0

این لباس ماکسی پرگل فقط با 21 دلار در آستانه روز نخست آمازون به فروش می رسد – People.com – اخبار آمازون

بازدید 16


محصولات این داستان به طور مستقل انتخاب می شوند و از نظر ویراستاری ارائه می شوند. اگر با استفاده از این پیوندها خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

شروع رسمی تابستان نزدیک است و این بدان معنی است که زمان خرید است سارافون های روان که قطعات مساوی راحت و زیبا هستند. اگر عاشق معامله خوبی باشید ، از دانستن اینکه آمازون قیمت هزاران کالای مد را کاهش می دهد ، بسیار هیجان زده خواهید شد روز نخست آمازون 2021، از جمله پرفروش ترین ها لباس ماکسی گل گلی Zesica Bohemian که خریداران “کاملا عالی” می نامند.

در حالی که روز نخست فقط در گوشه گوشه است ، شما به طور جدی نیازی به انتظار برای 21 و 22 ژوئن برای خرید لباس Zesica boho در فروش نیست – در حال حاضر 34 درصد تخفیف دارد.

آن را بخر! Zesica Bohemian Floral Maxi Dress، از 21.66 دلار (اصل 39.99 دلار)؛ amazon.com

به گفته خریدارانی که این لباس را از فلوریدا آفتابی تا مکزیک پوشیده اند ، این لباس زرق و برق دار با پارچه ریون سبک ساخته شده است و این لباس را برای هر کسی که در هوا در 80 درجه به بیرون می رود ایده آل است. لباس ماکسی چاپلوس تابستانی دارای طراحی بدون بند است که به لطف جثه کششی که به شما امکان می دهد بدون سوتین بروند ، بازرسان تأیید می کنند که بیدار است.

لباس بلند دارای یک خط A است که گشاد است ، و اجازه می دهد هوا از طریق آن فیلتر شود. شما می توانید به آن حلولی بگویید! در بالای تناسب راحت دامن ، آن دارای یک پایین شیاردار گره خورده است که کاملاً شبیه به بوهمیایی است که عاشق خریدها هستند. خریدارانی که آن را “لباس تابستانی مورد علاقه جدید” خود می دانند ، آن را از ساحل تا سفرهای تعطیلات به کلیسا و صبحانه پوشیده اند. و آنها می گویند هنگام پوشیدن “بسیار تعارف” می کنند.

در حقیقت ، لباس ماکسی زسیکا نزدیک به 2000 رتبه پنج ستاره را از افرادی دارد که علاقه زیادی به این لباس ندارند. برخی چنان در آن وسواس دارند که در واقع آن را در رنگ های مختلف می خرند. چیز خوب این است که در بیش از 20 چاپ از الگوهای گل گرفته تا رنگ های ثابت وجود دارد.

“این لباس همه چیز است!” یکی از خریداران آمازون می نویسد. “باعث می شود شما مانند الهه بوهو که قرار بود باشید باشید. من 5’4 ″ هستم و مجبور نبودم کفش با پاشنه بپوشم – این اصلاً زمین را کم نمی کند. کیفیت نیز برای قیمت بسیار مناسب است! “

“من این لباس ها را دوست دارم !!! من بعد از خرید اولین مورد آن را خیلی دوست داشتم تا جایی که دو مورد دیگر را سفارش دادم. ” “رنگ ها ، الگوها و مواد عالی. مورد بسیار با کیفیت! آنها حتی از نظر شخصی زیبا ترند. “

این لذت را ببرید لباس ماکسی تابستانی در حالی که قبل از روز نخست آمازون با قیمت های 21 دلار شروع می شود.

آن را بخر! Zesica Bohemian Floral Maxi Dress ، از 25.27 دلار (اصل 39.99 دلار) amazon.com

آن را بخر! Zesica Bohemian Floral Maxi Dress ، از 25.27 دلار (اصل 39.99 دلار) amazon.com

خرید بیشتر معاملات اوایل آمازون روز نخست 2021:

این پیوند به یک سایت خارجی است که ممکن است از دستورالعملهای دسترسی برخوردار باشد یا نباشد.

برای مقاله کامل
لطفا به خواندن اینجا ادامه دهید: این لباس ماکسی پرگل فقط با قیمت 21 دلار پیش از فروش به فروش می رسد آمازون روز نخست – People.com

تفسیر:
اخبار و پیوندهای واقعاً مفید می توانند در پست کامل مشاهده شوند.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

9  +  1  =