0

بهترین سهام رایانش کوانتومی برای خرید اکنون؟ 4 دانستن

بازدید 5


6 دقیقه خواندن

این داستان در اصل در ظاهر شد بازار سهام

4 سهام برتر رایانش کوانتومی که اکنون می توانید در بورس سهام تماشا کنید

با هضم آخرین به روزرسانی فدرال رزرو توسط سرمایه گذاران ، سهام فناوری اکنون می تواند یک فرصت جالب ارائه دهد. بر این اساس ، سهام محاسبات کوانتومی می تواند ارزش تماشای سهام را داشته باشد بازار سهام اکنون. محاسبات کوانتومی ممکن است بپرسید؟ همانطور که از نامش پیداست ، این حوزه از فناوری در درجه اول از رایانه هایی تشکیل شده است که از تئوری کوانتوم استفاده می کنند. رایانه های کوانتومی بدون اینکه به جزئیات بپردازند ، با همان فناوری کار می کنند که فیزیکدانان را قادر می سازد حرکت ذرات زیر اتمی را پیش بینی کنند. به طور خلاصه ، این ابزار تخمینی به این معنی است که کامپیوترهای کوانتومی قادر به عملکرد بهتر از ابر رایانه های پیشرفته امروزی هستند. به همین دلایل ، سرمایه گذارانی که قصد دارند در مرحله بعدی محاسبات شرط بندی کنند ، اکنون به بخش چشم دوخته اند.

در صورت وجود ، اکنون اخبار جذاب در این بخش برای سرمایه گذاران کم نیست. در اوایل این هفته ، IBM (NYSE: IBM) از اولین رایانه کوانتومی اروپا در آلمان رونمایی کرد. از طریق همکاری با موسسه Fraunhofer ، این شرکت با موفقیت Q System One را ایجاد کرد. طبق IBM ، اکنون “قدرتمندترین رایانه کوانتومی اروپا در زمینه صنعتی” این شرکت همچنین معتقد است كه این گامی حیاتی در جهت صنعت كوانتوم است كه می تواند “ارزش آن تا سال 2030 بیش از 65 میلیارد دلار باشد.“در جای دیگر ، دیگر غول های فناوری نیز در حال انجام نمایش های خود در دنیای رایانش کوانتومی هستند. یعنی آمازون (NASDAQ: AMZN) در حال حاضر این فرصت را به کاربران می دهد تا از طریق بخش آمازون Braket ، این حوزه از فناوری را تجربه کنند. با خواندن همه این موارد ، ممکن است مشتاق باشید برخی از آنها را اضافه کنید سهام محاسبات کوانتومی به نمونه کارها در این صورت ، در اینجا چهار موج ایجاد کننده در وجود دارد امروز بازار سهام.

سهام رایانش کوانتومی برای تماشای اکنون

Alphabet Inc.

Alphabet یا بیشتر با نام Google شناخته می شود ، یک شرکت فناوری چند ملیتی است. این شرکت از طریق هوش مصنوعی Google Quantum خود ، پیشرفته ترین محاسبات کوانتومی را توسعه داده و ابزارهایی را برای محققان در حال توسعه فراتر از توانایی های کلاسیک در حال توسعه است. سهام GOOGL جلسه معاملات جمعه را با قیمت 2،402.22 دلار بسته و نسبت به سال گذشته بیش از 35٪ رشد داشته است. در آوریل ، این شرکت نتایج مالی سه ماهه اول سال 2021 خود را اعلام کرد.

در این شرکت ، کل درآمد 55.31 میلیارد دلار برای سه ماهه گذشته ، 34٪ افزایش نسبت به سال گذشته. درآمد عملیاتی این سه ماهه 16.43 میلیارد دلار جالب بود که 30٪ افزایش نسبت به سال قبل را نشان می دهد. همچنین ، گوگل درآمد خالص 17.93 میلیارد دلار برای سه ماهه یا سود ناچیز هر سهم 26.29 دلار گزارش کرد.

این سه ماهه چشمگیر منعکس کننده افزایش فعالیت مصرف کننده بصورت آنلاین و رشد گسترده درآمد تبلیغات خود است. این شرکت همچنین شاهد حرکت شتاب بخش Google Cloud خود است. با توجه به سه ماهه هیجان انگیز ، آیا به همین دلایل قصد خرید سهام GOOGL را دارید؟

شرکت انویدیا

انویدیا سهام محاسبات کوانتومی است که جهان را به طوفان کشانده است. این شرکت اساساً با کارهای پیشگامانه خود در واحد پردازش گرافیک (GPU) که ​​توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد ، گرافیک مدرن رایانه ای را دوباره تعریف کرده است. محصولات آن در بازارهای در حال رشد مانند بازی ، تجسم حرفه ای ، مرکز داده و صنایع خودرو استفاده می شود. سهام NVDA در حال حاضر از زنگ بسته شدن جمعه با 745.55 دلار معامله می شود و در سال گذشته بیش از دو برابر ارزیابی شده است.

در اواخر ماه مه ، این شرکت رکورد دارایی مالی مربوط به سه ماهه اول سال مالی 2022 خود را گزارش کرد. در غواصی ، انویدیا درآمد 5.66 میلیارد دلاری را برای سه ماهه گزارش کرد که 84٪ افزایش نسبت به سال گذشته است. بخش های بازی و مرکز داده آن نیز به ترتیب رکورد درآمد را به ترتیب 2.76 میلیارد و 2.05 میلیارد دلار اعلام کردند. درآمد خالص این سه ماهه 1.91 میلیارد دلار یا درآمد ناچیز هر سهم 3.03 دلار بوده است. این میزان نسبت به سال گذشته 106 درصد افزایش نشان می دهد.

درآمد بازی های آن به دلیل نسل جدید پردازنده های گرافیکی سری RTX 30 سال به سال دو برابر شده است. قابل ذکر است ، این شرکت در تاریخ 1 ژوئن 2021 آخرین پرچمدار بازی خود را با نام GPU های RTX 3080 Ti اعلام کرد. انویدیا می گوید که 1.5 برابر سریعتر از نسل قبلی است و جهشی خارق العاده در عملکرد و وفاداری ارائه می دهد. “با RTX به چنین موفقیت چشمگیری ، گیمرها و سازندگان از عملکرد و ویژگی های پیشنهادی GeForce RTX 3080 Ti هیجان زده می شوند ،“جف فیشر ، معاون ارشد رئیس واحد تجاری GeForce در NVIDIA گفت. به همین دلایل ، آیا سهام NVDA ارزش خرید دارد؟

[Read More] بهترین سهام برای تورم در سال 2021؟ 4 سهام املاک و مستغلات برای تماشا

Applied Materials Inc.

Applied Materials پیشرو در راه حل های مهندسی مواد است. محصولات آن تقریباً برای تولید هر تراشه و نمایشگر پیشرفته در جهان استفاده می شود. همچنین ، تخصص آن در اصلاح مواد در سطح اتمی و در مقیاس صنعتی بی نظیر است. در اصل ، تراشه های الکترونیکی ، نمایشگرهای صفحه تخت و محصولات خورشیدی را تولید می کند. سهام AMAT در حال حاضر از ساعت 16:00 بعدازظهر با 131.23 دلار معامله می شود. و در سال گذشته بیش از دو برابر شده است.

روز چهارشنبه ، این شرکت از پیشرفت در سیم کشی تراشه خبر داد. با این کار ، Applied Materials راهی جدید برای مهندسی سیم کشی تراشه های منطقی پیشرفته پیدا کرده است که مقیاس گذاری در گره 3nm و فراتر از آن را امکان پذیر می کند. راه حل جدید Endura Copper Barrier Seed IMS نام دارد. این هفت فناوری مختلف فرآیند را در یک سیستم تحت خلا high زیاد ترکیب می کند.

ادغام این فن آوری های فرآیند چندگانه در خلا به شرکت اجازه می دهد تا مواد و ساختارها را دوباره مهندسی کند. اساساً ، این می تواند به مصرف کنندگان کمک کند دستگاه های تواناتر و عمر باتری بیشتری داشته باشند. با توجه به این خبر ، آیا سهام AMAT یکی از سهام برتر محاسبات کوانتومی برای خرید است؟

[Read More] بهترین سهام امروز حرکت می کنند؟ 4 نام زیست فناوری برای تماشا

دستگاه های خرد پیشرفته

به دنبال آن ، ما در جستجوی Advanced Micro Devices Inc. (AMD) خواهیم بود. مشابه ورودی قبلی ما ، این یک شرکت نیمه هادی است. به طور خلاصه ، این شرکت پردازنده های رایانه ای و فناوری های مرتبط را توسعه می دهد. AMD از طریق پیشنهادهای خود به مشتریان و مشاغل یکسان گرافیک و قدرت محاسباتی با عملکرد بالا ارائه می دهد.

منطقا ، این شرکت به دنبال محاسبات کوانتومی است تا پیشنهاد فعلی خود را به سطح بعدی گسترش دهد. از ماه گذشته ، پردازنده های این شرکت در حال حاضر قدرت ابر رایانه Perlmutter را در آزمایشگاه ملی لارنس برکلی تامین می کنند. به گفته AMD ، این پردازنده تحقیق در زمینه انرژی پاک ، میکروالکترونیک و علوم اطلاعات کوانتومی را تسهیل می کند.

در حال حاضر ، سهام AMD در حال بسته شدن در روز جمعه با 84.65 دلار است. این را با موقعیت پیشرو در صنعت نیمه هادی مرتبط کنید و سرمایه گذاران می توانند اکنون آن را یک سرمایه گذاری مناسب در فناوری بدانند. صرف نظر از این ، پردازنده های AMD همچنان برخی از بزرگترین نام های فناوری را تقویت می کنند. این امر آشکار است زیرا Google Cloud اکنون از پردازنده های نسل سوم AMD EPYC برای تجارت خود استفاده می کند. توماس کوریان ، مدیر عامل Google Cloud این حرف را برای گفتن داشت ، “با همکاری با AMD ، مشتریان Google Cloud اکنون می توانند از عملکرد شگفت انگیز برای برنامه های مقیاس پذیر ، با عملکرد عالی قیمت استفاده کنند ، همه بدون سازگاری با سازگاری x86.“با افزایش حجم کار دیجیتال ، تقاضا برای محصولات AMD نیز افزایش می یابد. با توجه به همه اینها ، آیا اکنون سهام AMD را یک خرید برتر می دانید؟منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

75  +    =  80