0

اگر خرید در آمازون فقط… بهتر باشد چه می کنید؟ – اخبار آمازون

بازدید 4


در 20 آمازون روز تولد ، در سال 2015 ، تجارت الکترونیک به روشی که بیشتر افراد 20 ساله جشن می گیرند ، جشن گرفت: با داشتن یک فروش بزرگ گاراژ.

خوب ، بنابراین شاید بیشتر افراد 20 ساله تولد خود را با فروش گاراژ جشن نگیرند. ولی آمازون در وبلاگ شرکت خود می گوید انگیزه اولین روز نخست نخست جشن گرفتن آن تولد مهم و “ادامه نوآوری از طرف مشتری.“در واقع ، Prime Day در واقع یک برنامه هوشمندانه برای آمازون بود تا کانال های خود را از موجودی اضافی پاک کند و یک تعطیلات خرید را بسازد که به اندازه کافی بزرگ شود تا بتواند با جمعه سیاه و دوشنبه سایبری رقابت کند.

اکنون روز نخست نخست یا روزهای دیگر – دوشنبه و سه شنبه – فرا رسیده است. و در ایالات متحده ، خریدهای وحشت همه گیر ما از یک سال پیش جای خود را به کوره های کریستال و آفتاب های تعطیلات داده است. شاید اکنون بهترین زمان برای قضاوت در مورد شكار چانه زنی برای برس ظرف OXO یا وسایل ورزشی كه بچه شما به آن نگاه كرده است ، مناسب نیست. اما قضاوت درباره آمازون خوب است. چون اگر خرید از آمازون فقط باشد ، چه می شود بهتر؟ یا اگر آمازون ، به نوعی در بحران یک چهارم زندگی ، تصمیم گرفت که می خواهد به شما کمک کند به جای خرید چیزهای بیشتر ، وسایل خود را تخلیه کنید؟

این یکی از مکانهای عالی پشت آمازون پس از یک برنامه مفهومی است که توسط طراح آزمایشی اسکات آمرون ایجاد شده است. مفاهیم گذشته آمرون شامل همه چیز است ، از جمع آوری چشمه آب و مسواک گرفته تا آهن ربا های یخچال زیبا تا برچسب های میوه ای که در صابون حل می شوند. (او همچنین کار طراحی را برای شرکتهای بزرگتر انجام می دهد.) علیرغم انتقادات معتبر مبنی بر اینکه Amazon.com به یک سایت تبدیل شده است ، آمرون نمی خواهد کل تجربه خرید را در وب سایت آمازون دوباره طراحی کند.شکستگی بازار، “یک ظرف غذا گیج کننده از محصولات دارای برچسب خصوصی آمازون که با موارد شخص ثالث مخلوط شده است. Amron فقط می خواهد مجدداً در آمازون دوباره طراحی کند.

حدود شش سال پیش ، یک قهوه ساز بلااستفاده – هدیه ای که از طریق آمازون برای آمرون و همسرش ارسال شد – باعث شد تا آمرون به فکر راه های جدیدی برای “فروش ، اهدا ، بازیافت یا حتی اجاره دادن وسایلی باشد که در آمازون خریده اید ، برای کمک به نگهداری وسایل شما باشد.” خارج از محل دفن زباله. ” ظهور اینترنت اشیا ، اجتناب ناپذیری اینکه محصولات ما روزی به هم متصل می شوند ، به تبلور ایده آمرون کمک کرد: از آنجا که بسیاری از محصولات به برنامه ها متصل می شوند ، پیگیری از طول عمر یک محصول چندان دشوار نخواهد بود ، کاربرد آن ، حتی مکان آن. او برنامه ای می خواست که تشخیص دهد از این دستگاه قهوه ساز جدید استفاده نمی شود و از نظر میزان فروش مجدد آن پیگیری می کرد. برنامه ای که آن را فوق العاده کرده است آسان برای فروش مجدد آن و اگر پلتفرم محل فروش مجدد واقعاً آمازون باشد چه می شود؟

امرون وارد ساختمان شد آمازون پس از، و همین چند ماه پیش از آن به صورت عمومی رونمایی کرد. این برنامه مفهومی از شکل و احساس برنامه فعلی آمازون تقلید می کند ، درست در پایین پیکان شکلک زیر کلمه “بعد”. سطح زیر این است: آمازون از قبل می داند که شما چه چیزی متعلق به شماست – این شرکت داده های خیره کننده ای را هم براساس سابقه خرید شما و هم بر روی عادات مرور شما جمع آوری می کند – اما چیزی مانند Amazon After از همان داده ها برای فروش مجدد آن استفاده می کند. این برنامه مفهومی در کل ارزش هر کالایی که تاکنون در آمازون خریداری کرده اید را به شما نشان می دهد ، سپس گزینه های “زندگی پس از مرگ” را پیشنهاد می دهد. افراد می توانند پیشنهاداتی را حتی قبل از فهرست کردن موارد شما به شما ارائه دهند ، که ممکن است باعث فروش مجدد آنها شود. شما می توانید از الکسا بخواهید که فروش را برای شما آغاز کند ، یعنی “الکسا ، قهوه ساز من را بفروشید.”

تصویر ممکن است حاوی: انسان ، شخص و زن باشد

از نظر آمرون ، این برنامه نه تنها به افرادی که به دنبال یک معامله خوب در مورد کالاهای دست دوم هستند ، بلکه همچنین به افرادی که برای فروش مجدد چیزی با قیمت بالای دلار اهمیت زیادی نمی دهند ، خدمت می کند. او می گوید: “آنها فقط می خواهند بدانند كه قرار نیست به محل دفن زباله برود.” به زبان دیگر ، آمرون خاطرنشان می کند که آمازون بر اساس اطلاعاتی که درباره خریدهای شما دارد ، از قبل خدمات خود را برانگیخته است. از دید وی از آمازون باهوش تر ، از این داده ها به جای فروش بیش از حد ، برای فروش مجدد استفاده می شود. (هنوز نمی توانید برنامه را بارگیری کنید ، اما می توانید در آن ثبت نام کنید وب سایت امرون اگر و اگر آمازون برکت خود را اعلام می کند و اجازه می دهد برنامه در واقع منتشر شود ، مطلع شوید.)

یک نقص واضح در مفهوم Amron وجود دارد: تجارت و فروش مجدد از نظر فنی گزینه های Amazon.com هستند. در واقع ، این شرکت از سال 2011 یک برنامه تجارت را اجرا کرده است. اما دسته بندی کالاهایی که می توانند در آنها معامله شوند محدود هستند – فکر کنید دستگاه های Echo ، خوانندگان Kindle ، بلندگوها و هدفون های بلوتوث ، و تلفن ها و کنسول های بازی از تولید کنندگان منتخب. پرداخت بصورت کارت هدیه آمازون انجام می شود تا مشتری بتواند در آمازون خرید بیشتری انجام دهد. محصولاتی که شرایط ورود به سیستم را ندارند می توانند برای بازیافت ارسال شوند.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  14  =  23