0

این بنیانگذار نحوه مصرف محبوب ترین نوشیدنی جهان را مختل می کند

بازدید 16


6 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

نوشیدن یک فنجان چای داغ همیشه در مرکز خانه من بوده است. در حال بزرگ شدن ، پدر و مادرم روزانه چای صبح و عصر را با هم برگزار می کردند. بعد از ازدواج ، من مراحل چای درست کردن همسرانم را دیدم ، از جمله گلدان های مخصوص و صافی ها برای مدیریت برگهای شل ، شیر ، زنجبیل ، هل و سایر ادویه جات. من همیشه خوشحالم که یک فنجان چای به من می دهند و از روندی که بیش از حد طاقت فرسا و وقت گیر است ، جلوگیری می کنم.

وارد قطره چای، به طور خاص چای سیاه ادویه به عنوان کسی که بیشتر وقت چای خود را صرف غوطه وری کیسه های چای می کرد ، نمی توانستم باور کنم که این محصول چقدر راحت باعث رفع یک فنجان شده و طعم آن چقدر خوشمزه است. این بمب چای (برگهای سست فشرده به هم) را در یک فنجان آب داغ بریزید (مقداری شیر به آن اضافه می کنم) ، فنجان را به آرامی بچرخانید و آماده نوشیدن هستید.

نیروی پشت این فنجان چای ساشی چاندران ، بنیانگذار و مدیرعامل Tea Drops است. تجربه چاندران از نژاد چینی و سریلانکا ، بزرگ شدن با چای فقط این نبود که یک نوشیدنی کاربردی باشد. چای همیشه در مورد اتصال بود. چاندران می گوید: “برای بسیاری از مردم ، رایحه می تواند آنها را به زمان خاص منتقل کند و تجربه کنند.” “برای من ، نوشیدن یک فنجان چای سیل خاطرات را برمی گرداند.”

مربوط: این خواهران برای پرداخت اجاره در هنگام راه اندازی تجارت مواد غذایی خود به شلوغی های جانبی اعتماد کردند: “ما پنی را خرج می کردیم پس می توانستیم به دفتر VC برویم و مثل اینکه به پول آنها نیازی نداریم رفتار می کردیم”

از طریق قطره های چای ، ارتباط و اجتماع چاندران ، هر بار یک فنجان چای به روشی غیرمنتظره. در اینجا سه ​​درسی است که چاندران برای کارآفرینانی که به دنبال آن هستند گرفته است برهم زدن هر دسته:

به نقاط قوت خود متکی باشید

چاندران اعتبار زمان خود در eBay را زمینه آموزش اصول تجارت می داند. او به اشتراک می گذارد: “من تمام رشته های شرکتی را که آموخته ام ، امری بدیهی تلقی کردم.” “تکرار ایده ها ، ردیابی و درک معیارها ، و چگونگی جلوگیری از چرخاندن چرخ ها.” درك كردن چگونه یک کسب و کار را اداره کنیم، همراه با عشق او به آزمایش چای برگ شل در آشپزخانه ، از زمان تأسیس قطره های چای در سال 2015 بسیار ارزشمند است.

چاندران علاوه بر ذکاوت تجاری قوی ، بسیار راحت است ریسک کردن “من پدر و مادرم را که هر دو شلوغی جانبی داشتند ، اعتبار می دانند که مرا در ابتدای کار در معرض آجرهای کارآفرینی قرار دادند. وقتی من تصمیم گرفتم که وقت آن است که تمام وقت چای قطره را دنبال کنم ، پس اندازم را انجام دادم و یک اعتبار از خانه ام گرفتم و به عقب نگاه نکردم. “

اعتبار تصویر: قطره های چای

رفتار مصرف کننده را از طریق قصه گویی تغییر دهید

ایده چاندران برای بمب چای ناشی از نیاز خودش برای یافتن راهی مناسب برای تهیه چای در محل کار بود. او می گوید: “من همیشه چندین پروژه داشتم كه دنبال می كردم ، چه اینكه پختن شیرینی های دم كرده چای باشد یا ایجاد صابون های دم كرده چای.” “و سپس من شروع می کنم



منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  51  =  57