0

با “برت” و “ارنی” ، جدیدترین ربات های انبار آمازون – اخبار آمازون آشنا شوید

بازدید 15


“Kermit” و “Scooter” برای Prime Time کاملا آماده نیستند ، اما “Bert” و “Ernie” به زودی می توانند به یک مرکز تحقق آمازون در نزدیکی شما بیایند.

در یکشنبه پست وبلاگ، غول خرده فروشی آنلاین جهان را به چهار ربات که برای کمک به کارمندان در کاهش حرکات شدید و بهبود ایمنی کلی انبار آزمایش می کند ، معرفی کرد.

>> اخبار پرطرفدار بیشتر بخوانید

به طور خاص ، “Ernie” به جابجایی وسایل از یک قفسه رباتیک کمک می کند تا کارمندان مجبور نباشند ، و “Bert” یکی از اولین روبات های سیار مستقل آمازون یا AMR است که برای پیمایش امکانات به طور مستقل ، حتی در حالی که کارگران در حال حرکت هستند ، طراحی شده است ، CNBC گزارش شده

“روروک مخصوص بچه ها” و “کرمیت” ، همچنین AMR ها ، در تلاش برای کاهش فعالیت های شدید جسمی و اجازه دادن به کارگران برای تمرکز بر مهارت های تفکر انتقادی ، در دست ساخت هستند و برای حمل و نقل گاری طراحی شده اند. شبکه گزارش داد.

“ایمنی اولویت اصلی ما با کارمندان است. بنابراین ، در سال 2020 ، ما بیش از یک میلیارد دلار برای ایمنی و برنامه ها و فرآیندهای حول حرکت و اقتصاد سرمایه گذاری کردیم. امسال ، ما 300 میلیون دلار سرمایه گذاری اضافی انجام می دهیم. ”کوین کک ، مدیر فناوری پیشرفته آمازون ، به وی گفت اخبار CBS.

تیم کک همچنین از دیوید پوگ خبرنگار “یکشنبه صبح” دعوت کرد که یک روز را در یکی از سه آزمایشگاه رباتیک و فناوری پیشرفته این شرکت در نزدیکی سیاتل بگذراند.

دو آزمایشگاه تحقیقاتی دیگر در بوستون و شمال ایتالیا هستند ، با توجه به پست وبلاگ.

Maeghan Hudon ، مدیر توسعه محصول این مرکز ، به پوگ گفت که تقریباً 40٪ از آسیب های گزارش شده توسط کارگران آمازون ماهیت اسکلتی- عضلانی دارند.

هودون: “رگ به رگ شدن و فشارها و چیزهایی که از حرکت تکراری ناشی می شوند.” به پوگ گفتبا اشاره به اینکه تیم وی 17 فرستنده نارنجی را برای اندازه گیری حرکات آنها در یک روز مشخص روی کارمندان داوطلب از اشکال و اندازه های مختلف ضمیمه می کند.

“حرکات خود را می بینید؟ چیزی که در سمت راست قرار دارد شانه راست شماست و آنچه در سمت چپ است نحوه حرکت کمر شماست ، بنابراین هنگام خم شدن ، چرخاندن ، چرخش همزمان و پهلو به پهلو دانستن نحوه حرکت شما است. ” هودون به پوگ گفت.

وی گفت که آزمایشگاه قبلاً نشان داده است كه آمازون می تواند به سادگی با تنظیم موقعیت دستگیره هایی كه كارمندان برای انتقال سفارشات در انبارها استفاده می كنند ، آسیب ها را كاهش دهد.

آمازون در ماه مه اعلام کرد هدف خود را کاهش 50٪ از نرخ وقوع حوادث قابل ضبط تا سال 2025 ، CNBC گزارش داد.

ادامه مطلب اینجا و اینجا.

© 2021 گروه رسانه ای کاکسمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  48  =  54