0

برندگان “لیسانس”: اکنون کجا هستند؟

بازدید 7


لیسانس این اولین نمایش تلویزیونی واقعیت با موضوع دوستیابی نبود ، اما تبدیل شده است یکی از تأثیرگذارترین به ژانر فرض نمایش این است که یک مرد توسط گروهی از زنان رقیب که امیدوارند بر قلب او جلب شوند ، هجوم آورده است. با گذراندن فصل – بیشتر در 12 قسمت – بیشتر و بیشتر زنان از نظر دور می شوند. این آخرین شرکت کننده ایستاده با پیشنهاد ازدواج پاداش می گیرد

این عنصر خوشبختانه پس از آن است که می دهد لیسانس هوای ماندگاری خاصی در واقع چند نفر از آن زوج ها هنوز با هم هستند و در سالهای پس از دریافت آخرین گل رز ، چه بر سر برندگان آمده است؟

1. آماندا مارش ، برنده فصل 1

فصل افتتاحیه از این عزب در پایان 2002 ، آماندا مارش با آخرین گل رز کنار رفت و پیشنهاد الکس میشل. بر اساس گزارش ، این زوج به مدت یک سال پس از پایان نمایش به ملاقات خود ادامه دادند هفته نامه Us، اما در نهایت ، آنها آن را ترک کردند. میشل به طرز مشهوری گوشه گیر بوده و زندگی خود را دور از کانون توجه قرار داده و به بسیاری از سوالات طرفداران و رسانه ها پاسخ نمی دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=nbwdcXcyBB8

در همین حال ، مارش با دوستی به نام جی کالدول ازدواج کرد. این زوج قبل از طلاق صاحب یک دختر شدند. در سال 2020 ، مارش تأیید کرد که بار دیگر با مردی که به صورت آنلاین ملاقات کرده نامزد کرده است. او خاطرنشان کرد که میشل پس از حضورش در این برنامه برای Match.com کار کرد و به نشانه عاشقانه بودن آنها اشاره کرد و به عنوان قدردانی از او برای کمک به ملاقات با عشق جدیدش قدردانی کرد.

2. هلن اکستروویچ ، برنده فصل 2

در فصل 2 ، آرون بورج با هلن اکستروویچ با انگشتر هری وینستون که با پول شخصی خریداری کرده بود ، پیشنهاد ازدواج داد – نه قطعه ای که به عنوان بخشی از نمایش خریداری شده بود. اكستروویچ هنگام بالا آمدن ابروهایش را بالا انداخت حلقه را در eBay فروخت به قیمت 28،300 دلار پس از پایان نامزدی تنها چند هفته پس از پایان نمایش.

این روزها ، Eksterowicz یک روانشناس مدرسه نیوجرسی است که با مشاور IBM به نام اندرو گودمن ازدواج کرده است.

3. جن شفت ، برنده فصل 3

در فصل 3 ، جن شفت وارد شد لیسانس بدنامی برای رد پیشنهاد لیسانس. او انتقادات شدید بسیاری از طرفداران را به خود جلب کرد و همچنان ادامه دارد یکی از برنده ترین نفرات. این دو مدتی بعد از نمایش با هم قرار گذاشتند ، اما در نهایت از هم جدا شدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=c2IDDboFKq0

شفت ، مانند بسیاری از برندگان ، از کانون توجه خارج شد و با فردی دیگر در یک مکان بسیار کمتر عمومی ازدواج کرد. او اکنون با شوهرش جو واترمن دو فرزند بزرگ می کند.

4. استلا گاردینیه ، برنده فصل 4

قابل ذکر است ، استلا گاردینیر ، برنده فصل 4 ، در پایان برنامه پیشنهادی دریافت نکرد. در عوض ، او یک حلقه وعده را پذیرفت ، اما هنگامی که او و باب گینی چند ماه پس از اتمام سریال آن را ترک کردند ، این وعده عملی نشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=I4TrROACfVY

این روزها ، گاردینیر به عنوان نماینده فروش در سن دیگو مشغول به کار است و به نظر می رسد زندگی او دور از چشم انداز است.

5. جسیکا بولین ، برنده فصل 5

در چیزی که تا آن زمان تبدیل به یک روند شد ، جسیکا بولین بدون دریافت فصل 5 برنده فصل 5 شد پیشنهاد جسی پالمر. این زوج چند ماه همچنان به ملاقات خود ادامه دادند ، اما بلافاصله پس از نمایش از یکدیگر جدا شدند.

تیمبرولوز که امیدوار است امشب به پیروزی برسد ، اولین بازی پلی آف را از ماه می 2004 به آنها ارائه می دهد. لیسانس جسی پالمر چند روز قبل آخرین گل رز خود را ارائه کرده بود. pic.twitter.com/Jn1CbHn3aN

– دارن رول (darrenrovell) 12 آوریل 2018

باولین با عمر راوی ازدواج کرد و صاحب دو فرزند شد. او به عنوان وکیل کار می کند.

6. مری دلگادو ، برنده فصل 6

این قدیمی ترین لیسانسی که در نمایش حضور داشته است، بایرون ولویک در پایان فصل از مری دلگادو خواستگاری کرد ، اما این زوج هرگز ازدواج نکردند. با این حال ، آنها قبل از جدا شدن حدود پنج سال با هم قرار گذاشتند.

https://www.youtube.com/watch؟v=3v6QGsH1b4k

دلگادو در حال حاضر در تامپا فلوریدا زندگی می کند و صاحب یک شرکت املاک است و با جیمز کوردومنوس ازدواج کرده است.

7. سارا بریس ، برنده فصل 7

در سال 2005 ، برادر جری اوکانل چارلی اوکانل لیسانس بود، و او به برنده سارا بریس پیشنهاد ازدواج نداد. این زوج بیش از یک بار قرار گذاشتند. آنها ابتدا در سال 2007 پس از چند سال آشنایی از هم جدا شدند و سپس دوباره در سال 2008 تلاش کردند. آنها بار دیگر در سال 2010 از هم جدا شدند – ظاهراً برای همیشه.

سارا بریس با دیگری ازدواج کرد و صاحب سه پسر شد. او با خانواده اش در تگزاس زندگی می کند.

8 سارا استون، برنده فصل 8

سارا استون برنده فصل هشتم تراویس لین استورک بود ، اما این زوج موفق نشدند.

https://www.youtube.com/watch؟v=4n8jKHpi-Eo

استون ، اکنون شارون استون اسمیت ، در حال حاضر در نشویل ، تنسی زندگی می کند. استون اسمیت یک مشاور املاک است و ازدواج کرده و دارای سه فرزند است. او همچنین میزبان پادکست است ، جنوبی بگو.

9 جنیفر ویلسون، برنده فصل 9

جسیکا بولین آخرین گل رز جسی پالمر بود ، اما او تصمیم گرفت به او پیشنهاد ازدواج ندهد. این زوج پس از پخش فینال چند ماه قبل از پایان همه چیز با هم رابطه داشتند.

https://www.youtube.com/watch؟v=OhKjgX_4ncs

او در حال حاضر با عمر راوی ازدواج کرده است ، که دارای دو فرزند پارکر و برادی است. او همچنین به عنوان وکیل کار می کند.

10. تسا هورست ، برنده فصل 10

تسا هورست قلب و فصل اندی بالدوین را به دست آورد ، اما این جفت دوام نیاورد.

هورست در حال حاضر ازدواج کرده و یک پسر دارد. او همچنین گروه رشد نوزاد را تأسیس کرد.

10. بدون برنده!

در این فینال تکان دهنده فصل ، برد وومک هیچکس را انتخاب نکرد و هر دو نامزد نهایی خود را به خانه فرستاد.

https://www.youtube.com/watch؟v=QW5jPMzDsGc

فینالیست او DeAnna Pappas اکنون با استفان استاگلیانو ازدواج کرده است ، که به عنوان تهیه کننده در لیسانس. این زوج دارای دو فرزند مشترک هستند. جنی کرافت ، نامزد نهایی دیگر وومک ، در سال 2010 با دندانپزشک دکتر جان بادولاتو ازدواج کرد و این دو دارای سه فرزند مشترک هستند.

12. شاین لاماس ، برنده فصل 12

شاین لاماس قلب مت گرانت را به دست آورد ، اما این دو پس از نامزدی دوام نیاوردند. لاماس به عنوان یک شخصیت تلویزیونی و بازیگر فعالیت کرده است.

لاماس سرانجام با نیک ریچی ازدواج کرد که از او دو فرزند دارد. این زوج در سال 2021 اعلام کردند که پس از 11 سال ازدواج از یکدیگر جدا می شوند.

13. ملیسا رایکروفت ، برنده فصل 12

ممکن است ملیسا رایکروفت پیشنهاد جیسون مسنیک را پذیرفته باشد ، اما این دو دوام نیاورد.

دفعه بعد که کسی به شما توصیه های ناخواسته ای به مادر می دهد ، مانند این که چگونه با بچه ها به راحتی اجازه می دهید شب ها بخوابند ، آنها را به 1-833-MOM-TIPS ارسال کنید. Yoplait یک خط راهنمایی برای تماس افراد متنفر ایجاد کرد و درخواست ها خنده دار و قابل ربط است #آگهی pic.twitter.com/tW5ROEECux

– ملیسا رایکروفت (MelissaRycroft) ۱۳ نوامبر ۲۰۱۷

رایکروفت در حال حاضر با تای استریکلند ازدواج کرده است و از او سه فرزند دارد.

14 وینا ژیراردی، برنده فصل 13

وینا ژیراردی در فصل 14 Jake Pevalka ظاهر شد لیسانس. او یکی از نفرت انگیزترین شرکت کنندگان در حق رای دادن بود و برخلاف هر گونه تصمیمی ، او توانست Pevalka را مجذوب خود کند تا آخرین گل رز و یک پیشنهاد را به او هدیه دهد. نتیجه این پیشنهاد چند ماه دوستیابی و جدایی فوق العاده دراماتیک بود که ABC را مجبور کرد از این دو نفر بخواهند که با هم بنشینند ، که منجر به نوع اوضاعی شد.

ژیراردی در ادامه با کیسی کال آشنا شد لیسانس پد 2. در سال 2016 او با تاد آلن مسابقه دهنده NASCAR نامزد کرد و در سال بعد بارداری خود را اعلام کرد ، اگرچه آن را از دست داد. ژیراردی اخیراً اعلام کرد که دوباره باردار است.

15 امیلی مینارد، برنده فصل 15

برد وومک به عنوان یکی از آنها شروع کرد ملت لیسانسقبل از دریافت مبلغ زیادی برای اعزام دو شرکت کننده نهایی به خانه. نمایش دهندگان تصمیم گرفتند تقریباً چهار سال بعد دوباره به او فرصت دوباره بدهند و نام او را لیسانس فصل 15 بگذارند. او فصل را با پیشنهاد به امیلی مینارد به پایان رساند. این دو قبل از اعلام جدایی خود در سال 2011 ، برای مدت کوتاهی با یکدیگر ملاقات کردند.

این جدایی برای مینارد یک برکت بود زیرا تهیه کنندگان اعلام کردند که او قرار است در نقش اصلی بازی کند لیسانس در فصل 12. او فصل خود را به عنوان نامزد جف هولم به پایان رساند ، اما این دو پس از چند ماه آشنایی از یکدیگر جدا شدند. در سال 2014 لیسانس آلوم با تایلر جانسون ازدواج کرد و این دو دارای چهار فرزند هستند.

16 کورتنی رابرتسون، برنده فصل 16

به جرات می توان گفت که کورتنی رابینسون فقط فصل 16 آن را بر عهده داشت لیسانس. رابینسون به سرعت تبدیل شد مورد علاقه طرفداران او ثابت کرد که می خواهد با سایر شرکت کنندگان در مسابقه دوست شود. او همچنین آشکارا رابطه شکوفا شده خود را با لیسانس فصل ، بن فلاجنیک ، در چهره زنان دیگر مالید. رابرتسون درنهایت در آخرین گلزن به پیروزی رسید و این باعث ناامیدی دیگر خانم ها شد.

آن عشق مطلق زندگی من ♥ ️ چه شبی 16/10/2020 چقدر محیط سدونا ما صمیمی بود ، خاطرات در قلب من بسیار گرم شده است. ILYSM شوهر من

تنظیم کنید @مردم این هفته برای همه جزئیات pic.twitter.com/ZXNo3chK6d

– کورتنی رابرتسون (bugrobertson) 20 اکتبر 2020

این جفت دوام چندانی نداشت و پس از چند ماه آشنایی از هم جدا شدند. روبرتسون سپس به مدت کوتاهی با آری لویندیک جونیور قرار گذاشت و در سال 2019 نامزدی خود را با هومبرتو پرسیادو اعلام کرد. این زوج در اکتبر 2020 پس از استقبال از اولین پسر خوآکین رامون ، چهار ماه قبل ازدواج کردند.

17 کاترین جودیچی، برنده فصل 17

کاترین

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

21  +    =  24