اولین حضور X-Men Rogue برای ثبت رکورد در حراج


|

ما هنوز منتظر اعلام قریب الوقوع X-Men و بقیه جهش های مبارک مارول هستیم که به MCU می آیند (هر روز ، احتمالاً درست بعد از چهار خارق العاده به درستی). ما تازه شاهد پیوستن Rogue به جدید هستیم مردان ایکس تیم شماره 1 در کمیک ها. در حالی که در کمیک ها نیز وجود دارد ، ماهیت وجود Madelyne Pryor با آینده بسیار مهم شده است جهنم سریال نوشته شده توسط جاناتان هیکمن از کمیک های مارول (آغاز شده توسط مادر پرورشی روگ Mystique). سردرگمی در مورد قانون کلون Krakoan را که منجر به آن شده است ، بریزید. اکنون ممکن است وقت آن باشد که مجموعه داران دوباره به آن نگاه کنند انتقام جویان سالانه شماره 10

انتقام جویان سالانه شماره 10 توسط کریس کلارمونت و مایکل گلدن.

انتقام جویان سالانه شماره 10 توسط کریس کلارمونت و مایکل گلدن برای اولین بار Rogue را به عنوان یک شرور ، عضوی از Brotherhood Of Evil Mutants ، تحت سرنوشت و Mystique ، و همچنین Madelyne Pryor ، که به عنوان یک دختر جوان ظاهر شد ، به ما نشان داد ، داستانی که بعدا در خط داستانی مردان X ادغام شد موضوع Mister Sinister ، همسر Cyclops ، مادر Cable ، عاشق Havok و ملکه Goblin با شیاطین N’astirh و S’ym در thrall خود. و به عنوان بخشی از حراج حراج انتخاب یکشنبه و دوشنبه کمیک های حراج Heritage 122129 با یک Avengers Annual # 10 9.8 CGC نسخه اسلب شده فردا رفتن زیر چکش و این احتمال وجود دارد که موضوع مورد نظر برای شکستن رکوردها تنظیم شود. یک نسخه فروخته شد در ماه های اخیر با قیمت 2425 دلار در همان کلاس در eBay، آیا این نسخه می تواند آن را به چالش بکشد؟ اکنون ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد. فردا بعداً برگردیم و نگاهی بیندازیم؟

The Avengers Annual # 10 (مارول ، 1981) CGC NM / MT 9.8 صفحات سفید. اولین حضورهای Rogue و Madelyne Pryor. حضور مردان ایکس ، زن عنکبوتی ، کارول دانورس ، و Brotherhood of Evil Mutants. جلد Al Milgrom. هنر مایکل گلدن. این برنامه شامل Vision ، Thor ، Iron Man ، Captain America ، Scarlet Witch ، Wonder Man ، Hawkeye و Beast است. ارزش Overstreet 2020 NM- 9.2 = 85 دلار سرشماری CGC 7/21: 683 در 9.8 ، 1 بالاتر.

از این لذت بردید؟ لطفا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *