0

بنیاد قلب انگلیس لباس عروس دست دوم را برای عروس خانم ها با بودجه در Depop می فروشد

بازدید 3


آیا به دنبال یک لباس عروس کاملا منحصر به فرد ، سازگار با محیط زیست و هزینه بمب هستید؟

بنیاد قلب انگلیس ممکن است همان چیزی باشد که شما دنبال آن هستید ، زیرا آنها اکنون سیزده لباس عروس پرنعمت را برای خرید در دسترس دارند سقوط کردن با تشکر از کمک مالی یک pop-up در منچستر.

این موسسه خیریه عروس ها را تشویق می کند که اکنون به خرید لباس عروس های مورد علاقه خود بپردازند مراسم عروسی دوباره روی میز هستند

نه تنها این کار پایدارتر و مقرون به صرفه تر است ، بلکه خرید از یک موسسه خیریه مانند بنیاد قلب انگلیس (BHF) به این معنی است که پول شما به یک هدف بزرگ می رسد.

این مجموعه شامل ترکیبی از سبک های دست ساز و پرنعمت از دهه های 1920 ، 50 ، 60 و 70 ، در سبک های مختلف از پرنعمت و گلم گرفته تا بوهو و ایندی است.

قیمت ها از 45 تا 145 پوند است و کلیه عواید آن برای تأمین بودجه تحقیقات نجات دهنده BHF کمک می کند.

این لباس ها بسیار زیبا و یکدست هستند ، بنابراین به نظر می رسد مانند راه دیگری از راهرو پایین می روید.

آلیسون سوین هیوز ، مدیر خرده فروشی در BHF ، گفت: ‘ما فوق العاده سپاسگزاریم برای این بخشش سخاوتمندانه لباس عروس پرنعمت. ما امیدواریم که این لباس های خیره کننده فرصتی دوباره برای خاص شدن روز کسی پیدا کنند.

“نشان دادن عشق خود با خرید از قبل دوست داشتنی یک گزینه عالی برای عروس های آگاه به محیط زیست است و یا برای کسانی که به دنبال هزینه کمتری هستند.

“چرا دایره کامل را طی نمی کنید و به شخص دیگری این فرصت را می دهید تا همان اندازه که لباس خود را با اهدا مجدد آن به BHF از لباس خود لذت ببرید ، لذت ببرد؟

“فروشگاه های خیابان های بالا و فروشگاه های eBay و Depop ما با تعداد بی شماری از موارد منحصر به فرد در انتظار کشف هستند و هر پوند جمع آوری شده به ما کمک می کند تا 7.6 میلیون نفری را که با بیماری های قلبی و گردش خون در سراسر انگلیس زندگی می کنند حمایت کنیم.

سال گذشته ، BHF 71000 تن اقلام را از بین برد که از بین برود ، از جمله 180،000 مبل و 14،000 تن لباس قبلی که دوست داشتید ، که باعث می شود 135،000 تن انتشار دی اکسید کربن در جو جلوگیری شود.

در کنار لباس عروس ، BHF خریداران را به خرید اقلام متعلق به یکی از مغازه های خود تشویق می کند eBay یکمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1  +    =  6