0

بهترین اسلحه های ماساژور سال 2021

بازدید 6


4 دقیقه خواندن

افشای اطلاعات: هدف ما ارائه محصولات و خدماتی است که فکر می کنیم برای شما جالب و مفید باشد. اگر آنها را خریداری کنید ، کارآفرین ممکن است سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از شرکای تجاری ما بدست آورد.

همانطور که ایالات متحده شروع به بازگشایی درب های خود از داخل و خارج می کند ، تناسب اندام در ذهن همه قرار دارد. خواه می خواهید چند پوند اضافی را که در حین قرنطینه اضافه می کنید ، اصلاح کنید یا می خواهید قلب و ذهن خود را بهتر انجام دهید ، دویدن در بیرون و رفتن به باشگاه ورزشی می تواند فعالیت های کلیسایی برای گذر زمان باشد – اما همچنین می تواند شما را فرسوده کن

جای تعجب نیست که یکی از عوارض جانبی ورزش مداوم اغلب درد مفاصل و کشیدگی عضلات است. و در حالی که تعدادی از درمان های خانگی برای این مشکلات وجود دارد ، مطالعات نشان می دهد بهترین ماساژ اسلحه ها می توانند دامنه حرکت شما را افزایش دهند و همچنین انعطاف پذیری عضلانی را با استفاده از درمانی موسوم به کوبه درمانی برای تغییر بافت نرم بدن افزایش دهند.

اما چگونه تعیین می کنید که اسلحه ماساژ مناسب شما چیست؟ پس از بررسی کامل گزینه ها ، ما بهترین گزینه های اسلحه ماساژ را در زیر رتبه بندی کرده ایم تا تصمیم شما را راحت تر کنیم ، مهم نیست که بودجه شما کجا سقوط کند.

به طور کلی بهترین اسلحه ماساژور: هیدراگون (299 دلار)
بهترین اسلحه ماساژ در آمازون: Theragun Prime (299 دلار)
بهترین تفنگ ماساژ بودجه: Vivreal LY-651A (40 دلار)
بهترین تفنگ ماساژ LifePro: LifePro Sonic (95 دلار)
بهترین اسلحه ماساژ سبک وزن: Ekrin Athletics Bantam Mini (150 دلار)
بهترین سیم کشی: وال لوکس (49 دلار)
بهترین برای کودکان: Homedics Ribbit (9 دلار)

به طور کلی بهترین اسلحه ماساژور: Hydragun (299 دلار)

در حالی که ممکن است اولین مارکی نباشد که هنگام انتخاب a به ذهن شما خطور می کند ماساژ تفنگ ، هیدراگون رقبای خود را با مشخصات بالاتری از جمله شش تنظیم سرعت تا 3200 دور در دقیقه (دور در دقیقه) و دوام باتری شش ساعته با یک بار شارپ ، رقبای خود را شرمنده می کند. همچنین اتفاق می افتد که بسیار سبک وزن باشد و فقط 2.3 پوند وزن داشته باشد. علاوه بر این ، ثابت شده است که Hydragun ساکت تر از یکی از نزدیکترین رقبای خود ، Theragun G3 Pro است.

بهترین اسلحه ماساژ در آمازون: Theragun Prime (299 دلار)

نسخه چهارم از آنچه که به طور کلی شناخته شده ترین است ماساژ مارک اسلحه ، Theragun Prime نمایانگر سکوت ترین تکرار آن تاکنون است. با پنج انتخاب سرعت از 1750 تا 2400 دور در دقیقه ، Prime شامل پنج اتصال فوم سلول بسته از جعبه است که به شما امکان می دهد تأثیر آن را متناسب با سطح راحتی شخصی خود تنظیم کنید.

بهترین تفنگ ماساژ بودجه: Vivreal LY-651A (40 دلار)

بهترین قیمت مناسب ماساژ تفنگ به عنوان بهترین اسلحه ماساژ زیر 150 دلار دو برابر می شود – و عموماً برای آن خرده فروشی می شود خوب زیر علامت 150 دلار. در حالی که Vivreal LY-651A وزن آن به طور قابل توجهی بیشتر از رقبای خود تقریباً 3 پوند است ، به لطف شش گره ماساژ قابل تعویض ، دوام 100 دقیقه باتری و شش گزینه سرعت ، بهترین ضربه را برای شما ایجاد می کند.

بهترین تفنگ ماساژ LifePro: LifePro Sonic (95 دلار)

بعضی اوقات می دانید که چه مارکی می خواهید اما مدل دقیق شما را فراری می دهد. در این صورت معلوم می شود که این مارک تجاری Lifepro ، شرکت است اسلحه ماساژ کوبه ای دستی Sonic سلاح انتخابی ماست با وجود قیمت متوسط ​​آن ، با پنج تنظیم فشار ، هشت سر ماساژ و تا سه ساعت دوام باتری ، از بالای تسمه منگنه می زند.

بهترین تفنگ ماساژ سبک وزن: Ekrin Athletics Bantam Mini (150 دلار)

اعتبار تصویر: Ekrin Athletics

نیاز به یک ماساژ اسلحه ای که به راحتی قابل حمل است؟ تایید شده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی ، Ekrin Athletics ‘Bantam Mini وزن آن فقط 1.1 پوند است و فقط 8.5 8 8.07 2. 2.99 اینچ وزن دارد و به یک طراحی واقعا قابل حمل وام می دهد. علاوه بر این ، یک شارژر USB-C نیز ارائه می شود که می توانید برای خاموش شدن سریع و راحت در هنگام خاموش بودن ، آن را به لپ تاپ خود متصل کنید.

بهترین سیم کشی: Wahl Deluxe (49 دلار)

مشهور به کلیپرز و اصلاح کننده موهای بینی ، شاید انتظار کیفیت عالی نداشته باشید ماساژ اسلحه از Wahl است ، اما درست است: اگر به عملکرد بی سیم اهمیتی نمی دهید ، وال لوکس بهترین اسلحه ماساژ سیم دار موجود در بازار است. با حداکثر 3350 دور در دقیقه و شماره گیری سریع متغیر ، یکی از گزینه های متنوع تری است که می توانید انجام دهید.

بهترین ها برای کودکان: Homedics Ribbit (9 دلار)

اگرچه از نظر فنی نیست ماساژ “اسلحه” فی نفسه ، Homedics Ribbit یک ماساژور دستی کودک پسند است که بیشتر فناوری خود را با سایر مدعیان این لیست به اشتراک می گذارد. از باتری های سلولی AAA استاندارد (در جعبه موجود است) ، کاملاً بی سیم است و قابلیت ارتعاش خود را در چهار گره توزیع می کند. اما مهمتر از همه ، روشن می شود.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

77  +    =  78