0

این 5 عامل برند ، کسب و کار شما را به مرحله بعدی می رساند

بازدید 4


اهمیت برند سازی در تجارت غیرقابل انکار است. شما در هر صنعتی که باشید ، همیشه شخصی پیدا می شود که همان محصول یا خدمتی را که شما ارائه می دهید ، ارائه دهد.

3 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

اهمیت نام تجاری که در کسب و کار غیر قابل انکار است شما در هر صنعتی که باشید ، همیشه شخصی پیدا می شود که همان محصول یا خدمتی را که شما ارائه می دهید ، ارائه دهد. آنچه پیشنهاد شما را متمایز می کند این است نام تجاری به آن متصل است. ساختن یک برند به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد ، اما هر کسب و کار یا کارآفرینی که روند تولید برند را به قلب خود بپیچد ، موفقیت بیشتری را تجربه خواهد کرد.

اما باید بدانیم که مارک تجاری است بیش از یک آرم. این مربوط به کل تجربه است. این شامل جنبه های بصری و ملموس و حتی جنبه های نامشهود تجربه کاری شماست. متأسفانه ، بسیاری از صاحبان مشاغل امروزه از برخی از جنبه های غیرقابل بحث در مورد ایجاد برند غافل هستند. وقتی می دانیم این عوامل چیست و به خوبی از پس آنها بر می آییم ، می توانند ارزش زیادی را برای تجارت ما به همراه داشته باشند – شناخت ، نفوذ و حتی سود.

مربوط: چرا نام تجاری امروزه حتی بیشتر به کسب و کارها مربوط می شود؟

در اینجا پنج عامل تجاری وجود دارد که بسیاری از مشاغل نادیده می گیرند و اینکه چگونه می توانیم توجه بیشتری به آنها داشته باشیم.

1. ارزش پیشنهادی شما

تجارت شما چه فروشی می کند؟ این احتمال وجود دارد که اگر کافی شاپ هستید ، ممکن است به قهوه پاسخ دهید. اگر نویسنده هستید ، ممکن است بگویید کتاب. اما مردم به سادگی کالاهایی که می فروشید را نمی خرند. آنها ارزشی را که از آن می گیرند می خرند. هرکسی می تواند در هر کافی شاپ قهوه بنوشد ، اما فقط مشتریان استارباکس احساس اجتماع و راحتی می کنند. هر نویسنده ای می تواند کتابی بفروشد ، اما فقط تونی رابینز می تواند تحول زندگی را به روشی که می فروشد بفروشد. کشف کنید که محصول شما به مردم چه ارزشی و فوایدی می بخشد و با آنها ارتباط برقرار کنید.

2. خدمات به مشتری

مطالعات نشان می دهد که 73٪ از مصرف کنندگان به دلیل خدمات مفید مشتری ، مارک تجاری را دوست دارند. این بدان معناست که شرکتی با خدمات مناسب مشتری کارهای زیادی در جهت اعتلای برند خود انجام می دهد. مردم عاشق هستندمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

41  +    =  50