0

بدهی های خوب در مقابل بدهی های بد: چه چیزهایی در زندگی شما وجود دارد؟

بازدید 20


درخواست یک گزینه تأمین مالی اولین قدم در شروع کار است … اگر می دانید چگونه آنها را اداره کنید.

3 دقیقه خواندن

این مقاله از ما ترجمه شده است نسخه اسپانیایی با استفاده از فن آوری های هوش مصنوعی. خطاها ممکن است به دلیل این روند وجود داشته باشد.

بدهی ها ما را بترسانید زیرا آنها می توانند تاریخ اعتبار ما را تحت تأثیر قرار دهند و برای مدت طولانی بار سنگینی بر گردن ما وارد می کنند.

ولی چه می شود اگر به شما بگوییم که “بدهی های خوبی” وجود دارد؟ آنها آن اعتبارات یا هستند تأمین مالی که به شما کمک می کند ثروت ، تحصیلات یا رشد تجارت خود را افزایش دهید. اقدام برای گزینه تأمین مالی گام اولیه ای برای شروع کار است ، بنابراین تأثیرات منفی بر اقتصاد شرکت یا شخص نخواهد داشت.

“علت واقعی عوارض ناشی از بدهی ، به خودی خود عمل کسب تعهد برای پرداخت نیست. این مشکل زمانی بوجود می آید که منابع بدست آمده از طریق سرمایه گذاری بد یا هزینه های غیرضروری به اشتباه استفاده شود. اینها عواملی هستند که به طور مداوم به بدهی بیش از حد منجر می شوند ، که نشان دهنده یک مشکل جدی تر است. “می گوید: مارسلو دو فوئنتس ، مدیر عامل شرکت بنیادی .

یک “بدهی خوب” که به خوبی سرمایه گذاری و مدیریت شده باشد ، سود بیشتری را برای تأمین هزینه ها بدست خواهد آورد و این امر از طریق روش های خوب باعث پایداری خود در تجارت می شود و نیاز به وام کاهش می یابد.

روش های به دست آوردن “بدهی خوب” چیست؟

راهی برای بدهی مسئول و جلوگیری از اثرات سو effects احتمالی در آینده وجود دارد. موفقیت در این فرآیند به نکات مختلفی بستگی دارد که آنها را روشهای خوب می نامیم. Fundary این توصیه ها را می کند:

  • پیش بینی. این روش ضروری است ، زیرا تعادل در هنگام توزیع منبع فراهم می کند ، زیرا در نظر گرفتن قسمت واقعی درآمد آینده که به تعهدات پرداخت اختصاص دارد ، مهم است و در عین حال ، روز به روز با هزینه های دیگری روبرو می شوید. روز
  • بودجه بندی درآمد و هزینه ها . قبل از به دست آوردن بدهی ، داشتن بودجه ای با هزینه ها و درآمد مورد انتظار ضروری است. این یک مسئله برنامه ریزی است که نمی توان آن را از دست داد. عدم موفقیت در برنامه ریزی می تواند منجر به تأخیر در پرداخت تعهدات و هزینه بیشتر برای هزینه های غیرضروری مانند عدم پرداخت شود.
  • هزینه ها را برنامه ریزی و اولویت بندی کنید. این نکات با نکته قبلی همراه است. پیش بینی افزایش هزینه ها چشم انداز وسیع تری از شرایطی را که ممکن است یک کارآفرین با آن روبرو شود فراهم می کند و در صورت بروز حوادث غیرمترقبه ، داشتن اولویت ها به عدم افزایش بدهی کمک می کند.
  • بدانید که برای درخواست اعتبار کجا اقدام کنید. در اینجا نیازهایی که کسی می خواهد آنها را برای تجارت خود تأمین کند بسیار وابسته است و همچنین فوریت برای دستیابی به منابع.

بدست آوردن بدهی بد نیست و به پیشرفت شرکت کمک زیادی می کند. اما قطعه تعیین کننده بین رشد و بدهی بیش از حد ، ناشی از سازماندهی صحیح و استفاده از منابع است ، به طوری که بسته به چارچوب زمانی پیشنهادی ، خود پایداری حاصل می شود و در نتیجه ، از نظر مالی از سلامت بیشتری برخوردار می شوند.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

17  +    =  26