0

این 8 ایده به شما کمک می کند تا “پول اضافی” داشته باشید

بازدید 11


2. با تاکسی رانندگی کنید. اکثر ما با اوبر و لیفت آشنا هستیم ، شرکت هایی که لیموزین و اتومبیل های مردم عادی را به وسیله ای برای حمل و نقل برای همه نیازمندان تبدیل کرده اند. آیا فکر کرده اید یکی از آنها باشید؟ من هرگز یکی از سفرهای UberX خود را فراموش نمی کنم که در آن راننده به من گفت که او از وقت آزاد خود برای کسب درآمد و شبکه با مسافران برای رشد تجارت خود استفاده می کند ، او یک نابغه است! 1. در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید. روش های زیادی برای کسب درآمد در املاک و مستغلات وجود دارد ، بسیاری از آنها به تمام تلاش شما احتیاج ندارند. افرادی را در منطقه خود پیدا کنید که مهارت ها و تجربیاتی دارند که مکمل شما هستند و آنها را بخشی از تجارت شما می کنند تا سرمایه شما را تضمین کنند.

یکی از نکات جالب در مورد پلتفرم Uber این است که این فرصت اقتصادی را برای انواع رانندگان ، تمام وقت ، نیمه وقت ، معلمان تابستانی ، دانشجویان تمام وقت و غیره در بیش از 260 شهر در سراسر جهان فراهم می کند. اگر در یکی از آن 260 شهر باشید ، می توانید اتومبیل خود را به یک تجربه پول سازی و یک فرصت شبکه تبدیل کنید. 5. آپارتمان خود را اجاره کنید. آیا برای کار تجاری سفر می کنید یا قصد دارید خانه خود را خالی بگذارید؟ آیا در خانه خود اتاق خالی دارید؟ وقت آن است که از مزایای آنها استفاده کنید و وقتی از دارایی خود استفاده نمی کنید با آن درآمد کسب کنید.

داستان ادامه دارد 6. اتومبیل خود را اجاره کنید. اگر به اجاره خانه خود فکر کرده اید ، ممکن است گزینه مدل های زیر مانند RelayRides یا FlightCar را بخواهید که به شما امکان می دهد وسایل نقلیه شخصی افراد را اجاره کنید. این روش دیگری برای کسب درآمد و شبکه سازی استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +  1  =