0

اکثر بزرگترین سازندگان خانه های انگلیس در هنگام شیوع همه گیر زمین بیشتری را به بانک پرداخت کردند

بازدید 6


بر اساس تحقیقات جدید انجام شده توسط بیرمنگام و توسعه دهنده املاک مستقر در نیوکاسل ، StripeHomes ، بزرگترین سازندگان خانه انگلیس در طی همه گیری ، حجم زمین های بانکداری زمین خود را 4٪ افزایش دادند ، در حالی که اکنون مقدار کل زمین 441،702 قلمداد می شود.

سطح فعلی توطئه های بانک های زمینی توسط این خانه سازان تنها بیش از هدف دولت برای ساخت 300000 خانه جدید در سال است ، هدفی که آنها به طور مداوم نمی توانند به آن برسند.

زمین های Landbank قطعاتی از زمین است که یک سازنده مالک آن است اما ترجیح می دهد در آن بنا نکند ، روشی که به دلیل انتقادات گسترده ملت در بحران مسکن مورد انتقاد قرار گرفته است.

عمدتاً اعتقاد بر این است که انگیزه بانکداری زمین این است که از رقیق شدن بازار مسکن با سهام که می تواند ارزش املاک را کاهش دهد ، جلوگیری کند. در عوض ، رویکرد تغذیه قطره ای در بازار و محدود کردن عرضه سالانه قیمت ها را در یک حق بیمه حفظ می کند.

بارات ، یکی از بزرگترین سازندگان خانه در کشور ، همچنین عنوان بزرگترین بانکدار زمین انگلیس را ادعا می کند. از سال 2020 ، بارات صاحب 80324 قطعه بانک زمینی بود. دومین فرد در این لیست تیلور ویمپی ، صاحب 77000 قطعه بانک بانکی است و سومین خرمالو با 67205 قطعه است.

در سال 2019 ، خرمالو دارای 71،942 قطعه بانک زمینی بود ، که به این معنی است که کل آنها بین سالهای 2019 و 2020 7- کاهش یافته است.

اما در حالی که خرمالو تصمیم گرفت برخی از آنها را بریزدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  36  =  44