0

این کمی غنی است! مشتریان مک دونالد سس های محبوب جدید کره ای BTS را در حال فروش …

بازدید 17


این کمی غنی است! مشتریان مک دونالد سس های محبوب محبوب جدید کره ای BTS را با قیمت 500 دلار در eBay می فروشند

  • غذاخوری های مک دونالد در تلاشند تا سس های BTS را در eBay تا 500 دلار بفروش برسانند
  • زنجیره فست فود همکاری مورد انتظار BTS را آغاز کرده است
  • وعده غذایی شامل ناگت های 10 تکه ، سیب زمینی سرخ کرده ، و سس های غوطه وری چیلیس شیرین و کاجون است
  • اکنون مشتریان Aussie سس های ویژه آیکون های پاپ را برای فروش در eBay ذکر کرده اند

توسط سیندی تران برای دیلی میل استرالیا

منتشر شده: | به روز شده:

غذاخوری های مک دونالد به امید کسب سریع سود در تلاشند تا سس های غوطه ور BTS خود را با قیمت 500 دلار در eBay بفروش برسانند.

زنجیره فست فود اخیراً پس از همکاری با پدیده معروف K-pop ، غذای مورد انتظار BTS را راه اندازی کرد.

سفارش امضای این گروه موسیقی شامل 10 قطعه Chicken McNuggets ، سیب زمینی سرخ کرده ، یک نوشابه بزرگ و سس های غوطه وری معروف به کره جنوبی و سس های کاجون است که قیمت آنها از 10.70 دلار تا 12.30 دلار است.

و اکنون مشتریان در سراسر استرالیا سس های خاص دست ساز آیکون های پاپ را برای فروش در eBay ذکر کرده اند ، یکی تلاش می کند بسته “نزدیک جدید” BTS McNugget خود را با دو سس باز نشده با قیمت 500 دلار به فروش برساند.

غذاخوری های مک دونالد که امیدوارند بتوانند سریع سود کسب کنند ، اکنون سعی دارند سس های BTS خود را با قیمت 500 دلار در eBay بفروش برسانند.

ده ها مشتری در سراسر استرالیا سس های ویژه دست ساز آیکون های پاپ را برای فروش در eBay ذکر کرده اند ، از جمله پیشنهاد اولیه 500 دلار

فروشنده ، از استرالیای غربی ، در توضیحات خود گفت که ناگت مرغ فقط یک دقیقه در جعبه بود و جعبه غذا در “شرایط آسیب ندیده” است.

در حال حاضر بیش از 60 لیست مک دونالد و BTS در eBay وجود دارد.

در یک لیست دیگر ، یک فروشنده استرالیای جنوبی در تلاش است بسته نرم افزاری 10 سس را به قیمت 300 دلار بفروشد ، در حالی که شخص دیگری از نیو ساوت ولز جعبه McChicken را با دو سس چیلی شیرین به قیمت 400 دلار لیست کرده است.

“شامل: جعبه مرغ McNugget مک دونالد استرالیا BTS – تمیز شده است. غیر چرب. سس چیلی شیرین 4 BTS. استفاده نشده ، مهر و موم شده و تمیز شده است … همراه با قطعات نیست ، “در توضیحات ذکر شده است.

فروشندگان دیگر در تلاشند سس ها را به صورت جداگانه بفروشند ، قیمت آنها از 15 دلار شروع می شود ، در حالی که برخی جعبه خالی McNugget را با

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

6  +    =  12