0

“باید دانست که با ما چه شد”: زن و شوهر ناتیک که توسط eBay مورد آزار و اذیت قرار می گیرند ، داستان خود را برای اولین بار بازگو می کنند …

بازدید 17


این سوءاستفاده با ترس از جان این زن و شوهر به اوج خود می رسد زیرا آنها در محله خود توسط مجرمان ناشناس با یک ون سیاه و سفید حرکت می کردند.

اما در آن یکشنبه ، اشتاینر به سادگی شگفت زده و مأیوس شد برای دیدن کلمه “Fidomaster” با اسپری روی حصار خود. او سعی کرد قبل از اینکه اینا ، که سوار بر پارو بود ، به خانه بازگردد ، اوضاع را تمیز کند ، اما موفق نشد. اینا تشخیص داد که این نام با یک مفسر ناشناس در خبرنامه آنها مطابقت دارد ، کسی که انتقاد خاصی از eBay داشت.

اینا در مصاحبه ای با Globe این هفته به یاد می آورد: “این بسیار ناراحت کننده بود.” “هیچ معنایی نداشت.”

آیا شخص Fidomaster نام خود را روی حصار کشیده بود؟ یا کسی استاینرز را متهم به Fidomaster می کرد؟ یا این اصطلاح معنی دیگری داشت؟ اینا گفت: “من بلافاصله در گوگل جستجو کردم تا ببینم آیا این چیزی است که بچه ها می گویند.”

این زوج در اولین مصاحبه خود با رسانه های خبری چند ساعت در دفتر وکیل رزماری اسکاپیچیو ، نماینده آنها ، با گلوب صحبت کردند. در یک دعوی مدنی علیه eBay. آنها جزئیات هولناک دیگری از تجربیات خود را فراتر از مواردی که در اسناد دادگاه فاش شده است ، ارائه کردند ، که شامل کپی نامه های الکترونیکی و پیامک های کارکنان eBay است که به گفته دادستان فدرال نشان می دهد که چگونه آنها قصد ترور اشتاینرز را داشته اند.

این زوج در اواسط دهه 1980 در ماساچوست غربی در کالج ایالتی نورث آدامز که اکنون کالج هنرهای لیبرال ماساچوست نامیده می شود ملاقات کردند. این دو دانشجوی جوان در یک مهمانی برای هم گروهی دیوید که در حال رفتن بود ملاقات کردند و بلافاصله احساس ارتباط کردند و شروع به ملاقات کردند. آنها در سال 1988 ازدواج کردند.

در حدود سال 1999 ، زمانی که eBay هنوز یک شرکت جوان بود و شبکه جهانی وب بازارهای تجاری امروزی نبود ، دیوید تصمیم گرفت برخی از وسایل ویدئویی خود را در سایت حراج بفروشد. این زوج همچنین فروش گاراژ و حیاط فروشی را دنبال کردند تا اقلام قابل جمع آوری را پیدا کنند که می توانند برای کسب درآمد آنلاین به فروش برسانند. اینا گفت: “ما زود بیدار می شدیم ، آگهی های طبقه بندی شده را مرور می کردیم ، قهوه Dunkin ‘Donuts خود را می گرفتیم و تا جایی که می توانستیم فروش داشتیم.”

آنها به سرعت متوجه شدند که تعداد زیادی از فروشندگان همفکر در تلاش هستند تا بفهمند چگونه اقلام خود را به بهترین نحو به حراج بگذارند. استاینرز در ابتدا یک روزنامه خبری با نکات و ترفندهایی برای کمک به فروشندگان دیگر ایجاد کرد ، اما پس از یک شماره متوجه شد که یک نشریه آنلاین حتی در سال 1999 معنی دارتر شده است. بنابراین AuctionBytes متولد شد ، بعداً به EcommerceBytes تغییر یافت و نشریه تبلیغاتی را اجرا کرد شغل تمام وقت این زوج است.

سالها این نشریه رونق داشت. به ویژه در حالی که eBay توسط Meg Whitman اداره می شد ، فروشندگان کوچک رونق گرفتند و EcommerceBytes انواع مختلفی از توصیه های مفید را ارائه کرد. یک بار ، دیوید به خوانندگان توضیح داد که چگونه یک کالای بزرگ را با اتوبوس Greyhound به جای خدمات تحویل بسته معمولی حمل کرده و صدها دلار صرفه جویی کرده است.

پس از خروج ویتمن در سال 2007 و جانشین جان دوناهو ، مشاور سابق Bain & Co ، eBay شروع به ارائه خدمات به فروشندگان بزرگتر کرد و خرده فروشان را تأسیس کرد ، روندی که در زمان ارتقاء دوین ونیگ به عنوان مدیرعامل در سال 2015 ادامه پیدا کرد. این زوج خبرنامه خود را از نکاتی درباره گزارش بیشتر در مورد تغییر استراتژی و سیاست های جدید شرکت. برداشت آنها از eBay جدید اغلب ، هر چند به سختی منحصر به فرد ، بسیار مهم بود.

و انتقادات در این شرکت خوب نبود. دادستان ها گفتند که کمپین آزار و اذیت ، با حادثه رنگ آمیزی حصار ، توسط جیمز بوگ ، رئیس واحد امنیت و مقاومت جهانی eBay اداره می شد. همراه با سایر شرکت کنندگان در این طرح ، بوگ سال گذشته متهم به توطئه برای انجام گفتگوی سایبری و توطئه برای دستکاری شاهدان شد. او منتظر محاکمه است.

دادستان ها گفتند کمپین 2019 با شکایت در مورد مقالاتی در EcommerceBytes از مدیر اجرایی eBay ونیگ گرفته تا معاون ارشد رئیس و مدیر ارتباطات وی ، استیو وایمر ، ایجاد شد. وایمر به نوبه خود از بوگ شکایت کرد ، که تیم کارکنان eBay را که برای او کار می کردند ، هدایت کرد تا علیه استاینرز حرکت کنند.

مقالاتی که خشم مدیران eBay را برانگیخت ، شامل گزارش هایی در مورد دستمزد مدیرعامل و نظرات وی در مورد محافظت از فروشندگان الکترونیکی در برابر تقلب بود. دادستان پیامک های عصبانی در مورد مقاله ای در 10 آوریل 2019 با عنوان “مدیر عامل eBay Devin Wenig 152 برابر کارکنان دریافت می کند” و همچنین “مدیر eBay می گوید فروشندگان می توانند انتظار محافظت بیشتری داشته باشند” از 31 مه 2019 فاش شد. نظرات خوانندگان که به شدت از رهبری شرکت و رفتار آن با فروشندگان کوچکتر انتقاد می کرد ، که احساس می کردند به نفع خرده فروشان بزرگتر عقب مانده اند.

از دیدگاه اشتاینرز ، چند هفته بعد از نقاشی های دیواری اتفاق چندانی نیفتاد. اما در 8 اوت 2019 ، آنها دریافتند صندوق های پستی خود را با ده ها خبرنامه ایمیلی که برای آنها ثبت نام نکرده بودند پر می کند ، از اخبار سندرم روده تحریک پذیر Heather و معبد شیطانی گرفته تا هزینه های نگران کننده تر با پورنوگرافی و اسارت. او گفت که در همان زمان ، یک حساب جدید توییتر بمباران اینا اشتاینر را با تمسخرهای فاحش آغاز کرد.

او گفت که گاهی اوقات مجبور می شد با نظرات نامناسب در وب سایت برخورد کند. “اگر مدتی در اینترنت بوده اید ، می آموزید که به ترول ها غذا نمی دهید ، پاسخ نمی دهید ، آنها را تشویق نمی کنید.”

دو روز بعد تلفن زنگ خورد. این مغازه یک تاکسیدرمی و قطعات حیوانات در آریزونا بود که از او درخواست می کرد در مورد دستور ادعایی Steiners خوک جنین سوال کند. آدرس تحویل Steiners با آدرس صورتحساب کارت اعتباری مورد استفاده در سفارش مطابقت نداشت ، بنابراین فروشگاه تماس گرفت تا سفارش را دوباره بررسی کند. متزلزل شد ، اشتاینرز سفارش را لغو کرد.

اینا گفت: “من فکر کردم ، ما از آنلاین به دنیای واقعی می رویم.” “واقعاً ترسناک بود.”

آنها گفتند که این زوج تصمیم گرفتند با پلیس ناتیک تماس بگیرند و روز بعد مأموری برای گرفتن گزارش به خانه آنها آمد. وقتی افسر از خانه خارج می شد ، متوجه بسته ای در جلوی در شد. در حالی که دیوید و افسر به صحبت خود ادامه می دادند ، اینا بسته را در آشپزخانه باز کرد. با دیدن تکه های مو و پوست ، فریاد زد. داخل ماسک صورت خوکی از خوک وجود داشت ، مانند نقابی که قاتل دیوانه ای در مجموعه فیلم های ترسناک “اره” استفاده کرد. افسر جزئیات را به گزارش خود اضافه کرد.

سوءاستفاده از توییتر همچنان تشدید شد و تحویل های عجیب و غریب تری نیز از راه رسیدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  78  =  79