اولین روز دادرسی عمومی در سایت احتمالی آمازون در چرچیل ، مسائل مربوط به ترافیک است – اخبار آمازون


بحث در روز اول جلسات دادرسی عمومی در مورد مرکز احتمالی توزیع آمازون در چرچیل بیشتر حول محور ترافیک می چرخید ، نگرانی که ماه ها توسط بسیاری از ساکنان ابراز می شد.

مرکز توسعه هیلوود مستقر در تگزاس پیشنهاد ایجاد یک مرکز توزیع و تدارکات 2.6 میلیون فوت مربعی برای آمازون در محل سابق پارک تحقیقاتی جورج وستینگهاوس در چرچیل را داده است.

برای چندین ماه ، ساکنان بسیاری از نگرانی ها را تشریح کرده اند – از جمله نگرانی های مربوط به ترافیک ، محیط زیست و آلودگی صوتی و نوری. توسعه Hillwood داشته است تلاش کرد تا این نگرانی ها را برطرف کند در جلسات شورای حوزه و کمیسیون برنامه ریزی ، اگرچه گروهی از ساکنان چرچیل همچنان به توسعه اعتراض دارند.

شهروندان نگران هستند در خارج از ساختمان بخشدار اعتراض کردند در جلسات اخیر ، بسیاری از مقامات محلی التماس می کنند که به آنها اجازه دهند شخصاً در جلسات عمومی و جلسات شرکت کنند. چرچیل همچنان با استفاده از زوم برای تسهیل چنین جلساتی استفاده می کند ، مقامات محلی با اشاره به ادامه نگرانی های covid-19.

کمیسیون برنامه ریزی چرچیل اخیراً رای به پیشنهاد این طرح داده است. پس از جلسات دادرسی عمومی ، که از روز دوشنبه آغاز شد و قرار است روز پنجشنبه نیز ادامه یابد ، شورای چرچیل در مورد درخواست استفاده مشروط برای سایت تصمیم نهایی خواهد گرفت. پس از آن مجوز جداگانه ای برای توسعه زمین دنبال می شود.

روز دوشنبه ، کریس پریسک ، مدیر ارشد پروژه در مهندسی لانگان ، نتایج مطالعات ترافیکی را که به نمایندگی از Hillwood Development انجام شده است ، ارائه داد. وی گفت که روند مطالعه ترافیک در نوامبر 2019 آغاز شد ، به روزترین آمار مطالعه ترافیک پیش از همه گیری covid-19 است.

پریسک گفت: مطالعه ترافیک آنها از تعداد ترافیکی استفاده می کند که “بالاتر از آن چیزی است که ما واقعاً پیش بینی می کنیم”.

دویت فرگوسن ، وكیل محفوظ ساكنان مخالف تاسیسات ، استدلال كرد كه مطالعات آنها به اندازه كافی به روز نشده اند تا دقیق تلقی شوند.

“اگر شما از قبل از ماه مارس سال 2020 هیچ شماری انجام نداده اید ، چگونه ممکن است بدانید که تعداد ترافیک امروز زیاد است یا خیر؟” او درخواست کرد.

پریسک به گزارش های PennDOT استناد کرد که نشان می دهد اکنون میزان ترافیک کمتر از سطح قبل از همه گیری است و گفت که وی معتقد است این روند احتمالاً ادامه خواهد داشت. به گفته وی ، PennDOT با توجه به تأثیر همه گیر بر مسافرت ، در مورد اینکه چه داده هایی می تواند برای مطالعه ترافیک استفاده شود ، راهنمایی می کند.

پیشنهاد فعلی شامل جایگزینی سیگنال چشمک زننده ترافیکی در تقاطع جاده های مک کرادی و بولاه با یک سیگنال کامل ترافیکی ، افزودن خطوط چرخش در برخی تقاطع ها و تعریض جاده ها در مکان های خاص است.

پریسک شهادت داد که بازدید از سایت بر جامعه چرچیل تأثیر منفی نخواهد گذاشت.

طبق گفته Prisk ، PennDOT برنامه ها را امضا کرد ، اگرچه فرگوسن ادعا کرد که PennDOT تأیید نهایی آنها را ارائه نداده است.

چندین تن از ساکنان چرچیل نیز س questionsالاتی را مطرح کردند و نگرانی های خود را در مورد مطالعه ترافیک ابراز داشتند.

گوین راب ، وکیل دادگستری چرچیل ، گفت که شهادت بیشتری در مورد ترافیک از مهندسان استخدام شده در منطقه در طول تاریخ دادرسی عمومی وجود خواهد داشت.

برد گریگز ، مدیر ارشد آمازون که در تیم توسعه اقتصادی شرکت فعالیت می کند ، جزئیاتی را در مورد برنامه های آمازون برای سایت ارائه داد. این شرکت در نظر دارد یک مرکز تحقق مرتب سازی بر اساس رباتهای آمازون ، که وی وی را “پیشرفته ترین” مرکز فعالیت شرکت می داند ، ایجاد کند.

گریگز گفت: “ما از فرصت بالقوه در اینجا هیجان زده ایم.”

گریگز گفت که این سایت بصورت شبانه روزی فعالیت خواهد کرد و حداقل 1000 تا 1500 کارمند تمام وقت با مزایا به کار خواهد گرفت. وی گفت ، شروع پرداخت 15 دلار در ساعت خواهد بود ، و موقعیت های مدیریتی از 60،000 دلار سالانه در دسترس است.

لافه متز ، وكیل شركت بوكانان اینگرسول و رونی كه نماینده توسعه هیلوود است ، نگرانی ها و سوالات گسترده ساكنان چرچیل را تأیید كرد. وی گفت: توسعه دهندگان “با توجه” به این نظرات گوش داده و در پاسخ چندین تغییر در برنامه ها ایجاد کرده اند.

فرگوسن درخواست كرد كه سه عضو شورا – دایان لاو ، مت كاستیگلیا و رئیس شورای جی دوورین – خود را از دادرسی كنار بگذارند و ادعا كنند كه اظهارات علنی را در حمایت از توسعه یا تحولات مشابه اعلام كرده اند.

راب گفت ، تصمیم در مورد شرکت در دادرسی ، به عهده خود اعضای شورا است. راب اظهار داشت ، نظراتی که فرگوسن به آنها اشاره کرد قبل از ارائه درخواست استفاده مشروط و با اشاره به اصلاحیه منطقه بندی توسط شورا بود که اجازه این نوع توسعه را می دهد.

سه عضو شورا در جلسه دادرسی روز دوشنبه شرکت کردند.

جلسه استماع عمومی روز دوشنبه پنج ساعت به طول انجامید و ساعت 6 عصر پنجشنبه ادامه خواهد داشت. مقامات گفتند که دادرسی علنی ممکن است تا هفته آینده ادامه داشته باشد. فرگوسن در هفته اول ماه اوت تاریخ شنیدن را درخواست کرد.

جولیا فلتون نویسنده ستاد Tribune-Review است. شما می توانید با جولیا در 724-226-7724 تماس بگیرید ، jfelton@triblive.com یا از طریق توییتر .

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای واقعاً مفید در مقاله کامل قابل مشاهده است.

منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *