 دلار (مبدا 15.99 دلار) amazon.com

با 10 دلار بسته بسته شش تایی ، لباس زیر به همان اندازه که محبوب است نیز مقرون به صرفه است. اما طبق نظر بازرسان که آنها را با نام تجاری گران قیمت مقایسه می کنند ، شما هنوز هم می توانید روی کیفیت چشمگیر آنها حساب کنید.

“این بهترین و راحت ترین لباس زیر است که من در طول زندگی ام دریافت کرده ام ،” یک مشتری گفت. پارچه ضخیم ، نرم و به سختی قابل استفاده است. از لحظه ورود اینها می توانم بگویم که عالی هستند. از کیف زیپ زیبایی که اینها با دقت در آن بسته بندی شده بودند تا احساس لوکس بودن پارچه ، خیلی خوشحال شدم که بالاخره چنین کالای با کیفیتی پیدا کردم من از لباس زیر از Victoria’s Secret گرفته تا Walmart و همه چیز در این بین استفاده کرده ام و هرگز به غیر از این مارک ها استفاده نخواهم کرد. ”

شایان ذکر است که ملافه های سبک بیکینی کم ارتفاع فقط برای اطمینان از مقاومت در برابر شستشو و ساییدگی ، شسته می شوند. بازرساني كه اين كار را كرده اند مي گويند كه اين كار را كرده اند برای بسیاری از شستشوها بدون کوچک شدن نگه داشته شده است.

بندهای نخی الاكوكوس

آن را بخر! لباس زیر 6 تایی الیکوکوس تنفس با اصول اولیه ، 9.99 دلار ؛ amazon.com

بندهای نخی الاكوكوس

آن را بخر! لباس زیر 6 تایی بند تنفس Elacucos ، 9،99 دلار (اصل 15.99 دلار) amazon.com

این پیوند به یک سایت خارجی است که ممکن است از دستورالعملهای دسترسی برخوردار باشد یا نباشد.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: براساس این ، این آویزهای تنفسی در گرمای تابستان بسیار راحت هستند آمازون خریداران

تفسیر:

اطلاعات و پیوندهای واقعاً مفید را می توان در پست کامل یافت.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

30  +    =  36