0

برنامه ریزی برای بازنشستگی در اقتصاد Gig – شروع تجارت آنلاین

بازدید 5


هزاره ها ، نسل های Z و البته همه گیر جهانی اساساً مفهوم سنتی کار “نه به پنج” را تغییر داده اند (و هنوز هم دارند). ما در یک زندگی می کنیم اقتصاد کنسرت؛ افراد بیشتری به جای اشتغال دائمی ، آزاد (مشاغل مبتنی بر وظیفه) را ترجیح می دهند. در حالی که این گزینه برای بسیاری از افراد یک گزینه مناسب است ، معنی آن برای چیست برنامه ریزی بازنشستگی؟

کارگران Gig Economy به عنوان هر کسی که به طور مستقل بابت دانش یا خدمات خود حقوق دریافت می کند ، تعریف می شود. این سبک زندگی حرفه ای همچنین افرادی را از نسل های قدیمی تر جذب می کند که می خواهند از مزایای تعادل بهتر زندگی و زندگی استفاده کنند.

بیماری همه گیر باعث شده است که بسیاری از افراد خدمات خود را به دلیل ضرورت کاملاً آنلاین انجام دهند. می توان ادعا کرد که به آفریقای جنوبی فرصتی داده شده است تا خدمات خود را به بازار گسترده تری ارائه دهد. با رسیدن نرخ بیکاری به رقم 30٪ نسبت به سال گذشته ، ادامه فعالیت در فعالیت های آنلاین یک نعمت است.

با استقلال مسئولیت همراه است

استقلال نوع جدیدی از مسئولیت را به همراه دارد: شما دیگر این لوکس را ندارید که با کار تأمین شوید و از مزایای استخدام مانند مستمری بازنشستگی و / یا طرح کمک پزشکی مراقبت شوید. شما مسئول کسب کار خود برای کسب درآمد هستید.

پایداری مالی ماه به ماه می تواند حول توانایی شما در توسعه موفق برند شما و ایجاد – و حفظ – شهرت سالم با تولید مداوم کار عالی برای مشتریان شما باشد. در نتیجه مسئولیت ها و شرایط ، بسیاری از کارگران کنسرت مجبور به زندگی در زمان حال شده اند و آینده مالی خود را متوقف کرده اند.

شما بر برنامه های بازنشستگی مالی خود نظارت دارید

کارفرمایان اغلب در ایجاد امنیت مالی به کارمندان دائمی کمک می کنند. مشاغل ممکن است صندوق سنوات بازنشستگی ، صندوق بازنشستگی ، صندوق تأمین مالی یا سرمایه گذاری صندوق چتر ایجاد کنند که بخشی از سالار کارمندان را تضمین می کند

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید: برنامه ریزی برای بازنشستگی در Gig Economy

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای کاملا جالب را می توان در مقاله کامل یافت.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  27  =  36