اهمیت یادگیری از مسابقه


5 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

پشت بررسی میزبان و Yelpاست تجارت کوچک امیلی واشکوویک ، کارشناس ، نگاهی به اپیزود این هفته پادکست دارد.

کشف اینکه چه نوع شغلی را می خواهید شروع کنید می تواند به آسانی یافتن چیزی باشد که از آن لذت می برید و مایل نیستید که به پایان برسد. این ، البته ، جایی است که قسمت “آسان” به پایان می رسد ، اما این داستان چگونگی شروع جیمز مورو است کایاک شهری در شیکاگو این ارادت او و شریک زندگی اش آرون به است عملیات، ارتباطات، و ایجاد بهترین تجربه ممکن که به آنها امکان رشد در یک بازار کاملا رقابتی را داده است.

در سال 2011 ، Urban Kayaks افتتاح شد و در همان روز اول ، آنها بیش از 8000 ماشین کایاک سواری را به فروش رساندند. برای کسانی که با شیکاگو آشنایی ندارید ، این شهر در اطراف یک رودخانه ساخته شده است ، و در سالهای اخیر ، Riverwalk شیکاگو برای ایجاد یک مسیر پیاده روی و همچنین رستوران ها ، مغازه ها و فعالیت ها توسعه یافته است – یکی از جالب ترین موارد کایاک سواری است محبوب. 10 سال پیش ، هنگامی که آنها در ابتدا فضای رقابتی را تجزیه و تحلیل می کردند ، جیمز و هارون می دانستند که باید از تجربه بالاتر بروند تا از رقبای خود متفاوت باشند.

اگر در این حرفه تجربه دارید و می خواهید وارد یک بازار شلوغ شوید – به ویژه بازار شلوغ تر – مهم است که عناصر منحصر به فردی را که روی میز می آورید شناسایی کنید ، مواردی که بهتر می شوند تجربه ای که از قبل وجود دارد.

بخش عمده ای از آن برای تیم جیمز خدمات مشتری از ابتدا تا انتها است. این وظیفه آنهاست که اطمینان حاصل کنند مردم اوقات خوبی را سپری می کنند و آنها این کار را بسیار جدی می گیرند. “فقط راهنمای تور نیست که تور را ارائه می دهد که مسئول اوقات خوشی است یا نه. روند کار با شخصی که به اولین پاسخ داده شده آغاز می شود پست الکترونیک یا تماس تلفنی همچنین در مورد شخصی است که به آنها کمک کرده تا جلیقه نجات خود را بپوشند ، شخصی که به آنها گفته است کجاست دستشویی ها. “

میشل اس، منتقد این هفته Yelp ، تجربه و یادداشت های خود را نه تنها چقدر سرگرم کننده بود ، بلکه چقدر جیمز و تیمش پاسخگو و مفید بودند به اشتراک می گذارد. ما قبلاً این را گفتیم و باز هم خواهیم گفت ، ارتباطات مطمئن همیشه شما را برای موفقیت آماده می کند.

هنگامی که Urban Kayaks برای اولین بار افتتاح شد ، یافتن مکان جلسه برای مهمانان لزوما آسان نبود (و هنوز در Google Maps نبود). به همین دلیل ، آنها باید مطمئن باشند که هرگز یک تماس تلفنی را از دست نداده اند تا بتوانند به هدایت مهمانان خود به محل شروع کمک کنند.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *