0

این کلاهبرداری آمازون نشسته و توجه می کند – اخبار آمازون

بازدید 17


این کلاهبرداری آمازون نشسته و هشدار می دهد

برخی از فروشندگان پس از تأثیرپذیری از کلاهبرداری بازبینی جعلی ، یکی از محصولات خود آمازون را از احساس برخی از Schadenfreude کمکی کردند. یک فروشنده عکسهایی از لیست توسط فروشنده “تصحیح کننده وضعیت” را به اشتراک گذاشت که در آنها بازبینی هایی را نشان می داد که در واقع برای Echo Dot آمازون باقی مانده است ، نه برای محصولات تصحیح کننده وضعیت.

موضوع صفحه بحث با فروشندگانی که داستانهایی را برای خود توصیف می کنند داغ شد و همچنین مورد توجه مجریان آمازون قرار گرفت ، که نشان دادند آنها در حال بررسی این مشکل هستند.

“آمازون از خواب بیدار شوید کسی شما را دور می کند!” پوستر اصلی گفت. “چه کسی معتقد است که این اتفاق می تواند در Amazon.com در سال 2021 رخ دهد.”

چند فروشنده توضیح دادند که وقتی موارد مشابه را در مورد کالاهای خود گزارش دادند ، آمازون این کار را مقصر دانست آنها همانطور که این پاسخ در موضوع توضیح می دهد:

“این فقط برای من اتفاق افتاده است و پشتیبانی فروشنده به من توصیه کرده است که آن را گزارش کنم. من گزارشش دادم و حدس زدم چی؟ اکنون باید برنامه عملیاتی ارائه دهم و توضیح دهد که من خط مشی لیست را نقض نکرده ام. آنها نه تنها با نقض خط مشی به حساب عالی من برخوردند ، بلکه لیست را غیرفعال کردند و من مجبور شدم وظیفه دلهره آور را اثبات کنم که من بازیگر بد اینجا نیستم.

“روند خراب است. هیچ کس نمی تواند بدون نوعی اعتبار سنجی نسبت به تغییرات وارد لیست شده و لیست را به طور کامل تغییر دهد. آمازون باید هر اطلاعاتی را تغییر داد ، از طریق لیست به همه فروشندگان هشدار دهد. آمازون همچنین باید یک تیم اختصاصی برای لیست های ربوده شده به عنوان یک گزینه خاص برای گزارش در ویژگی راهنمای پشتیبانی فروشنده داشته باشد.

“این فرایند بسیار زمانبر است و من هنوز هم در تلاش برای حل آن هستم. این سرانجام برای آمازون اتفاق افتاده است و من تعجب می کنم که آیا آنها برای جلوگیری از این اتفاق تغییراتی را اعمال می کنند؟ “

به نظر می رسد برخی از فروشندگان متقاعد شده اند که برخی از کلاهبرداری ها توسط خودی آمازون انجام شده یا به آنها کمک می شود. می توانید موضوع بحث را در اینجا پیدا کنید آمازون فروشنده مرکزی.

اینا اشتاینر

اینا اشتاینر

اینا اشتاینر یکی از بنیانگذاران و ویراستار EcommerceBytes است و از سال 1999 در مورد تجارت الکترونیکی گزارش می دهد. او مرجع گسترده ای در زمینه فروش در بازار است و نویسنده کتاب “تبدیل eBay به دلار” (McGraw-Hill 2006) است. وبلاگ وی در کتاب “قهرمانان وبلاگ نویسی” (ویلی 2008) برجسته شده است. او را در توییتر به آدرسecommercebytes دنبال کنید و نکات خبری را به آدرس ina@ecommercebytes.com ارسال کنید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

6  +  3  =