0

برنامه ساعت همسایگی آمازون رینگ درخواست های پلیس را علنی می کند – اخبار آمازون

بازدید 18


آرم آمازون در خارج از مرکز توزیع JFK8 خود در استاتن آیلند ، نیویورک ، ایالات متحده 25 نوامبر 2020 مشاهده می شود. REUTERS / Brendan McDermid / Files

Amazon.com Inc (AMZN.O) این شرکت در روز پنجشنبه گفت ، واحد دوربین ، Ring ، در نظر دارد درخواست های پلیس برای فیلم های ویدئویی کاربران از طریق برنامه تماشای محله خود را شفاف تر کند ، اقدامی که به دنبال انتقاداتی که محصولات آن نظارت و پروفایل را تسهیل می کند ، است.

Ring در یک وبلاگ گفت ، آژانس های ایمنی عمومی مانند پلیس و بخش های آتش نشانی اکنون باید از طریق نوع جدیدی از پست در برنامه همسایه ها ، مطالب خود را از جوامع خود درخواست کنند.

پیش از این ، دارندگان دستگاه Ring از طرف پلیس به دنبال ویدیو ، پیام های خصوصی را از برنامه دریافت می کردند.

Ring یک شرکت تجهیزات امنیتی هوشمند است که محصول زنگ در ویدئویی آن به کاربران این امکان را می دهد تا افرادی را که به درب منزلشان نزدیک می شوند ببینند و ضبط کنند ، این امر مانع از سرقت می شود و به آنها امکان می دهد در اطراف خانه های خود نظارت کنند. در سال 2018 توسط غول تجارت الکترونیکی آمازون خریداری شده است.

دستگاه های آن و برنامه اجتماعی آن ، که به کاربران امکان می دهد تصاویر نظارتی گرفته شده از طریق دوربین های خود را به اشتراک بگذارند و درباره آنها بحث و تبادل نظر کنند ، با نگرانی قانونگذاران و گروه های مدنی در مورد حریم خصوصی و مشخصات نژادی روبرو شده است.

همکاری رینگ با نهادهای اجرای قانون ایالات متحده توجه ویژه ای را به خود جلب کرده است. طبق گفته ها ، صدها پلیس و آتش نشانی به برنامه همسایه ها پیوسته اند ردیاب آژانس فعال رینگ.

Ring گفت ویژگی جدید “درخواست کمک” در برنامه همسایه ها از هفته آینده پخش می شود.

این شركت گفت كه هیچ اطلاعاتی بدون انتخاب كاربر برای این كار با آژانس ها به اشتراک گذاشته نمی شود و درخواست ها فقط از طریق نمایه های آژانس تأیید شده صادر می شوند و سابقه درخواست به صورت آنلاین ثبت می شود ، بنابراین کاربران می توانند نحوه استفاده نیروهای پلیس از پست ها را ببینند.

برنامه های اجتماعی متمرکز بر ایمنی محله در ماه های اخیر مورد بررسی بیشتر قرار گرفته اند.

برنامه ردیابی جرم Crowdsourced Citizen اخیراً به دلیل قرار دادن 30000 دلار جایزه برای یافتن شخصی که به اشتباه گفته مظنون به آتش سوزی است ، مورد انتقاد قرار گرفت. این شرکت گفته است که از این اشتباه پشیمان است و در تلاش است تا روند داخلی خود را بهبود بخشد. Citizen همچنین بر سر آنچه آزمایش های داخلی برای سرویسی مستقر می کند که پرسنل امنیتی پاسخ سریع را برای کاربران برنامه در لس آنجلس مستقر می کند ، اختلاف نظر ایجاد کرده است.

سایت Hyper-local Nextdoor که در طی همه گیری COVID-19 کاربران بیشتری را به خود جلب کرده است ، به دلیل کوتاهی در رسیدگی سریع به پروفایل نژادی و اطلاعات غلط در سایت مورد انتقاد قرار گرفته است. این سایت گفته است که برای کاهش این مشکلات ، درخواستهای کاربر و آموزش مجری را اضافه می کند.

رینگ روز پنجشنبه گفت که قوانینی برای جلوگیری از “درخواست های بیش از حد گسترده” از طرف آژانس های برنامه همسایه ها وضع کرده است ، از جمله نیاز به شماره پرونده معتبر و محدود کردن محدوده زمانی و محدوده در یک درخواست.

آمازون نیز اخیراً تمدید شده است توقف یک ساله آن در استفاده پلیس از فناوری تشخیص چهره ، که به گفته وی در محصولات Ring استفاده نمی شود.

استانداردهای ما: اصول اعتماد تامسون رویترز.

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید:
آمازون اپلیکیشن ساعت همسایگی رینگ درخواست های پلیس را علنی می کند

تفسیر:
برخی از اطلاعات و پیوندهای جالب را می توان در این مقاله کامل مشاهده کرد.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

51  +    =  60