به همین دلیل است که نباید همیشه ساعت را شارژ کنید


5 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

قبل از اینکه تمام وقت شوم نویسنده اشباح، من 17 سال به عنوان وب مستقل و نرم افزار توسعه دهنده

من همچنین علاقه زیادی به مدل شارژ در ساعت داشتم.

وقتی منطقی است که ساعت به ساعت شارژ کنیم

توسعه نرم افزار یک جانور روی حیله و تزویر است. توسعه دهندگان به طور کلی موافقند که هیچ نرم افزار بدون اشکال وجود ندارد. همین روز گذشته ، یک اشکال در شبکه Fastly ایجاد شده توسط یکی کاربر تغییر برخی از تنظیمات ، ارسال شده است اینترنت درون یک “ذوب شدن، “گرفتن پایین سایت های عظیم مانند CNN، بلومبرگ و روزنامه گاردین، و بر پایه های اینترنتی مانند Reddit و Amazon تأثیر می گذارد.

اشکالات اتفاق می افتد و اگر شرکتی هر اشکال ظاهر شده را بدون هیچ گونه هزینه ای کنترل کند ، از کار خارج می شود.

یا می خواهد؟

مدل شارژ در ساعت چگونه است تشویق کردن نرم افزار بدون اشکال؟

در اوایل کارم ، یک مقاله سفید طولانی را که توسط یک شرکت نرم افزاری در استرالیا نوشته شده بود خواندم و تمام دلایل شارژ ساعت را منطقی عنوان می کردم. این مسئله اشکالات قسمت عمده ای از آن بود. من با جان و دل موافقت کردم.

اما همانطور که من به عنوان یک برنامه نویس پیشرفت کردم ، بسیاری از مقاله ها از یک معنای دیگر متوقف شدند کسب و کار چشم انداز.

دو شرکت را تصور کنید: شرکت A می گوید ، “اشکالات رخ می دهد” و “هیچ کس نمی خواهد به صورت رایگان کار کند.” شرکت B می گوید: “ما گردن خود را به خط می اندازیم ، به جای نرخ ساعتی یک نگهدارنده ماهانه می پذیریم و رفع می کنیم هر اشکالاتی که بوجود می آیند ، مهم نیست. شما یک سنت بیشتر به ما پرداخت نمی کنید. “

برای نوشتن نرم افزار بهتر به چه کسی اعتماد دارید؟ من می توانم پول خود را به شرکت B بدهم.

مربوط: 4 راه برای تعیین نرخ خود به عنوان یک شرکت انحصاری

مشکل شارژ در ساعت است

هر وقت نرم افزار عالی می نوشتم که هیچ باگی ندارد ، ناگهان از کار می افتم. “ماههای بزرگ” من یا زمانی بود که پروژه جدیدی را تحویل می گرفتم و یا اینکه تعداد زیادی اشکال برای رفع آن وجود داشت.

من همچنین در حرفه خود به نقطه ای رسیده بودم که در حال حل مشکلات مشتریان بودم سه برابر سریعتر نسبت به زمانی که من به عنوان یک برنامه نویس شروع به کار کردم ، که به نوبه خود ، به این معنی بود که درآمد کمتری دارم.

این درست با من ننشست. آیا برای بهتر شدن در کاری که انجام می دهم نباید درآمد بیشتری کسب کنم؟

این مشکل سرانجام خودش حل شد زیرا پس از سالها تلاش برای حل آن ، سرانجام توانستم خداحافظی را برای توسعه نرم افزار انجام دهم و تمام وقت را به عشق واقعی خود برسانم: نوشتن حرفه ای.

من هم با شارژ ساعت به خداحافظی کردم.

مربوط: 8 برنامه عالی برای ردیابی زمان برای فریلنسرها

شارژ برای هر پروژه یک برد-برد است

از روز اول به عنوان نویسنده ، برای هر پروژه هزینه دریافت کردم. من که به شروع و توقف ساعت عادت کرده بودم ، پیگیری می کردم که چقدر طول کشید ارسال یک پست وبلاگ، ایمیل بازاریابی ، lead-gمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *