0

این ویژگی مخفی آمازون می تواند به بازسازی رایگان اتاق غذاخوری شما کمک کند – اخبار آمازون

بازدید 2


هر محصول مورد نظر ما به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خرید کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

وقتی نوبت به موضوع می رسد بازسازی یا دکوراسیون مجدد هر فضا، می تواند مانند یک اقدام بزرگ به نظر برسد. آیا میز غذاخوری با صندلی هایی که قبلاً در دست دارید مطابقت دارد؟ آیا آن لوستر کمی است هم عاقلانه؟ همه این سوالات کاملاً معتبر هستند ، و در حالی که همه نمی توانند اعلام کنند که یک دکوراسیون داخلی با وفاداری هستند ، این روزها شما واقعاً نیازی به آن ندارید.

با تشکر از آمازون جدید اتاق ها را کشف کنید، حتی یک مبتدی طراحی می تواند متخصص شود. به سادگی آنچه را که می خواهید روی آن تمرکز کنید انتخاب کنید: فیلتر کردن بر اساس نوع اتاق ، سبک (مدرن ، اسکاندیناویایی ، روستایی یا مدرن اواسط قرن) ، یا بر اساس یک محصول خاص. سپس آمازون تعدادی تخته ایده را پر می کند که حاوی پیوندهایی به موارد مشابه در اتاق های مدل است – تنها کاری که باید انجام دهید این است که موارد مورد علاقه خود را به سبد خرید خود اضافه کرده و آنها را بررسی کنید.

اگر برای افزودن کمی پیتزا به فضای غذاخوری خود دچار خارش شده اید ، اتاق ها را کشف کنید پوشش داده ای به راحتی الهامات زیادی را مرور کنید تا به سبک مورد نظر خود برسید. سپس می توانید میزهای ناهار خوری چوبی باریک ، صندلی های مدرن که به همان اندازه راحت و شیک هستند و وسایل روشنایی که مطمئناً هر وعده غذایی را در نور روشن و زرق و برق دار قرار می دهند ، خریداری کنید. و این بار ، می توانید مطمئن باشید همه چیز درست می شود در حقیقت همخوانی داشتن.

برای مشاهده اجناس برتر از سه اتاق متفاوت Amazon Discover ، از جمله میزهای محکم انتهایی و نیمکت های چوبی گرفته تا صندلی های روکش دار ، به پیمایش ادامه دهید. شما همچنین می توانید مستقیماً به اتاقهای Discover بروید برای انتخاب و انتخاب فیلترهای خود

اعتبار: با احترام از آمازون

  • میز توسکانی طرح های آفتابی

  • صندلی پیشخوان اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان آزادی

  • میز کنسول Tileon 48 اینچی مدرن

اعتبار: با احترام از آمازون

مطالب مرتبط

  • ست صندلی ناهار خوری صفویه خانه لیزت 2 تایی

  • میز 87 میز ناهار خوری بلوط جمع شو به سبک نوردیک

  • مجموعه Cjc از 2 میز انتهایی تودرتو قهوه کنار مثلث

اعتبار: با احترام از آمازون

  • میز غذاخوری مدیسون پارک پارکر

  • نیمکت داخل و خارج از منزل علف دریایی

  • چراغ طبقه ساده درخت مشکی فلزی 3-نور

  • Nndq صندلی های ناهار خوری به سبک مدرن مونتاژ کرد

برای مقاله کامل
لطفاً به خواندن اینجا ادامه دهید: این راز آمازون ویژگی می تواند به بازسازی اتاق ناهار خوری شما کمک کند

تفسیر:
نکات و آدرسهای کاملاً مفیدی را می توانید در این مقاله کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  6  =