0

این هزاره چند میلیونر 3 خطای برتر تجاری را که نسل او مرتکب می شود ، به اشتراک می گذارد

بازدید 15


در اینجا چگونگی جلوگیری از اشتباهات رایج آورده شده است.

3 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

من به عنوان هزاره ای که از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در انگلیس به یک میلیونر تبدیل شده ام ، متوجه شده ام که موارد زیادی وجود دارد هزاره ها از رسیدن به اهدافشان. هر نسلی کنجکاوی های خود را دارد و فرهنگ. برخی از این صفات مفید هستند ، برخی دیگر نه چندان مفید.

البته ، من در اینجا با کلیات کلی صحبت می کنم. فقط به این دلیل که کسی در دوره خاصی به دنیا آمده است ، به این معنی نیست که او یک کلیشه خاص را در خود مجسم می کند. همانطور که گفته شد ، به طور کلی ، هزاره ها ویژگی های قابل تحسین بسیاری دارند که شامل مراقبت از تأثیر آنها بر جهان و پیامدهای گسترده اجتماعی اقدامات آنها است.

با این حال ، برخی از جنبه های این نوع شخصیت وجود دارد که هزاره ها را در قرن عقب نگه می دارد کسب و کار جهان این سه اشتباه رایجی است که می بینم آنها را مرتکب می شوند. خواه یک هزاره باشید یا نه ، باید تمام تلاش خود را بکنید تا از آنها دوری کنید.

1. سخت کار کردن ، اما هوشمندانه نیست

خیلی از مردم فکر می کنم هزاره ها زحمتکش نیستند ، اما اغلب اینطور نیست. مسئله اصلی معمولاً این است که با وجود سخت کوشی ، آنها هوشمند کار نمی کنند. غالباً ، وقتی هزاره ها وارد دنیای تجارت می شوند ، در نهایت اساساً خود اشتغالی دارند. در برخی موارد ، خود اشتغالی می تواند مانند کار در شغل باشد ، فقط بدون مزایای کارمند. سیستم سازی یک تجارت مهم است تا بتواند رشد کند.

هوشمندانه کار کردن به معنای جایگزینی خود در هر کجا که ممکن است در تجارتتان باشد. اما به برخی از هزاره ها آموزش داده شده است که استخدام کارمندان یا عقد قرارداد با فریلنسرها را به عنوان فعالیت سودمند سرمایه گذاری ، به عنوان بخشی بهره بردارانه از سرمایه داری ببینند. در حالی که اکثر هزاره ها دیدگاه های صریح ضد سرمایه داری ندارند ، این عقاید چنان بخشی از فرهنگ ما هستند که به نظر می رسد بسیاری از آنها در سطح ناخودآگاه از آن نگهداری می کنند. مهم این است که بر این برنامه نویسی غلبه کنید و از آن راحت سود ببریدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1  +  8  =