بهترین زمان برای ارسال ایمیل [Research]


در اینجا یک تمرین کوچک برای شما وجود دارد: مهر تایم ایمیل های دریافتی در روز گذشته را بررسی کنید. چه چیزی پیدا کرده اید؟ برای من ، متوجه شدم که بیشتر ایمیل های من ، به ویژه ایمیل های اشتراک من ، بین ساعت 9-10 صبح یا 5-6 عصر ارسال می شوند.

این هم اتفاقی نیست.

در حالی که پاسخ به “چه زمان مناسبی برای ارسال ایمیل به مشتریان من است؟“یک علم دقیق نیست ، برخی از یافته های کلیدی است که ما با تحقیقات سنگین کشف کرده ایم ، و آن زمانهایی که در بالا ذکر شده مطابق با آنچه ما یافته ایم مطابقت دارد. برای یافتن بهترین زمان برای ارسال ایمیل به مطالعه ادامه دهید ، با توجه به یافته های ما

اکنون بارگیری کنید: الگوی برنامه ریزی بازاریابی از طریق ایمیل

اگر در حال ارسال ایمیل هایی هستید که شامل فروش یا تبلیغات است ، سعی کنید آنها را در ساعاتی که مخاطبان شما تمایل به استراحت ناهار خود دارند ارسال کنید ، زیرا فقط در این زمان احتمال دارد ایمیل هایشان را بررسی کنند.

اگر می خواهید در زمان و چه روزی ایمیل بفرستید ، چیز خاصی را مشخص کنید ، ما بهترین روش های مورد تحقیق را پیدا کردیم.

اعداد زیر از GetResponse، یک نرم افزار بازاریابی از طریق ایمیل که داده های خود را برای جمع آوری گزارشی از معیارهای بازاریابی از طریق ایمیل ، ترکیب می کند. آنها 4 میلیارد ایمیل از 1000 فرستنده فعال را تجزیه و تحلیل کردند.

نمودار بهترین زمانها برای ارسال ایمیل

منبع تصویر

بالاترین خط نمودار نشان دهنده نرخ باز است. خط بنفش (یعنی خط زیر آن) نرخ کلیک برای باز کردن را نشان می دهد. در زیر آن ، خط آبی تیره ، میزان کلیک را نشان می دهد. داده های تقریباً شفاف تعداد پیام های ارسالی به مقدار درصد را محاسبه می کند.

این بهترین روز برای ارسال از طریق ایمیل است. CampaignMonitor داده های میلیون ها ایمیل مورد استفاده در سرویس خود را جمع آوری کرد. آنها بهترین روز را با توجه به جمع آوری داده ها جمع می کنند.

تصویری از بهترین روزها برای ارسال ایمیل

منبع تصویر

از این داده ها ، به نظر می رسد بهترین روزها برای دیدن پتو خوب برای سقوط در طول هفته کار است. مردم بیشتر اوقات در حال باز کردن و خواندن از طریق ایمیل در اواسط هفته هستند. همچنین بهتر است کمترین نرخ لغو اشتراک را در ذهن داشته باشید: در ابتدای هفته.

به خاطر داشتن مخاطبان نکته خوبی برای مشخص کردن زمان ارسال ایمیل هایتان است. اگر شما شخصیت خریدار یک حرفه ای است که دارای شغل نه به پنج است ، ارسال ایمیل در زمان خاموشی ایده آل بهترین است. به عنوان مثال ، HubSpot برای مطابقت با برنامه های روزمره مخاطبان ما ، بین 8-9: 30 AM ET ایمیل ارسال می کند.

چرا ایمیل برای مشاغل شما اهمیت دارد

ایمیل مارکتینگ خودکار فرصتی برای پیشرفت شما فراهم می کند تبدیل فروش – شاید حتی 14٪ این راهی برای ارسال پیشنهادات منحصر به فرد به مشتریان است – مانند فروش محصول یا به روزرسانی خبرنامه – با اطلاعاتی که خواننده شما نمی تواند به جای دیگری برساند.

ایمیل ها باید با آنچه مشتری های شما می خواهند ببینند شخصی سازی شوند و به شما این امکان را می دهد که فوراً با آنها ارتباط برقرار کنید. ایمیل های شما باید حاوی اطلاعاتی باشد که مشتریان شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن هستند ، مانند پیشنهادهای تخفیف ، به روزرسانی مشاغل یا راه اندازی محصولات / خدمات.

HubSpotابزار ایمیل بازاریابی به کاربران امکان می دهد ایمیل های خودکار را به صورت رایگان ایجاد و ارسال کنند. همچنین به شما این امکان را می دهد تا ایمیل های خود را با توجه به تنظیمات برگزیده تنظیم کنید. سپس ، ایمیل های شما به لیست مخاطبی که انتخاب می کنید ارسال می شود.

برنامه ایمیل بازاریابی hubspot

وقتی در ابزار ایمیل خودکار خود به این گزینه می رسید ، احتمالاً مدتی را در این فکر می گذرانید که مخاطب شما دقیقاً چه زمانی مایل است ایمیل شما را دریافت کند ، خصوصاً اگر شامل پیشنهادی برای مدت زمان محدود باشد. شما می خواهید مطمئن شوید که بیشترین تعداد مشتری در حال خواندن ایمیل های شما هستند.

چگونه می توان عملکرد ایمیل های ارسالی خود را اندازه گیری کرد

اگر در مورد بهترین زمان برای ارسال ایمیل بازاریابی تعجب می کنید ، چیزی است که ابتدا باید بدانید. داده های زیادی درباره این موضوع وجود دارد که پاسخ های متفاوتی را ارائه می دهد و یک دلیل آن بستگی به مخاطبان شما و مهمتر از همه نحوه اندازه گیری موفقیت است.

به عنوان مثال ، بهترین زمان برای باز کردن ایمیل شما توسط افراد می تواند با بهترین زمان برای اقدام افراد متفاوت باشد. در اینجا تجزیه و تحلیل مهمترین معیارهای ایمیل وجود دارد:

نرخ کلیک

نرخ کلیک به تعداد افرادی گفته می شود که پیوند یا تصویری را از طریق ایمیل باز می کنند. این تعداد همیشه از تعداد کل ایمیل های باز شده کوچکتر خواهد بود زیرا برخی از افراد ایمیل شما را باز می کنند اما سپس آن را رها می کنند بدون اینکه بیشتر با آن درگیر شوید.

برای باز کردن کلیک کنید

هنگام مقایسه تعداد افرادی که ایمیل شما را باز کرده اند و تعدادی که روی هر پیوندی کلیک کرده اند ، به این داده ها نرخ کلیک برای باز کردن گفته می شود. این معیار به شما کمک می کند اطلاعات مربوط به ایمیل های شما برای مصرف کنندگان مرتبط باشد. یافتن CTOR با غواصی CTR در نرخ باز و ضرب آن در 100٪ انجام می شود. به عنوان مثال ، اگر ایمیل شما 200 کلیک دریافت کند و 120 مورد باز شود ، نرخ کلیک برای باز کردن شما 60٪ است.

نرخ باز

بنابراین نرخ باز ، درصدی است که از تعداد مشترکانی که کمپین ایمیل شما را باز کرده اند ، پیدا شده است. ایمیل هایی که نرخ باز بالایی دارند ، دارای سوژه های کوتاه و مثر هستند. بعلاوه ، آنها برای پیش نمایش و متن پیش صفحه بهینه شده اند.

کارآفرین با داده های GetResponse در بالا موافقت می کند اما بیشتر بر اساس نوع مخاطب تجزیه می کند:

نکته مهم در اینجا این است که شما می خواهید مخاطبان B2B خود را حتی بیشتر تقسیم کنید ، شاید با توجه به عملکرد شغلی یا سابقه کار ، برای مطابقت با رفتارها و حالت های مختلف کار با ایمیل های ارسال شده شما. حتی ممکن است متوجه شوید که زمان های دیگر برای لیست شما بهتر است.

B2B بسیار عالی است ، اما آیا زمان ارسال ایمیل برای شما در هنگام بازاریابی کالاهای مصرفی و شخصی مهم است؟

باز هم ، به خاطر داشته باشید که مطالعات متفاوت است ، رفتار مصرف کننده همیشه در حال تغییر است و عملکرد براساس متریک شما به عنوان هدف نهایی خود متفاوت است. به آزمایش ادامه دهید و ببینید چه چیزی برای مخاطبان شما بهتر است. یکی از راه های این کار استفاده از ابزاری اتوماسیون مانند است حس هفتم که با استفاده از هوش مصنوعی ایمیل شما را ارسال می کند.

بازاریابی از طریق ایمیل می تواند یک موضوع مشکل باشد. صنایع زیادی وجود دارند که به روش خود از آن بهره می برند و تأثیر می گذارند.

مشترکین شما از قبل به مطالب شما علاقه مند هستند. آنها از آنچه شما به عنوان یک شرکت ارائه می دهید قدردانی می کنند و تا زمانی که برای آنها نامه های الکترونیکی مرتبط با آن ارسال می کنید ، شانس خوبی برای دستیابی به معیارهای عالی دارید.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در نوامبر 2019 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

فراخوان جدید برای اقداممنبع

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *