0

بزرگترین جمع کننده پوکمون براق برای تکمیل مجموعه به یک کارت 30000 دلار نیاز دارد

بازدید 8


تبلیغات پوکمون براق از بازی ها خارج شده است و با یکی از طرفداران بازی کارت بازرگانی که سعی می کند یکی از انواع رنگ هیولا موجود را جمع آوری کند ، وارد زندگی واقعی شود. خبر خوب: او فقط به یک کارت دیگر نیاز دارد. خبر بد: برخی افراد آن را تا 30 هزار دلار می فروشند.

شینی ها به صورت دیجیتالی در معرفی شدند پوکمون طلا و نقره اي به بازیکنان حتی موجودات نادرتری برای گرفتن می دهد. برخلاف نسخه های استاندارد پوکمون ، شینی ها دارای تنوع رنگ منحصر به فرد و فقط تقریباً 1/8000 شانس ظاهر شدن وجود داردبه این نادر بودن باعث شده است که برخی از بازیکنان در طول سالها تمرکز خود را بر تلاش برای جمع آوری هر یک از گزینه های Shiny بگذارند و در نهایت یک بازی نهایی را برای خود ایجاد کنند. این یک سرگرمی است که با شکستن مکرر هر زمان که یک صید شکست می خورد و لحظات فوق العاده غیرعادی تعالی وقتی سرانجام یک شکار طولانی برای هر هیولای خاص پاداش می گیرد پر می شود.

اما شینی ها فقط در بازی های ویدئویی وجود ندارند بلکه در بازی های کارتی نیز وجود دارند. در حالی که بسیاری از مجموعه داران تعقیب نادرترین و گرانترین کارت ها، برخی مانند توبی اهداف مجموعه ای منحصر به فرد خود را ایجاد کرده اند ، و در مورد او این پروژه مستقیماً از خود بازی های پوکمون الهام گرفته شده است.

“از نظر من ، تقریباً 378 کارت در Pokemon TCG وجود دارد که دارای Pokemon براق هستند ،” Bird Keeper Toby ، یوتیوبری پوکمون، نوشت در اینستاگرام دیروزبه او اکنون دقیقاً 377 مورد از این 378 گزینه را در اختیار دارد ، به این معنی که او خودش است این نزدیک به تکمیل خلاصه درخشان در بازی با ورق. اونی که گمش کرده؟ آمبرون ستاره طلا. این یک کارت فوق العاده نادر از مجموعه تبلیغاتی 2007 است که به رویدادهای دنیای واقعی مرتبط است ، به این معنی که فرصت های بدست آوردن آن نسبتاً محدود بود. و بنابراین ، در حال حاضر توسط یک فروشنده در Ebay به قیمت 30،000 دلار برای نسخه ای با کیفیت عالی از خدمات درجه بندی رسمی ، که در غیر این صورت PSA-10 شناخته می شود ، ذکر شده است.

G/O Media ممکن است کمیسیون دریافت کند

وی نوشت: “اگر کسی در خارج از کشور با این کارت با قیمت مناسب یا حتی آسیب دیده وجود داشته باشد ، بسیار سپاسگزارم که مجموعه خود را تکمیل کنم.” در حالی که یک کارت با کیفیت خوب گران است ، توبی مایل است به کارت های خراشیده یا حتی خمیده بسنده کند-بنابراین او احتمالاً می تواند یک Umbreon براق را با قیمت بسیار کمتر پیدا کند.

برای مدت طولانی ، پوکمون های براق در بازی های کارتی حتی نادرتر بودند زیرا اکثر آنها در گزینه های رنگ استاندارد چاپ می شوند. اما گسترش سرنوشت های پنهان 2019 ، که در اطراف است پوکمون سان و ماه، تعداد بیشتری معرفی کرد در آن زمان بود که توبی تصمیم گرفت واقعاً متعهد شود که سعی کند همه آنها را بدست آورد. او گفت: “مثل این بود که ثانوس سنگ های بی نهایت را ذره ذره جمع می کند.” کوتاکو در یک تماس تلفنی “من در حال جمع آوری این چیزهای درخشان از طریق تجارت و خریدهای گاه و بیگاه بودم.”

این سفر تحقیقات زیادی را برای فهمیدن اینکه کدام شینی ها وجود دارند ، انجام داده است. در حالی که شینیون های جدید مانند Espeon و Mewtoo از مجموعه هایی مانند Hidden Fates به خوبی مستند شده اند ، مواردی از اوایل تاریخ بازی تجاری یا ژاپنی وجود دارد که ردیابی آنها دشوارتر است. توبی دارای یک Altaria براق از ژاپن است که شامل یک نماد برای یکی از آهنگسازان انیمه پوکمون در هنر است. به گفته توبی ، تنها پنج مورد با کیفیت PSA-10 وجود دارد که مردم از آنها مطلع هستند ، یکی از آنها متعلق به او است.

برخی از این کارت ها شامل Smeargle ، مورد علاقه Toby’s از Gen 2 است. او همچنین هر نسخه از پوکمون های چاپ شده در بازی کارت را جمع آوری کرده است. آنها ممکن است برای دیگران ارزش هر چیزی را داشته باشند ، اما برای او معنایی دارند.

این تلاش همچنین صبر زیادی را طلب کرده است. او می گوید: “در بازی ها می توانید ساعت ها یا روزها را به تکرار اختصاص دهید تا Shiny ظاهر شود ، اما در نهایت می دانید که برای کدام پوکمون ها می روید.” “در مورد کارت ها کمی متفاوت است. برای جستجوی آنها از طریق معاملات یا معاملات خوب آنلاین ، باید فرصت طلب تر باشید و بتوانید با دیدن آن معامله خوبی را تشخیص دهید. برخی از این کارت ها به اندازه کافی نادر هستند که فقط برای خرید در دسترس نیستند – و مطمئناً در سال مقرون به صرفه نیستند – و هنگامی که حراج ها شروع می شود ، با مجموعه های دیگر رقابت می کنید. بنابراین به صبر دیگری نیاز است. “

تصویر صفحه: توبی نگهدارنده پرنده / کوکتائو

برای اینکه شکار سرگرم کننده و هیجان انگیز باشد ، توبی این کار را انجام داده استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

84  +    =  86