0

این کارآفرین می خواهد خرید یک ماشین کمتر طاقت فرسا شود

بازدید 7


بنیانگذار و مدیرعامل AutoLeadStar نحوه کار نرم افزار نرم افزار به عنوان سرویس را به اشتراک می گذارد و اینکه چرا باید مصرف کنندگان خود را در هیئت مشاوره خود بگنجانید.

4 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

اگر می خواهید اتومبیل بخرید اما روند کار کاملاً طاقت فرسا است ، بنیانگذار و مدیرعامل AutoLeadStar می خواهد روند کار را کمی آسان کند. Aharon Horwitz و تیم او یک سیستم نرم افزاری به عنوان سرویس (SaaS) ساختند که تبلیغات بازاریابی را برای نمایندگی های اتومبیل به صورت خودکار انجام می دهد ، بنابراین می توانند مقرون به صرفه تر از استخدام یک آژانس بازاریابی سنتی و پرورش خودکار سرب باشند. اهداف آنها برای آینده آموزش به فروشندگان و خریداران و کوتاه کردن روند فروش است. Horwitz همچنین میزبان پادکست Inside Auto است که در مورد نیاز به بازاریابی خودکار بحث می کند. با او نشست جسیکا آبو در مورد شرکت خود صحبت کند و از روشهای نوآورانه ای که وی مصرف کنندگان را در بنیان تجارت خود ادغام می کند صحبت کند.

جسیکا آبو: کمی درباره شرکت خود بگویید.

آهارون هورویتس: خرید اتومبیل نه تنها طاقت فرسا است ، بلکه همه جنبه های ارتباطی با حمل و نقل امروز نیز طاقت فرسا است. بازاریابی طاقت فرسا است. خرید بسیار زیاد است. مقایسه خرید ، مقایسه قیمت. کاری که AutoLeadStar انجام می دهد یکپارچه و آسان بودن آن است. من دوست دارم مثل Spotify یا Netflix به آن فکر کنم. ما این هوش را در یک فروشنده ماشین تعبیه می کنیم. و وقتی به خرید می آیید ، وقتی نامه های الکترونیکی را از آنها می گیرید ، وقتی با فروشندگان صحبت می کنید ، همه چیز از یک منظره مورد نیاز و خواسته های شما پخش می شود. ما سعی می کنیم برای شما ، مصرف کننده ، کاملاً یکپارچه و آسان باشد تا بتوانید با فرآیند خرید درگیر شوید و خودرویی را که مناسب شما است ، تهیه کنید.

چگونه به این ایده رسیدید؟

من واقعاً در مشاغل کوچک و متوسط ​​سرمایه گذاری کردم. من به مشاغل کوچک و متوسط ​​به عنوان موتور یک اقتصاد قوی ، تحرک اجتماعی اعتقاد دارم. و قبل از AutoLeadStar ، من در یک شرکت اجتماعی کار می کردممنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  8  =