0

بازیافت رایانه به دانش آموزان در شروع سال تحصیلی کمک می کند – کسب و کار آنلاین را شروع کنید

بازدید 11


بازیافت زباله های الکترونیکی (زباله های الکترونیکی) در مدارس تشویق می شود زیرا به حفظ داده های حساس از دست افراد شرور کمک می کند و در عین حال از محیط سالم تری برای همه ما اطمینان حاصل می کند. بازیابی زباله های الکترونیکی هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار گیرد ، می تواند سریع و کارآمد انجام شود تا فضایی برای دستگاه های جدید ایجاد شود. بازیافت رایانه بیشتر ایالات متحده را خدمت می کند و به درستی بازیابی وسایل الکترونیکی قدیمی و بلااستفاده را که دانش آموزان و کارکنان دیگر از آنها استفاده نمی کنند ، بازیافت می کند.

بازگشت به مدرسه

این دانش آموز متوسط ​​دانشگاه دارای هفت دستگاه فناوری تلفن های همراه ، خواننده های الکترونیکی ، تبلت ها و لپ تاپ ها تنها چند دستگاه الکترونیکی هستند که به طور مرتب مورد استفاده قرار می گیرند. با شروع یک جلسه جدید در مدرسه ، بسیاری از دانش آموزان باید رایانه های قدیمی را بازیافت کنند تا فضایی برای مدل های جدید ایجاد شود.

به دلیل افزایش نگرانی عمومی نسبت به COVID-19 ، مدارس به طور فزاینده ای به آموزش از راه دور روی آورده اند. بنابراین ، ضروری است که دانش آموزان به قوی ترین دستگاه های محاسباتی مدرن دسترسی داشته باشند. این باعث می شود بسیاری از رایانه های قدیمی بدون هدف باقی بمانند ، چیزی که بازیگران الکترونیکی با تجربه مانند بازیافت رایانه امیدوارند تغییر کند.

برخط ابزارهای موفقیت می تواند فرهنگ یادگیری متنوعی را ایجاد کند تا به پیشرفت دانش آموزان کمک کند. برخی از این ابزارها شامل دستگاه های wi-fi یا نقاط داغ به خوابگاه ها یا آپارتمان ها می شود. از آنجا که این دستگاه ها همراه با سایر وسایل الکترونیکی فضا را اشغال می کنند ، درهم ریختگی احتمالی می تواند در منطقه ، به ویژه در فضاهای نشیمن جمع و جور ، خطری ایجاد کند.

چه چیزی دور بریزید

بسته به فرد ، بهم ریختگی می تواند هر تعداد از موارد را شامل شود. لباسهای فرسوده ، هدایای بلااستفاده و کالاهای اضافی خانه معمولاً مظنونان اصلی هستند. با این حال ، در دهه گذشته ، آشفتگی به طور فزاینده ای وسایل الکترونیکی را در بر گرفته است.

دور انداختن وسایل قدیمی دشوار است. بسیاری از این دستگاه ها هنگام خرید برای اولین بار گران و جدید بودند. کشوها و کمدها اغلب با انواع دستگاه ها روی هم چیده شده اند: اینها شامل دوربین های دیجیتال ، تلفن های همراه و لپ تاپ ها هستند.

هنگام استفاده از فرایند مناسب ، می توان دستگاه های فناوری را با موفقیت بازیافت کرد. صرفاً انداختن لپ تاپ یا رومیزی به سطل زباله به نفع هیچکس نیست و در اکثر نقاط غیرقانونی است. برای بازیافت صحیح زباله های الکترونیکی و لپ تاپ ، یک شرکت مناسب با بیش از دو دهه تجربه مانند بازیافت رایانه ، گزینه ای مناسب است.

چرا الکترونیک اینقدر فضا اشغال می کند؟

زباله های الکترونیکی موضوعی نیست که اغلب به آن پرداخته شود. زباله های خانگی و بازیافت تک جریان نسبتاً ساده هستند ، اما کارکرد صحیح یک دستگاه الکترونیکی در یک گروه جداگانه قرار می گیرد.

انداختن یک دستگاه به سطل زباله محیط را آلوده می کند. بسیاری از این اقلام می توانند (به طور غیرقانونی) در محل دفن زباله به پایان برسند. از آنجا که این دستگاهها معمولاً شامل سرب ، کادمیوم و حتی آرسنیک هستند ، این می تواند برای خاک و آب خطرناک باشد. یکی دیگر از مواردی که به طور نامناسب در محل های دفن زباله نشان داده می شود: باتری های لیتیوم یون قابل احتراق است.

بسیاری از مردم به دلیل نگرانی های امنیتی وسایل خود را دور نمی گذارند. حتی تلفن های همراه یا لپ تاپ هایی که ظاهری غیرقابل استفاده دارند می توانند اطلاعاتی را توسط هکرهای با تجربه بازیابی کنند. عکس ها ، متون و حتی اطلاعات مالی را می توان بازیابی کرد. با بازیافت رایانه ، یو

تفسیر:
می توانید اخبار و پیوندهای مفید را در مقاله کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  6  =  11