0

بعد از اینکه ونسا برایانت نایک را صدا زد ، eBay کفش های “Mambacita” را برمی دارد

بازدید 18


eBay یک جفت کفش ورزشی “Mambacita” Nike Kobe 6 Protro را پس از ونسا برایانت نایک را برای آزاد کردن کفش های ادای احترام بدون رضایت او صدا زد.

روز جمعه (4 ژوئن) ، حساب توییتر eBay Sneakers در توییت خود نوشت ، “با تشکر از نگرانی همه. لیست حذف شده است. ما از کمک قدردانی می کنیم. ” مطابق با مجتمع، لیست برای کفش های کتانی در GOAT و Flight Club نیز حذف شده است ، با این حال ، آنها هنوز در StockX فروخته می شوند.

روز چهارشنبه (2 ژوئن) ، برایانت در شبکه های اجتماعی به نایک را صدا کنید بعد از اینکه به او باد داد که کسی یک جفت کفش را که به رسمیت شناختن همسر و دخترش مرحوم طراحی کرده خریداری کرده است.

“این هست کفشی که کار کردم برای احترام به دخترم ، جیانا ، “برایانت نوشت. “قرار بود کفش MAMBACITA به عنوان یک رنگ سیاه و سفید منحصر به فرد در کفش های پدرش نامیده شود. من به احترام یونیفرم او رنگها را انتخاب کردم ، شماره 2 که درست مثل لباسش را پوشیده بود ، الگوی داخلی ، کوبه و جیجی را در پشت به جای امضای کوبه ، با رنگ طلایی ، جزئیات کفش داخلی (پروانه ، بال ، هاله) و غیره “

وی افزود که فروش این خودرو را تأیید نمی کند کفش “Mambacita” و او سوال کرد که چگونه کسی توانسته آنها را خریداری کند قبل از اینکه او و دخترانش یک جفت دریافت کنند.

“کفش MAMBACITA برای s تایید نشده است

ادامه مطلب را از منبع اصلی بخوانید:

eBay کفش های “Mambacita” را پس از اینکه ونسا برایانت نایک را صدا زد ، از بین می بردمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

76  +    =  78