0

این دیوانه است! یک طرفدار Kanye West که یک کیسه هوا را از رویداد موسیقی DONDA برای 3K می فروشد

بازدید 11


چه چی؟!؟! خوب ما می توانیم ویروس هایی را که در هوا شناور هستند بگیریم اما آیا می توانیم خلاقیت بگیریم؟!؟ شاید این چیزی است که شخصی که آن کیسه 3K دلاری هوای Kanye را خریداری می کند امیدوار است. بله ، درست شنیدید ، طرفداران دیوانه وار Kanye که در رویداد گوش دادن DONDA او در آتلانتا بودند ، امیدوار بودند که بتوانند با به دام انداختن هوایی که توسط Kanye و دیگر افراد مشهور در یک کیف قفل زیپ به اشتراک گذاشته شده بود ، بتوانند به درآمد برسند.

به شنون هالی گوش کنید صبح ها در 94.3 The Point و برنامه رایگان 94.3 The Point را بارگیری کنید.

بعد از یک دقیقه یا بیشتر از غلبه بر شوک ماجرا ، فکر کردم “چرا که نه؟” همانطور که اشاره کردم ، این رویداد فروخته شده به یک طرفدار این ایده را داد که یک کیسه هوا به پا کند eBay به قیمت 3،333.33 دلار. چرا یک هوادار نباید هوای کاین را بفروشد و درآمد کسب کند؟ اینطور نیست که کانیه در هر بار چرخش از هوادارانش بهره نبرد. به عنوان مثال ، در رویداد DONDA او میان وعده ها را به قیمت 65 دلار فروخت؟!؟!؟ بیا دیگه. اگر پرداخت کنید که لال هستید. کانیه می داند که برخی از طرفدارانش گوسفند هستند بنابراین او از پس آن بر می آید. منو اینجا بود:

افشای کامل دختر بزرگ من ، برایانا و دوست پسرش خوان به این رویداد رفتند. نه ، من هزینه آن را پرداخت نکردم. او می دانست که از او سوال نکند. آنها به کالج در ایالت فلوریدا می روند اما این امر برای آنها بسیار مهم بود که بتوانند از محل کار و مدرسه خود بروند و به ATL بروند تا در آنجا باشند. من موسیقی Kanye را دوست دارم اما فداکاری هار و عصبانیت او را درک نمی کنم. شاید این باعث شود من از دست مادر خارج شوم … اما من با آن خوب هستم. من الان در حال خوردن میان وعده های با قیمت مناسب هستم.

اعتبار عکس: برایانا ام بری و دوست پسر خوان در رویداد Donda

دخترم 120 دلار برای یک تی شرت پرداخت کرد … که نمی پوشد. هنگامی که تقاضا افزایش می یابد که در eBay در جریان است. این یک “سرمایه گذاری” بود.

اعتبار عکس: قیمت پیراهن های Brianna MT در Donda Event 120 دلار است

این رویداد تقریباً بلافاصله فروخته شد. این مکان بزرگ نیز است. این هرگز با كانیه خراب نمی شود ، لباس و كفش او نیز در عرض چند دقیقه به فروش می رسد … به معنای واقعی کلمه اینترنت را خراب می کند.

اعتبار عکس: رویداد موسیقی Brianna M Donda Sold Out

وقتی از دخترم ، برایانا پرسیدم ، آیا ارزشش را داشت … رانندگی به ایالت دیگر ، بیرون آوردن کار ، از دست دادن مدرسه و از بین بردن دماغ ، وی گفت: “منظورم این است که او واقعاً حتی اجرا هم نکرد ، زیرا آلبوم برای ما ، اما بدون در نظر گرفتن ، کل دلیل ما می خواستیم برویم این بود که ما می دانیم که او در حال پایان کار است بنابراین ما نمی دانیم دفعه بعدی که ما برای دیدن او مهم خواهیم بود.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  1  =