با نویسنده ملاقات کنید: یک بسته استارت اختصاصی و رایگان Qubely Pro که به طور انحصاری طراحی شده است


در طول سالها سبک مطالعه ما تا حد زیادی تغییر کرده است. به جای ورق زدن یک کتاب دستی ، امروزه مردم با مفاهیم کتاب الکترونیکی راحت ترند. اما یک چیز که هنوز تغییر نکرده است ارتباط بین نویسنده و خوانندگان آنها است. جای تعجب نیست ، مخاطبان قلب و روح هر نویسنده ای هستند که تمام تلاش خود را برای آنها انجام می دهند. به همین دلیل است که تبلیغات و مارک تجاری به غیر از نوشتن ، ویرایش یا انتشار به یک بال اصلی برای کار هر نویسنده تبدیل شده است. همچنین امروزه یک وب سایت در این زمینه نقش بسزایی دارد.

مهم نیست که نوشته شما متعلق به کدام طعمه است ، برای کمک به شما در ساختن یک وب سایت کاملاً کاربردی که امروز در اینجا هستیم ، “نویسنده” یک بسته شروع کننده کاملاً جدید از Qubely Pro است.

بنابراین ، بدون زحمت بیشتر اجازه دهید به مقاله امروز بپردازیم تا ببینیم چه چیزی به بینندگان خود ارائه می دهد:

ویژگی های برجسته نویسنده

به عنوان یک نویسنده ، شما باید قبل از فروش کتاب های خود ، تأثیر زیادی روی مخاطب بگذارید. معمولاً بازدیدکنندگان وب سایت دامنه توجه کوتاهی دارند. همه ویژگی ها با دقت در اینجا برنامه ریزی شده اند ، بنابراین به طور قابل توجهی در بین خوانندگان شما ظاهر می شود و همه چیز را به نفع شما تبدیل می کند.

بیایید نگاهی سریع به ویژگی های برجسته آن داشته باشیم:

 • طرح اشرافی
 • بخش های قهرمان تعاملی
 • ناوبری روان
 • صفحات پاسخگو
 • چندین خبرنامه
 • قابل توجه CTA
 • فرم تماس با توضیح خود

صفحات داخل نویسنده

وب سایت برای هر نویسنده یک فضای شخصی است. به همین ترتیب باید از یک پایه جامد نیز برخوردار باشد. برای ایجاد احساس و ظاهر مناسب ، هر یک از صفحات را با سبک ، محتوا و اقدامات سفارشی برای خرید کتاب طراحی کرده ایم. مطمئن باشید وب سایت شما که با این بسته شروع کننده ساخته شده است باعث پیشرفت کار شما و خوانندگان جدید می شود.

قبل از اینکه به بینش دقیق بپردازیم ، بیایید نگاهی به هر یک از صفحات زیر بیندازیم:

 1. خانه
 2. کتابها
 3. جزئیات کتاب
 4. در باره
 5. رسانه و مطبوعات
 6. مخاطب

حالا بیایید داخل هر صفحه آن را حفاری کنیم:

نمایش یک طرح صیقلی با رویکردی حداقلی ، صفحه اصلی بسته شروع کننده نویسنده ، شما و کارهایتان را برای مخاطبان خود روشن می کند. شما می توانید در اینجا یک بخش قهرمان ایجاد کنید ، نمایه خود را روشن کنید و نگاهی اجمالی به کتابهای منتشر شده خود برجسته کنید. همچنین ، برای نگه داشتن پیمایش خوانندگان ، عناصری مانند گواهی نامه ها ، رسانه های اجتماعی و گزینه های اشتراک خبرنامه وجود دارد.

کاربران شما به صفحه کتاب نگاه می کنند تا بفهمند چه پیشنهادی به آنها دارید. لیست کتاب فعلی و آینده خود را با قیمت ، عنوان و در پایان اشتراک خبرنامه ارائه دهید. این صفحه غنی شده بصری باعث می شود مخاطبان شما خواسته های بیشتری داشته باشند و در نهایت به صفحات بعدی هدایت شوند.

این صفحه اصلی وب سایت شما است. احتمالاً لیدهای احتمالی شما اینجا هستند. بنابراین ، توجه ویژه بر آن مهم است. با استفاده از تمام استراتژیهای تبلیغاتی مانند نمای کلی کتاب ، فهرست و دکمه CTA ، می توانید مخاطبان خود را برای خرید کتابهایتان بی حس کنید.

به عنوان یک نویسنده ، در مرکز توجه خوانندگان خود باقی می مانید. به همین دلیل است که برای درخشش شما ، ما این صفحه را به گونه ای طراحی کردیم که بهترین تصویر شما را به تصویر بکشد. نمایه خود را با چندین عکس ، یک داستان جذاب ارائه دهید و دستاوردهای خود را به اشتراک بگذارید تا مخاطبان شما بتوانند شما را بهتر بشناسند.

مخاطبان خود را درگیر انتشار کتاب آینده ، انتشارات مطبوعات و سایر رویدادهای مهم خود کنید. ارائه مروری دقیق و دقیق روی هر محتوایی با تصاویر موجود در این صفحه ، در جذب منافع خوانندگان سنگینی نخواهد داشت.

صفحه تماس را می توان به عنوان یکی از مهمترین صفحات وب سایت شما در نظر گرفت. با قرار دادن اطلاعات تماس لازم برای رسیدن به شما ، یک فرم کاملاً توضیحی نیز وجود دارد تا مخاطبان ، حامیان مالی و ناشران بالقوه شما بتوانند به راحتی با شما در ارتباط باشند.

چگونه به بسته شروع کننده نویسنده دسترسی پیدا کنیم؟

هر کاربر Qubely Pro می تواند به صورت رایگان به این بسته شروع کننده “نویسنده” دسترسی پیدا کند. برای شروع استفاده از آن ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به آخرین نسخه Qubely Pro به روز شوید. پس از آن ، یک صفحه جدید اضافه کنید و روی “وارد کردن طرح” در بالا کلیک کنید. اکنون ، بسته شروع کننده نویسنده راه حل را جستجو کنید ، یک صفحه را انتخاب کنید و روی “وارد کردن” کلیک کنید. برای هر صفحه ، مراحل مشابه را تکرار کنید. پس از آن ، تصاویر و متن های سفارشی خود را به صفحات اضافه کنید تا واقعاً متعلق به خودتان باشد.

بسته بندی کردن

بسته آغازین نویسنده Qubely همراه با همه مواردی است که خوانندگان برای برقراری ارتباط با شما و در دسترس قرار دادن کتاب های شما واقعاً به آن نیاز خواهند داشت. با این هدف ، ما قصد داریم کتابهای شما را به کتابهای پرفروش تبدیل کنیم. بنابراین ، همه نویسندگان خارج از کشور مایل به ایجاد یک وب سایت پول ساز بدون رفتن به خراش دادن هستند ، اکنون آن را امتحان کنید. همچنین ، فراموش نکنید که لینک وب سایت خود را که با بسته شروع کننده نویسنده در بخش نظرات زیر به اشتراک گذاشته شده است ، به اشتراک بگذارید. موفق باشید!

منبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *