0

این سه پایه مفید GorillaPod 30 دلار تخفیف دارد

بازدید 17


بهترین معاملات این هفته در همه جای کشور انجام شده است ، اما به روشی خوب. سه پایه GorillaPod همیشه مفید است که در بالا نشان داده شده است ، و همچنین معاملات عالی در مورد هدفون های حذف کننده نویز سونی و نسخه PC Resident Evil Village. همچنین می توانید معاملات دیگری را پیدا کنید که احتمالاً هنوز هم قابل قبول نیستند اینجا، از جمله اولین تخفیف قابل توجه در Apple AirPods Max، و همچنین کاهش شدید قیمت در ردیاب تناسب اندام Fitbit Charge 4 و پیوست دکمه برگشت سونی برای PS4.

اگر برای برخی از ایده های هدیه روز پدر در وب مرور کرده اید ، راهنمای هدیه ما را بررسی کنید که پر از پیشنهادات سرگرم کننده – اما متفکرانه است. همچنین ، Prime Day 2021 به زودی ارائه می شود. آمازون اخیراً تأیید کرده است این برنامه طی دو روز برگزار می شود و از دوشنبه 21 ژوئن تا سه شنبه 22 ژوئن آغاز می شود. با نزدیک شدن به رویداد ، پوشش گسترده تری از Prime Day خواهیم داشت ، اما در حال حاضر ، معاملات پیشنهادی آخر هفته در اینجا قرار دارد.


سه پایه GorillaPod Joby برای داشتن یک خرج مفید است. در مقایسه با مدل های سنتی سه پایه ، این شخص می تواند پاهای خود را به اطراف چیزهای مختلف بپیچاند ، شاخه درخت ، بازوی مانیتور یا صندلی. این مدل خاص با هر دستگاهی که به یک پایه سه پایه متصل می شود کار می کند و شامل یک ضمیمه گوشی هوشمند است. به طور معمول 80 دلار ، آن است 50 دلار هم اکنون در بهترین خرید.

سه پایه Joby GorillaPod

قیمت های گرفته شده در زمان انتشار.

این سه پایه GorillaPod با دوربین ها و هر وسیله دیگری که از پایه دوربین پشتیبانی می کند کار می کند. همچنین همراه با ضمیمه تلفن است.


احتمالاً شنیده اید که ما در موردش ادامه می دهیم سونی WH-1000XM4 قبل از. اگر کیفیت صدا ، لغو م effectiveثر صدا ، راحتی و موارد دیگر را می خواهید ، فوق العاده هستند. WH-1000XM4 ارزش بالایی دارد که ارزش 349 دلاری اصلی آنها را دارد. با این حال ، اگر با یک جفت بازسازی شده از یک فروشنده eBay که دارای رتبه خوبی است ، خونسرد باشید ، اکنون مجبور نیستید آنقدر هزینه کنید. همین الان، آنها فقط 200 دلار هستند.

سونی WH-1000XM4

قیمت های گرفته شده در زمان انتشار.

هدفون 1000XM4 سونی با ویژگی های جدید مانند جفت شدن چند نقطه و تشخیص خودکار گفتار ، نسبت به مدل های قبلی محبوب خود پیشرفت می کند. آنها همان راحتی عالی و کیفیت صدای درجه یک را حفظ می کنند.


آخرین بازی ترسناک Capcom ، Resident Evil Village، برای PC (بخار) در ویترین فروشگاه دیجیتال Eneba بسیار تخفیف می خورد. به طور معمول 60 دلار ، حدود 40 دلار است وقتی از کد پیشنهادی استفاده می کنید مردم روستایی هنگام پرداخت این آخرین قسمت از بازی Resident Evil است حق رای دادن ، و ادامه مستقیم Resident Evil 7داستان.

ادامه در اینجا:
این سه پایه مفید GorillaPod 30 دلار تخفیف داردمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

9  +  1  =