0

به پایگاه هوایی آمازون خوش آمدید – اخبار آمازون

بازدید 7


در سال 2019 ، آمازون در مرکز هوایی آمازون ، تأسیساتی به مساحت 800000 فوت مربع برای پشتیبانی از شبکه رو به رشد حمل و نقل هوایی ما ، پیشرفت کرد. این مرکز واقع در فرودگاه بین المللی سینسیناتی/شمال کنتاکی ، در موقعیت ایده آل قرار دارد تا ما را بیشتر به مشتریان سراسر کشور متصل کند. هفته گذشته ، تیم ما به طور رسمی فعالیت خود را در محل آغاز کرد و از اولین نفر از بیش از 2000 آمازونی اختصاص داده شده استقبال کرد که این سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلاری را در منطقه کنتاکی شمالی زنده می کند.

با شروع عملیات ، ما ورود اولین هواپیمای مارک آمازون خود را به سطح شیب دار جدیدمان جشن گرفتیم. تا پایان سال ، این تسهیلات که بیش از 600 هکتار وسعت دارد ، روزانه دوازده پرواز انجام می دهد و میلیون ها بسته را در هفته پردازش می کند.

من به عنوان خلبان سابق F/A-18 E/F نیروی دریایی ایالات متحده ، افتخار رهبری بسیاری از عملیات های موفق را داشتم و این یکی واقعاً ویژه است. از شرکایی که هواپیمای ما را پرواز می دهند ، تا کارمندانی که برای بارگیری و تخلیه هواپیما برنامه ریزی می کنند و مدیریت می کنند ، تا سیستم فناوری روباتیک که بسته ها را به وسعت سه استادیوم فوتبال در یک مرکز منتقل می کند – زنده ماندن آمازون هوای آمازون مانند این است که شاهد آن باشید. سمفونی عملیاتی

رایان سوگلر ، مدیر منطقه شیب دار آمازون ایر ، یکی از افرادی است که این سمفونی را ممکن می سازد. من قبل از اولین پرواز هواپیما با او تماس گرفتم تا دیدگاه خود را در مورد روز بدانم. او به من گفت که تماشای اولین هواپیما که از مرکز جدید به پرواز در می آید برای تیمش یک لحظه بزرگ “پنج درجه” بود. Swagler و تیمش نقش مهمی را در سطح شیب دار بازی می کنند ، جایی که هواپیماها در آن بارگیری و تخلیه می شوند. آنها هواپیماها را وارد هواپیما می کنند یا به آنها سیگنال می دهند ، هواپیماها را بارگیری و تخلیه می کنند و سپس هواپیما را برای آماده شدن برای بلند شدن عقب می رانند. در حالی که ما تازه شروع به کار کرده ایم ، من در حال حاضر از آنچه تیم برای حمایت از مشتریان ما از طریق این سایت انجام می دهد ، الهام گرفته ام.

ویژگیهای منحصر به فرد این سایت:

  • مردم. افتخار این تسهیلات بیش از آن است 2000 کارمند که به مرور به ما ملحق می شوند. برخی از سایتهای دیگر آمازون نقل مکان خواهند کرد و شغل خود را در این مرکز در نقشهای جدید توسعه خواهند داد. دیگران تازه وارد دنیای بارهای هوایی شده اند و طناب زدن را یاد می گیرند. همه به دستمزد برجسته صنعت و مزایای جامع ، به علاوه تعداد زیادی از منابع دیگر کارکنان ، مانند انتخاب شغل، که از کارکنان در صورت تمایل به دنبال آینده ای خارج از شرکت پشتیبانی می کند. کارکنان ما قلب و روح این عملیات هستند و ما مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتری در مورد افرادی هستیم که از عملیات ما در اینجا پشتیبانی می کنند.
  • تکنولوژی. هاب آمازون برخلاف هیچ سایت دیگری در شبکه ما نیست ، مجهز به کاربردهای خلاقانه از فناوری روباتیک برای حمل و مرتب سازی بسته ها. این هاب دارای واحدهای درایو تلفن همراه است که بسته ها را به سرعت از کف عبور می دهد ، ایستگاه های کاری ارگونومیک که از محیط کار راحت برای کارکنان پشتیبانی می کند و بازوهای روباتیک رابین که بسته ها را به درایوهای رباتیک تزریق می کند. ما همچنین این تسهیلات را از ابتدا با در نظر داشتن پایداری طراحی کردیم و نصب پنل پشت بام خورشیدی در سال آینده برنامه ریزی شده است. این تنها نصب از نوع خود در شبکه ما خواهد بود که تمام نیروی تولید شده را مستقیماً از شبکه برق جامعه محلی تغذیه می کند.
  • جامعه. ما از آشنایی با افرادی که در اینجا در مناطق سینسیناتی و شمال کنتاکی زندگی می کنند لذت برده ایم و می خواهیم با دعوت از آنها در آینده نزدیک از مهمان نوازی که به ما نشان داده اند باز گردانیم. ما همچنین به رفع نیازهای کودکان و نوجوانان محلی از جوامع کم نماینده و محروم اختصاص داده ایم و به زودی جزئیات بیشتری را در مورد برنامه های پیشنهادی خود در جامعه به اشتراک خواهیم گذاشت.
  • عملیات ها این تسهیلات به عنوان مرکز عملیات شبکه متصل از بیش از 40 سایت که Amazon Air در آن وجود دارد ، عمل می کند. همچنین به تسهیل حمل و نقل سریع بسته های مشتری در سراسر ایالات متحده ، از جمله این منطقه و مناطق اطراف کمک می کند. ما متعهد به حمایت از مشتریان خود هستیم و متواضعانه مفتخریم که این تسهیلات بازتابی از برتری عملیاتی ما برای ارائه بهترین خدمات به نیازهای مشتریان ما خواهد بود.

من از تمام جوامع سینسیناتی و کنتاکی شمالی ، فرودگاه بین المللی سینسیناتی/کنتاکی شمالی ، پیمانکاران و سازندگان ساخت و ساز ، حامیان ایالتی و محلی ، شرکای داخلی آمازون و تیم آمازون ایر که با جدیت تمام تلاش کرده اند این کار را انجام دهند ، سپاسگزارم. چشم انداز به واقعیت ما مفتخریم که غیرممکن و ممکن را انجام داده ایم و این نقطه عطف تاریخی را برای پرواز بارهای هوایی خود مشاهده کرده ایم.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  89  =  94