این ابزار 10 دلاری در آمازون به طرز جادویی زهر گزش اشکالات را از بین می برد – اخبار آمازون


یکی از کارهای مورد علاقه ما برای انجام کارهای خانوادگی در کولر است تابستان شب ها برای گردهمایی در اطراف است گودال آتش. یک قسمت در مورد وجود دارد بیرون غذا خوردن در ماه های گرمتر که همیشه پیر می شوند. پشه ها. مهم نیست که اگر حیاط خود را اسپری کنید ، مقدار بی شماری شمع سیترونلا خریداری می کنید ، یا تمام بدن خود را در اسپری اشکال می پوشانید ، به نوعی به نظر می رسد که این اشکالات کوچک همیشه گزش شما را می گیرد. گزش اشکال می تواند ناامید کننده باشد هیچ کس از کف زدن با کرم ضد خارش لذت نمی برد و امیدوار است که این ماده به اندازه کافی قوی باشد تا از شر آن خراشیده شود. آمازون در حال فروش محصولی است که گویا می تواند آن گزش را فوراً برطرف کند و نه ، این یک مرهم نیست. نامیده می شود Bug Bite Thing، از مکش استفاده می کند تا زهر را دقیقاً از شما خارج کند و همچنین ادعا می کند که کودک پسند است.

ماموریت ما در SheKnows توانمند سازی و الهام بخشیدن به زنان است و ما فقط محصولاتی را ارائه می دهیم که فکر می کنیم به اندازه ما دوست خواهید داشت. لطفاً توجه داشته باشید که اگر با کلیک کردن روی پیوند موجود در این داستان چیزی را خریداری کردید ، ممکن است کمیسیون کمی برای فروش دریافت کنیم.

بیشتر از SheKnows

ممکن است Bug Bite Thing آشنا به نظر برسد ، همانطور که چند سال پیش در “Shark Tank” بود. ما عاشق این هستیم که به جای پوشاندن درد ، با مکش ماده تحریک کننده از بدن آن را برطرف می کند. برای ابزاری که می توانید بی وقفه از آن استفاده کنید ، قیمت آن (زیر 10 دلار) یک سرقت کل به نظر می رسد. ما همچنین دوست داریم که فقط برای ذکر چند مورد می توان از آن برای نیش های دیگر یا نیش زنبورهای عسل ، زنبورها ، مگس ها و چیگرها استفاده کرد.

تصویر: Bug Bite Thing - اعتبار: تصویر: Bug Bite Thing

تصویر: Bug Bite Thing – اعتبار: تصویر: Bug Bite Thing

تصویر: Bug Bite Thing

برای مطالعه مقاله کامل اینجا را کلیک کنید.

خرید: Buck Bite Thing Suction Tool 9،95 دلار

اگر این بتواند بلافاصله درد ناشی از گزش اشکال را تسکین دهد ، ما بسیار خوشحال خواهیم شد. با چنین قیمت پایین توجیه عدم آزمایش آن برای ما سخت است. این بسیار عالی به نظر می رسد ، و اگر این بدان معناست که دیگر هیچ کرم ضد خارش در فروشگاه های مواد غذایی ما خریداری نمی شود ، ما فروخته می شویم.

قبل از رفتن ، بررسی کنید محصولات Costco که پیرو فرقه هستند در زیر:

راه اندازی گالری: هر لوازم جانبی استخر که برای این آخر هفته تعطیلات (و بقیه تابستان) نیاز دارید

بهترین های SheKnows

ثبت نام برای خبرنامه SheKnows.
برای دریافت آخرین اخبار ، ما را دنبال کنید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام.

برای مقاله کامل
لطفا به خواندن اینجا ادامه دهید: این ابزار 10 دلاری فعال است آمازون به طرز جادویی Bug Bite Venom را از بین می برد

تفسیر:
اخبار و پیوندهای واقعا مفید را می توان در این پست کامل خواند.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *