0

به نظر می رسد کمبود کارت گرافیک ممکن است با کاهش قیمت رمزنگاری پایان یابد

بازدید 10


کارتهای گرافیک جدید چیز چشمگیری ندارند ، اما زمانی که یافتن آنها با قیمت مناسب تقریباً غیرممکن است ، این بدان معناست که کمی است. قوانین اساسی عرضه و تقاضا منجر به وضعیتی شده است که امروزه در آن اسکالپرها می توانند هزینه MSRP را سه برابر بگیرند و AIB می تواند به هر قیمتی که بخواهند روی کارتهای گرافیک “حق بیمه” بزند و مصرف کنندگان بدون تردید آنها را خریداری می کنند . کمبود کارت گرافیک ممکن است در ابتدای پایان خود باشد ، زیرا قیمت ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین ، اتریوم ، Dogecoin و موارد دیگر به سرعت در حال سقوط است.

مطابق با سخت افزار تام، قیمت GPU در بازار چین در حال کاهش است. برخی از مدل ها در حال حاضر 45٪ کاهش یافته اند و انتظار می رود روند همچنان ادامه یابد. این به روز رسانی مطابق با است گزارش ما از هفته گذشته که اشاره کرد قیمت ها در حال کاهش است. تغییر وضعیت به دلیل دولت چین است سرکوب اخیر در عملیات استخراج رمزنگاری به چندین عملیات در مقیاس بزرگ دستور داده شده است تا فعالیت ها را متوقف کنند. استدلال دولت این است که ارز رمزپایه تهدیدی برای ارزیابی ارز واقعی است و نگرانی ها مطمئناً قابل توجیه است. قیمت ارزهای رمزنگاری شده نه تنها بسیار بی ثبات هستند بلکه بر اساس ارزش درک شده نیز مبتنی هستند. این ارزهای دیجیتال در بسیاری از موارد از پشتوانه موسسات برخوردار نیستند ، بیت کوین یکی از معدود گزینه هایی است که می تواند از حمایت گسترده وال استریت برخوردار باشد.

به طور خلاصه ، دولت چین نمی خواهد این کار ادامه یابد ، که باعث ایجاد موج های زیادی در بازار می شود. اکنون که برخی از بزرگترین عملیات استخراج در چین (و به همین دلیل در جهان) باید خاموش شود ، تقاضا برای پردازنده های گرافیکی کاهش می یابد. در کنار این ، پیشرفت های اخیر باعث کاهش اعتماد سرمایه گذاران به ماندگاری طولانی مدت و سودآوری ارزهای رمزپایه می شود. فکر می کنم می توانید ببینید این کجا می رود.

یک سکه به ویچر خود بیندازید ، بعضی از آنها اکنون ارزش زیادی ندارند

اگر کاتالیزورهای کافی باعث کاهش ارزش ارزهای رمزپایه شوند ، ماندگاری استخراج رمزنگاری برای سود نیز از بین خواهد رفت. با توجه به تغییرات در بازار قضاوت می کنیم در هفته گذشته، ما می توانیم در کمتر از یک ماه دیگر به بازار بسیار متفاوتی نگاه کنیم. در هفته گذشته ، Ethereum (محبوب ترین ارز برای استخراج GPU) از 2600 دلار به 1900 دلار کاهش یافته است. این رقم با رکورد بالای 4100 دلار آمریکا در بهار سال جاری فاصله زیادی دارد.

بسوز ، عزیزم ، بسوز! (اعتبار تصویر: Coindesk).

به همین ترتیب ، بیت کوین در هفته گذشته 25٪ از ارزش خود را از دست داده و در حدود 30،000 $ USD کاهش یافته است. GPU برای استخراج این ارز استفاده نمی شود ، اما بیت کوین پایدارترین ارزهای رمزپایه محسوب می شود. با دیدن آن Bitc

بیشتر بخوانید اینجا:
به نظر می رسد کمبود کارت گرافیک ممکن است با کاهش قیمت رمزنگاری پایان یابدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  67  =  72