بهترین فروشگاه های خیریه در جنوب منچستر که می توانید کیف دستی مولبری را با قیمت 50 پوند تهیه کنید


با ارسال بزرگترین داستانهای روز ، سر و صدا را کاهش دهید مستقیم به صندوق ورودی خود بروید

“،” buttonText “:” اینجا را کلیک کنید “،” contentId “: 9916733 ،” newsletterImage “:” https://i2-prod.manchestereveningnews.co.uk/incoming/article16211788.ece/ALTERNATES/s615d/2_JS168826912.jpg ” ، ”endpointUrl”: ”https://response.pure360.com/interface/list.php”، ”profile”: ”MEN”، ”isPure360NewsLetter”: true، ”pure360MailingListId”: ”MEN – Newsletter Daily”، ”isDoubleOptIn ”: false،” newsletterSiteName ”:” Manchester Evening News ”}” data-mod = ”skinnySignup”>

ایمیل نامعتبرمشکلی رخ داده است. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

ما از ثبت نام شما برای تهیه محتوا به روش هایی که شما رضایت داده اید و درک ما از شما استفاده می کنیم. این ممکن است شامل تبلیغات از طرف ما و اشخاص ثالث بر اساس درک ما باشد. در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.اطلاعات بیشتر

خورشید خاموش است یک روز جذاب در حومه پر برگ جنوب منچستر است و شما کیسه ای را از ویترین یک مغازه می بینید. هیجان انگیز است این یک کیف دستی Mulberry است ، چیزی که الان ماه ها می خواهید.

یک عکس شادی اضافی با دیدن قیمت شما را شلیک می کند – 55 پوند! چه معامله ای؟ چطور ممکن است این باشد! این یک فروشگاه خیریه است ، اما آنها بهترین مغازه های خیریه اطراف هستند.

مردان یک روز را در آنجا گذراندند با واشنگتن، دیدزبری و چورلتون که کمک های مالی طراحان امری عادی است و بسیاری از مغازه ها دوباره به عنوان “بوتیک” راه اندازی می شوند.

بیشتر بخوانید: مشترک محبوب ماکارونی Sugo سومین سایت خود را در منچستر بزرگ افتتاح می کند

خبرنگار جنوب منچستر هانا کلی با مدیران ، داوطلبان و دستیاران فروش صحبت کرد تا این راهنما را به شما در بهترین فروشگاه های خیریه در جنوب منچستر بیاورید.

1. واحد RSPCA منچستر و سالفورد ، وایتینگتون

فروشگاه RSPCA ، با وینگتون

من تراول خود را در Withington RSPCA شروع کردم که در آن آنها در خانه و لباس های قدیمی و یکپارچهسازی با سیستمعامل تخصص دارند. این فروشگاه کاملاً کوچکی است اما چیدمان بسیار خوبی دارد و کارکنان باعث می شوند که هر مشتری احساس خوشایندی کند.

ما از مدیر س askedال کردیم عجیب ترین مورد اهدایی چه بوده است ، معلوم شد که این پرسش بسیار دشواری برای کارکنان خیریه است زیرا آنها با بسیاری از چیزهای عجیب و غریب سر و کار دارند. از نظر مایک ، این یک ماسک سگ gimp بود. قدیمی است.

ما در مورد چگونگی شناخته شدن این منطقه به سبک بوتیک فروشگاه های خیریه صحبت کردیم و مایک موافقت کرد و در مورد برخی از موارد قابل توجهی که اهدا شده بود به من گفت.

وی گفت: “هدف ما این است كه آن را به یكی از فروشگاههای اقتصادی شهر تبدیل كنیم. احساس مرکز شهر اما بدون برچسب قیمت.

“خانه ای بدست آمد زیرا [the man] به زندان رفت و همه چیز در آن فقط به ما رسید. ما یک کاخ از مجموعه کارد و چنگال ورسای و یک چتر Burberry ، همراه با چیزهای دیگر به دست آوردیم. “

مایک نمی توانست از میزان فروش مجموعه ورسای مطمئن باشد ، اما به من اطمینان داد که یک لحظه از بین رفته است. به صورت آنلاین ، آنها دست دوم را با قیمتی بین 50 تا 500 پوند می فروشند. و چترهای باربری؟ 200 پوند جامد

2. آکسفام ، با وینگتون

Oxfam Withington

وقتی از کریستی ، مدیر ، پرسیدم که عجیب ترین چیزهایی که آنها اهدا کرده اند چیست ، او خندید و گفت قبل از اینکه به من بگوید کفش های مجرد زیادی دارند ، باید “آن را تمیز نگه دارد” از او پرسیدم که آیا آنها تا به حال موفق شده اند یک جفت درست کنند و او دوباره خندید. فکر نکنم.

این Oxfam متخصص در کتاب و لباس مردانه است و دیدن برچسب های طراح روی قفسه ها بسیار عادی است که کریستی نمی توانست به فکر بهترین ها باشد. در عوض ، او در مورد کمک مالی مورد علاقه خود به من گفت.

وی گفت: “کتابی از داروین که ما آن را به قیمت 220 پوند فروختیم. ما جلد دو مبدا گونه ها را داشتیم ، نه جلد یک. داشتن هر دو دلار 2000 پوند خواهد بود. “

کریستی معتقد است که وینگتون بهترین مکان برای فروشگاههای خیریه است و می گوید این به خاطر دانشجویان است.

“ما بسیار سپاسگزار هستیم. [In lockdown] ما دائماً کمک ها را می گرفتیم ما برای آنها متاسف شدیم. دانش آموزان این منطقه فوق العاده هستند.

“ما از داشتن دانش آموزان بسیار خوشحالیم. آنها این همه کمک مالی می کنند. “

3 ذهن ، دیدزبری

ذهن ، دیدزبری

بعد از اینکه مغازه های وایتینگتون را خسته کردم ، پیشرفت طبیعی جاده ویلمسلو را دنبال کردم و به سمت دیدزبری رفتم.

وارد ذهنم شدم و با مدیر آنجا ، لوئیز گپ زدم. او به من گفت که آنها در زمینه چیزهای بچه ها تخصص دارند زیرا در همسایگی آنها یک فروشگاه اسباب بازی وجود دارد اما هر کالای قدیمی یک فروشنده مطمئن است. داشتم متوجه می شدم یک موضوع در حال ظهور است.

غیرمعمول ترین چیزی که او اهدا کرده بود یک کالای پرنعمت بود. لوئیز نمی توانست بخاطر بیاورد چه چیزی را به فروش می رساند ، اما تصور می کرد که دیگر از آن برای هدف اصلی خود استفاده نمی کنند.

وی گفت: “یک کالای قدیمی ، با چیزهای قدیمی یا قدیمی آنها برای چیز دیگری مورد استفاده قرار می گیرند. مردم طنز می خواهند. آنها نمی خواهند استاندارد باشند.

وی افزود: “بسیاری از مراکز شهر فردیت خود را از دست داده اند و محصول غیر معمول است.”

“من فکر می کنم مردم هم نوستالژی را دوست دارند.”

گرانترین کالایی که به این فروشگاه اهدا شد ، ساکسیفون بود. متأسفانه در فروشگاه به فروش نرسید و به eBay ارسال شد اما با این وجود قیمت مناسبی 300 پوند داشت.

4. بارناردو ، دیدزبری

بارناردو ، دیدزبری

درست در آن طرف جاده ذهن ، بارناردو قرار دارد و کیت ، مدیر ، بیش از اینکه از صحبت در مورد اقلام فوق العاده اهدایی صحبت کند خوشحال بود. به گفته وی ، کت های باربور و کیف های دستی طراح رایج هستند اما سریع به فروش می رسند. عجیب ترین موردی که او با آن روبرو شده یک ماده دوجریدو است.

در حال حاضر یک کیف Aspinal of London در شرایط عالی در ویترین مغازه فروشی با قیمت 150 پوند وجود دارد ، جدید ، این کیف ها بیش از 550 پوند قیمت دارند.

5. سو رایدر ، دیدزبری

سو رایدر ، دیدزبری

در ادامه جاده Wilmslow ، سو رایدر قرار دارد. حالا ممکن است مغرض باشم اما این فروشگاه رأی من را دارد. کلر هاچینسون ، مدیر ، در کنار مبلمان یکپارچهسازی با سیستمعامل زیبا و یک ست صفحه تزئینی هنری دکو ، که با رنگ باورنکردنی طراحی شده بود ، توانست یک لباس پل اسمیت در فروش 12 پوند و یک کیف دستی مالبری با 55 پوند به من نشان دهد. خرید لباس زیاد برای من بسیار طول کشید.

یک گوگل سریع به من گفت که کیف های جدید Mulberry با قیمتی حدود 1000 پوند و حتی در eBay نیز با قیمت 200 پوند به فروش می رسند. در همین حال ، لباس های قدیمی پاول اسمیت در eBay بسیار کم است اما حداقل دو برابر قیمت سرقت فروشگاه خیریه است ، که برخی از آنها صدها قیمت دارد.

کلر به من گفت که کمک های مالی مانند اینها در این فروشگاه کم نیست.

وی گفت: “ما واقعاً از کمک های مالی خود خوش شانس هستیم. یکی از اهدا کنندگان در Sue Ryder Hospice بوده است و آنها یک ژاکت چرمی الکساندر مک کوئین و یک لباس Burberry به آنها داده اند. “

وی معتقد است که خرید در فروشگاه های خیریه ویژه است.

“لذت یافتن آن قطعه وجود دارد و آن برای امور خیریه است.

“این فقط در مورد لباس نیست. این در مورد توانایی تشخیص چیزی است. “

6. Oxfam ، Chorlton

کفش Louboutin در Oxfam، Chorlton

از نظر جوان مایلوت ، مدیر ، عجیب ترین موردی که جعبه جعبه او را باز نکرد ، یک بچه گربه اسباب بازی در یک سبد ساخته شده از خز واقعی بود. قدیمی است.

با این حال ، به نظر می رسد که اگر کفش هایتان را بپوشانید ، این تزئینات عجیب و غریب گربه ها کنار گذاشته شود. این آکسفام که در حال حاضر در لیست نیست ، دارای یک جفت مربی گوچی ، اسپادریل Louboutin و (البته) چند جفت دکتر مارتن است که در انتظار جلب کف مغازه هستند.

در حالی که جوآن هنوز نمی توانست به من بگوید که تا چه میزان آنها فروخته می شود ، آکسفام فرآیندی دارد. قیمت در مقایسه با eBay مقایسه و سپس کاهش می یابد.

قطعه مورد علاقه او از طریق مغازه آمده است؟ یک ساعت جیبی طلای 22 عیار از سال 1909 ، با قیمت 500 پوند.

در این فروشگاه ، لوازم خانگی بزرگترین فروشنده آنها است ، اما مردم از کفش بسیار هیجان زده هستند.

7. ارتباط خود را با انجمن ، چورلتون برقرار کنید

به انجمن دسترسی پیدا کنید ، چورلتون

به نظر می رسد اگر می خواهید چیزهای عجیب و غریب و عجیب و غریب را پیدا کنید ، فروشگاه دسترسی به انجمن فروشگاهی است که باید از آن بازدید کنید. بکی الیوت ، بنیانگذار و رئیس فروش و امور مالی ، گفت که لیست موارد حواس پرت آنها گاهی فراتر از باور است. از جکوزی گرفته تا سینک ظرفشویی.

بکی افزود: “ما قبلاً از یک بار در روستا اموال خود را گم می کردیم و یک لباس کامل پی وی سی فردی مرکوری تهیه می کردیم.”

هنگامی که از وی در مورد برچسب های طراحان س ،ال شد ، بکی گفت که این لباس ها بیشتر لباس مردانه است.

“ما بسیار رالف لورن ، آرمانی ، فرد پری به دست می آوریم و اغلب اغلب آنها هنوز کاملاً جدید هستند. “ما اغلب آن را دریافت می کنیم ، کت Calvin Klein با قیمت 40 پوند وجود دارد.

علاوه بر این فروشگاه در گذشته کیت بازیکنان جوانان منچستر یونایتد را اهدا کرده بود.

بکی گفت: “دو لباس متحد از بازیکنان جوانان ، آنها را در eBay فروختیم – یكی 700 پوند درآمد داشت.”

8. RSPCA منچستر و شعبه سالفورد ، چورلتون

نمایش پنجره در RSPCA Chorlton

در این دومین RSPCA ، مدیر ، تیفانی ، گفت كه عجیب ترین كمكی كه دریافت كرده است “لباس زیر گربه ، لباس گربه رنگین كمان و پارچه های گربه ای” است.

در کنار موضوع گربه های این RSPCA ، فروشگاه سهم خوبی از طعم های خوب طراح را به خود اختصاص داده است. تیفانی یادآوری کرد که یک کت Burberry را به قیمت 85 پوند و یک کیف دستی مایکل کورس را به فروش رسانده است ، که در یک پیچ و تاب عجیب و غریب سرقت و بازیابی شد ، سپس به قیمت 45 پوند فروخته شد.

با این حال ، به گفته تیفانی ، این ها بهترین فروش نیستند.

وی گفت: “به محض اینکه دکتر مارتنز ، آدیداس ، باربور را پیدا کنید ، دیگر از بین نخواهد رفت.”

این مارک ها به طور منظم اهدا می شوند و هرگز در این فروشگاه ماندگار نیستند.

این فروشگاه در حال شروع به تخصص در کالاهای قدیمی و یکپارچه سازی و همچنین ظروف نقره ای است که به گفته تیفانی خیلی سریع به فروش می رسد.

جدا کردن این فروشگاه از RSPCA در وینگتون کار سختی خواهد بود زیرا این دو فروشگاه به همراه سه فروشگاه دیگر در منچستر سهام خود را هر سه هفته یکبار می چرخانند و تمام سود آن به شعبه RSPCA سالفورد می رسد.

واضح است که فروشگاه های خیریه در حال تغییر هستند ، به سمت مجموعه های پرنعمت یا یکپارچه سازی حرکت می کنند و خود را به عنوان بوتیک طراحی می کنند.

یک خریدار خیریه معمولی دیگر نوعی شهر نیست ، بلکه جوانان شکار معامله می کنند. در حالی که بازاری برای خرید دست دوم افراد برای فروش مجدد وجود دارد ، کارگران مغازه فقط خوشحال هستند که فروشگاه هایشان به خوبی موجود است و روند مشتری در حال رشد است.

اگر بدنبال معامله ای هستید که چیز خاصی است و از بین بردن قفسه ها بدتان نمی آید ، دیدزبری ، باینگتون و چورلتون مکانهایی هستند که باید آنها را شکست داد.

من لباس پل اسمیت را برداشته ، ژاکت الکساندر مک کوئین را به بالا پرتاب می کردم ، با اسپادریل های Louboutin اکسسوری می کردم و اوقات خوشی را سپری می کردم.

برای دریافت آخرین به روزرسانی های ایمیل از Manchester Evening News ، اینجا کلیک کنید.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *