0

با تغییرات پرداخت eBay ، میزان سود 74٪ کاهش می یابد

بازدید 16


از اول ژوئن ، مشاغل فروش محصولات در eBay دیگر از طریق پرداخت نمی کنند پی پال، پس از اینکه این دو شرکت به یک همکاری 19 ساله پایان دادند.

[soros]

نامه های صندوق هدیج Q1 2021 ، کنفرانس ها و موارد دیگر

برنامه ریزی مالی و مالیات با ون لیوان و شرکت ، کنت ون لیووان

رائول پانگانیبان از ValueWalk با کنت ون لیوون ، CFP ، بنیانگذار Van Leeuwen & Company مصاحبه کرده و در مورد روش وی در زمینه سرمایه گذاری ، برنامه ریزی مالی و مالیات بحث می کند. Q1 2021 حروف صندوق پرچین صندوق ها ، کنفرانس ها و موارد دیگر موارد زیر رونوشت تولید شده توسط رایانه است و ممکن است دارای برخی خطاها باشد. مصاحبه با ون لیوان و شرکت کنت ون لیوون

فروش در eBay فقط از طریق سیستم پرداخت های مدیریت شده انجام می شود

در حالی که خریداران بازدید کننده از سایت هنوز می توانند از Paypal برای خرید اقلام استفاده کنند ، روند فروش صرفاً از طریق سیستم پرداخت مدیریت شده eBay از ابتدا تا انتها انجام می شود.

اما آیا این یک چیز خوب است یا بد برای تجارت کوچک تامین کنندگان با استفاده از eBay برای فروش و فروش کالاهای خود به مخاطبان جهانی؟

JC Glancy ، بنیانگذار در ارائه دهنده تشکیل تجارت کسب و کار ذن، می گوید به روزرسانی پرداخت ساده روند فروش را بسیار آسان می کند ، اما بر سودآوری فروشندگان تأثیر می گذارد:

وی افزود: “این تغییر می تواند سود مشاغل كوچك با استفاده از eBay را به خطر بیندازد ، زیرا این شركت هزینه های خود را تحت سیستم جدید افزایش داده است. در حالی که دیگر فروشندگان مجبور به پرداخت هزینه های PayPal نیستند ، اکنون نرخ ثابت eBay از آنها کسر می شود (12.8٪ از کل فروش به اضافه هزینه ثابت 0.30 دلار برای کلیه فروشهای زیر 2500 پوند).

هنگام مقایسه این سیستم با سیستم قبلی ، متشکل از هزینه های PayPal ، به علاوه 30p و 10٪ برای eBay ، برخی از آنها قبلاً به رسانه های اجتماعی رفته اند تا مشکلات خود را مطرح کنند

بیشتر بخوانید اینجا:

eBay تغییرات پرداخت باعث کاهش 74 درصدی سود خواهد شدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  3  =