0

ایمیل “اخطار نهایی” آیا آنها واقعا WEBCAM شما را هک کرده اند

بازدید 4


ایمیل “اخطار نهایی” آیا آنها واقعا WEBCAM شما را هک کرده اند

آیا این A

واقعیت یا کلاهبرداری؟

آیا تا به حال این نوع ایمیل را با موضوع: [FINAL WARNING] از هر هکر ناشناس؟ ایمیل بسیار ترسناک به نظر می رسد اما اجازه دهید به شما بگویم که آنها چیزی بیش از یک کلاهبرداری نیستند.

افراد زیادی این ایمیل را با خطوط موضوع مشابه دریافت کرده اند. در این ایمیل هکر ادعا می کند که وب کم شما را با استفاده از برخی از بدافزارهای تزریق شده به سیستم شما هک کرده است. هکرها سعی می کنند ثابت کنند که آنها واقعاً اطلاعات درونی از شما دارند و شما را به گونه ای تهدید کننده می ترساند که در نهایت به آنها پول پرداخت می کنید. آنها ادعا می کنند به دستگاه شما دسترسی دارند و می توانند به راحتی شهرت اجتماعی شما را از بین ببرند.

بسیاری از دریافت کنندگان حتی به اندازه ای می ترسند که هزینه پرداخت کنند. بگذارید به شما بگویم بسیاری از دریافت کنندگان همچنین به ما گزارش داده اند که ایمیل ها همچنین پیوند یا پیوست هایی را به عنوان “اثبات” در صورت باز شدن بی سر و صدا روی سیستم شما قرار می دهند و دسترسی از راه دور به سیستم شما را به هکر می دهند.

بنابراین روی هیچ پیوندی کلیک نکنید ، ایمیل را حذف کنید و هرگز پرداخت نکنید !!!

فقط به یاد داشته باشید که شما تنها کسی نیستید که این ایمیل را دریافت می کنید ، بسیاری دیگر نیز وجود دارد … این یک کلاهبرداری است !!!

آیا آنها واقعاً همه چیز را درباره من می دانند؟

آیا این س inال در ذهن شما وجود دارد؟ اگر بله ، بگذارید به شما بگویم که ما تعدادی ایمیل از خوانندگان داریم که حتی WEBCAM ندارند و با این وجود می ترسند. این فقط به این دلیل است که هکر می داند چگونه با گیرنده رفتار کند و تا آنجا که می توانید واسطه شوید. این هکرها حتی هیچ یک از گیرندگان را به صورت حضوری نمی شناسند ، آنچه آنها انجام می دهند این است که آنها به طور همزمان به میلیون ها و میلیاردها نفر ایمیل ارسال می کنند و محتوای یکسانی دارند. پس نگران نباشید !!!

چه باید کرد؟

فقط نیازی به انجام هیچ کاری ندارید .. فقط آرام باشید و آرام شوید !!!!

این فقط یک ایمیل تهدید آمیز است ، آنها سعی می کنند شما را تهدید دیگری نکنند تا بتوانند مقداری دلار (دلار) به دست آورند. بنابراین هرگز پرداخت مطالبه اخاذی فقط نامه ها را حذف کنید و هرگز به آنها پاسخ ندهید.
منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1  +  9  =