اپل ، آمازون در حال شکستن به عنوان S&P 500 بازدید رکورد – اخبار آمازون


با بسته شدن S&P 500 در ششمین رکورد متوالی پنجشنبه ، سهام شرکت اپل (AAPL) – گزارش را دریافت کنید به لبه بالاتر ادامه داد

برخی اقدامات اخیر در سهام را منادی بالقوه کارهای بزرگتر می دانند. البته جابجایی سوزن روی اپل ، با 2.3 تریلیون دلار ارزش بازار ، تلاش جدی می کند.

اما اد پونسی ، مدیر واقعی پول ، دلیل امیدواری می داند. پس از بسته شدن روز پنجشنبه ، سهام اپل فقط سکه های پایین تر از 5 ماه گذشته است ، که یک نکته کلیدی است ، می گوید Ponsi.

Ponsie استدلال می کند که سهام با بالاتر از سطح سهام ، می تواند برای شکسته شدن بالاتر آماده شود ، زیرا روند قبل از دوره اخیر ادغام را از سر می گیرد.

حتی با افزایش 10 درصدی در هفته های اخیر ، اپل از S&P 500 گسترده تر عقب مانده است ، در حالی که امسال فقط 3٪ سود کسب کرده است ، در مقابل رشد 14.5٪ شاخص بازار.

Amazon.com (AMZN) – گزارش را دریافت کنیدپونسی معتقد است ، یکی دیگر از سهام موسوم به FAANG ، همچنین در ماههای اخیر شاهد اقدام محدود بوده است و همچنین در تلاش است تا برخی از سودها را به دست آورد. این شرکت ثابت کرد که از نظر سهم بازار و سود حاصل از آن همه ستاره همه گیر است. البته ، آمازون به ضربان خود حرکت می کند ، و هر زمان که فرصتی جدید برای نزدیک کردن مشتریان به اکوسیستم های خرده فروشی و خدمات وب خود می بیند ، مرتباً هزینه های خود را دو برابر می کند.

بیشتر از پول واقعی ، بیشتر بینش و استراتژی های سرمایه گذاری Ponsi را کسب کنید زیرا او توضیح می دهد که چرا اپل به نظر می رسد از خواب ماههاش تکان دهنده است چگونه هم آمازون و هم آمازون می توانند اوج های تاریخی خود را تهدید کنند.

علاوه بر این ، جف بزوس بنیانگذار و مدیرعامل دیرینه آمازون قرار است به طور رسمی از نقش روزمره خود در 5 ژوئیه ، 27هفتم سالگرد تاسیس شرکت

قرار است بزوس توسط اندی جاسی ، یک مدیر با سابقه خدمت ، که بر راه اندازی و توسعه مشاغل رایانش ابری این شرکت نظارت داشت ، جانشین او شود.

اگر تاریخچه راهنما باشد ، سهامداران آمازون احتمالاً لازم نیست زیاد نگران عزیمت رهبر کاریزماتیک این شرکت باشند. سقف بازار اپل 300 میلیارد دلار بود و در زمان مرگ نابهنگام استیو جابز در سال 2011 تغییر کرد. این حدود 15 درصد ارزش فعلی آن است.

سیب (AAPL) – گزارش را دریافت کنید سهام امروز 31 سنت یا 0.2 درصد افزایش یافت و به 137.27 دلار رسید.

آمازون (AMZN) – گزارش را دریافت کنید سهام 7.19 دلار یا 0.2٪ کاهش یافت و به 3،432.97 دلار رسید.

اپل و Amazon.com سهام در جیم کرامر Action Alerts باشگاه اعضای PLUS.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *