0

این افراد مشهور در حال باز کردن کمد های خود برای یک دلیل هستند

بازدید 20


آیا خرید کمد های افراد مشهور جدیدترین روند است؟

تاریخ ثابت می کند که افراد مشهور مدتهاست که شیک پوش بوده اند. حتی قبل از عصر کنونی شیفته اینستاگرام ما که در آن طرفداران می توانند به راحتی لباس ها و لوازم جانبی مشهور را پیدا کنند ، افراد مشهور هنوز موفق به انتقال فرهنگی با اصالت بسیار شدند. بزرگ را بگیرید مرلین مونرو مثلا. لباس این بازیگر مشهور که او برای سرناد رئیس جمهور سابق جان اف کندی به تن کرده بود ، برای حراج بزرگ حراج شد 4.8 میلیون دلار.

در حالی که مطمئناً زمان ارزش برخی از قطعات را افزایش می دهد ، حتی بیشتر موارد فعلی با قیمت بسیار سنگینی به فروش می رسند … – فقط برای طرفداران خاص قابل دسترسی است. مجموعه جواهرات الیزابت تیلور بازیگر آمریکایی به حراج گذاشته شد و توانست تولید کند 116 میلیون دلار در سال 2011، احتمالاً دارایی هایش را به گران ترین قطعات مشهور تبدیل کرده است. ارزش 11.8 میلیون دلار در نوع خود ، گردنبند مروارید معروف “La Peregrina” بود.

حتی محدودتر از قیمت مجموعه جواهرات تیلور ، محدود بودن کارکرد اقلام مشهور است. در سال 2008 ، جی لنو ، مجری تلویزیون اواخر شب ، به شوخی پرسید اسکارلت جوهانسون بینی خود را به داخل بافتی که در eBay فروخته می شود منفجر کند. زباله پر شده از میکروب به یک قیمت نه چندان زباله فروخته می شود 5300 دلار

این تاریخچه روند اخیر فروش مشهور لباسهای ملایم و مورد استفاده خود را در کجا قرار داده است؟ از طرف دیگر ، مردم به طور طبیعی به هیجان افراد مشهور و آنچه صاحب آنها هستند ، جلب می شوند. فراتر از یک مهر تأیید مشهور ، قطعات مشهور حاوی هاله خاصی برای آنها هستند. آیا آنها جادویی هستند؟ شاید. درست مثل سحر و جادو ، دقیقاً دلیل این هاله سخت است ، ما فقط می دانیم که این هاله وجود دارد. احتمالاً داشتن چیزی از یک فرد مشهور باعث می شود هواداران درک کنند که پوشیدن شهرت بت آنها چه حسی دارد.

با این حال روند اخیر فروش افراد مشهور در سایت های تجارت الکترونیکی مانند Depop لباس هایشان قابل توجه است زیرا هاله جادویی فرهنگ سلبریتی ها را با عملکرد خود ترکیب می کند و همچنین عادت های خرید را نشان می دهد. در حال حاضر ، طرفداران می توانند به جای جستجوی بی هدف نوع crop-top که امیلی راتاجکوفسکی می پوشد ، پیراهن دقیق او را بدون هرگونه جستجو فروشگاه شخصی دپو.

Depop که مورد علاقه جنرال Z است ، خرید را به یک فعالیت قابل کنترل تبدیل می کند. احتمالاً یک برنامه محبوب در میان طرفداران Olivia Rodrigo ، این ستاره 18 ساله به جدیدترین چهره مشهور تبدیل شده است وسایل شخصی خود را در Depop بفروشد.

در عرض یک ثانیه ، وسایل پوشیده شده در تک آهنگ های خوب “4 خوب شما” و “deja vu” بلافاصله فروخته شدند. حتی اگر Depop هنوز برای بعضی ها غریبه باشد ، این واقعیت بارزی را برجسته می کند که عادت های خرید تغییر کرده است زیرا بسیاری از مردم بیشتر خرید لباس خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. اخیراً ، نیروگاه اصلی تجارت الکترونیکی دست ساز اصلی ، Etsy ، Depop را با قیمت خیره کننده 1.62 میلیارد دلار خریداری کرد. با درک تغییر جهت تجارت الکترونیکی ، آن را به کسی به غیر از تجارت الکترونیک واگذار نکنید کارداشیان برای ورود به بازار فروش لباس های قدیمی خود در بستر مارک تجاری خود با عنوان: “Kardashian Kloset.”

خرید کمد های افراد مشهور نیز مطابق با زمانی است که مصرف کنندگان بیشتری از این که لباس آنها از کجا می آید و اینکه چگونه صنعت مد می تواند به سمت پایدارتر تغییر یابد آگاهی پیدا می کنند. بنابراین ، خرید لباس دست دوم سلبریتی ها همچنین سود خوبی برای فروشندگان و مشتریان دارد. بسیاری از افراد مشهور که متوجه می شوند اقلام موردنظرشان چه نقشی دارد ، حتی به سود نوع دوستانه متکی شده و بیشتر درآمد خود را اهدا می کنند. به عنوان مثال ، درآمد حاصل از هنرمند فروشگاه گربه دوجا به سمت یک سازمان غیر انتفاعی متمرکز در پایان دادن به قاچاق جنسیت بروید. به همین ترتیب ، اقلام خریداری شده از مگان تو نر و میزی ویلیامز کاهش سود تحقیقات سرطان. اخیراً ، نوازنده Raveena وارد بازی Depop شده است، و تمام سود خالص فروش وثیقه ملی و ساخی برای زنان جنوب آسیا.

از جانب وینی هارلو به اشلی تیسدال، تعداد افراد مشهور که کمد خود را می فروشند روندی به سرعت در حال رشد است. در حالی که مطمئناً سابقه قوی در مورد این که چرا مردم لباس افراد مشهور را دوست دارند وجود دارد ، فروشگاه های اینترنتی شخصی آنها چیزی غیر از یک اختراع قرن بیست و یکم نیست ، آمیختن اهداف اجتماعی با فرهنگ افراد مشهور و فن آوری با خرید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  22  =  23