0

انتظار می رود بازار تجارت جهانی فرامرزی تا سال 2026 به بالاترین میزان CAGR برسد: AliExpress …

بازدید 7


مقدمه: بازار تجارت الکترونیکی مرزی ، 2020-28
گزارش مربوط به بازار تجارت الکترونیکی Crossborder شامل طرح واضحی از داده های اعلام شده به عنوان نمودارهای پای ، زیر ، خطوط زیر و به روزرسانی های مختلف است که داده های واقعی را در آرزوهای واضح و واضح جدا می کند تا بتواند بدون خوردن یک فروشگاه هیولا ، بهبودهای ظریف را به مشتری ارائه دهد. زمان آنها کشورهای اصلی که سهم عظیمی از صنعت را در بازار تجارت بین المللی دارند عبارتند از سوئد ، سوئیس ، کره ، ترکیه ، مکزیک ، فرانسه ، ایتالیا ، فیلیپین ، کلمبیا ، ایالات متحده ، تایلند ، کانادا ، امارات متحده عربی ، چین ، لهستان ، تایوان ، هلند ، اندونزی ، آلمان ، عربستان سعودی ، آرژانتین ، آفریقای جنوبی ، هند ، نیجریه ، بریتانیا جنوبی ، مالزی ، استرالیا ، مصر ، اسپانیا ، بلژیک ، شیلی و بقیه جهان.

این مطالعه شامل مشخصات شرکت های عمده ای است که در بازار تجارت بین المللی فعالیت می کنند

AliExpress
ای بی
آمازون
تائوبائو
Tmall Global
ETao
JD
آرزو کردن
نویگ
لازادا

نمونه گزارش موجود در نسخه PDF به همراه نمودارها و [email protected] https://www.orbisresearch.com/contacts/request-sample/4231278؟utm_source=puja

بازار تجارت بین المللی: محدوده درک
به همین ترتیب ، این رکورد داده های خیره کننده ای در مورد برنامه های تولید ، حجم تولید ، حجم استفاده ، افزایش دستمزد برای محصول و افزایش نرخ پیشرفت بازار تقریبا به عنوان سهم صنعت ارائه می دهد. این اطلاعات در مورد قابلیت دستیابی به تلاش های قریب الوقوع و سنجش مزایای عقب نشینی انجمن ها را ارائه می دهد.

بر اساس نوع محصول ، بازار عمدتا به موارد زیر تقسیم می شود:

لباس ، کفش و لوازم جانبی
محصولات بهداشتی و آرایشی
الکترونیک شخصی
سخت افزار کامپیوتر
جواهرات ، جواهرات و ساعت

این گزارش توسط کاربران نهایی/برنامه ، بخشهای زیر را پوشش می دهد:

B2B
B2C
C2C
دیگران

علاوه بر این ، گزارشات تجارت الکترونیکی Crossborder اطلاعات دقیقی در مورد چشم اندازهای مهم ، به عنوان مثال ، برنامه های تولید ، خریداران ، تجار ، خریدها ، وابستگی ها ، آخرین وابستگی ها و قسمت های مختلف که بر بهبود بازار تأثیر می گذارد ، ارائه می دهد. علاوه بر این ، این گزارش شامل داده هایی از چند کارشناس صنعت مانند مدیران عامل ، مدیران پیشرفت تجاری ، مدیران وابسته و قابل توجهی است که می توانند در مورد اتفاقات طرح ، ملاقات های تخصصی ارائه دهند و اطلاعات بیشتری در مورد اتفاقات جدید در فضای کسب و کار ارائه دهند.

علاوه بر این ، این پرونده هر یک از سازمانهای اصلی را که در فضای تجاری در کنار ارزش گذاری ، سهم بازار ، بینش در مورد واحدهای مونتاژ و تاسیسات صنعتی سازمانها تا اندازه و میزان تولید و ارزش تولید آنها فعالیت می کنند ، مشخص می کند.

گزارش کامل را به همراه TOC @ بخوانید https://www.orbisresearch.com/reports/index/global-crossborder-ecommerce-market-size-status-and-forecast-2020-2026؟utm_source=puja

مناطق کلیدی پوشش داده شده در گزارش تجارت الکترونیک Crossborder عبارتند از:
آمریکای شمالی (ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک)
آمریکای جنوبی (کوبا ، برزیل ، آرژانتین و بسیاری دیگر)
اروپا (آلمان ، انگلستان ، فرانسه ، ایتالیا ، روسیه ، اسپانیا و غیره)
آسیا (چین ، هند ، روسیه و بسیاری دیگر از کشورهای آسیایی.)
منطقه اقیانوس آرام (اندونزی ، ژاپن و بسیاری دیگر از کشورهای اقیانوس آرام)
خاورمیانه و آفریقا (عربستان سعودی ، آفریقای جنوبی و بسیاری دیگر)

علاوه بر این ، اطلاعات محتاطانه ای در مورد دیدگاه های کلیدی ارائه می دهد ، به عنوان مثال ، برنامه های تولید ، خریداران ، فروشندگان ، خریدها ، وابستگی ها ، جدیدترین وابستگی ها و قسمت های مختلف که بر بهبود بازار تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، اطلاعاتی در مورد شرایط ضروری ، به عنوان مثال ، همه گیری COVID-19 و تأثیر آن بر طولانی مدت و تأثیر لحظه ای بر فضای کسب و کار ارائه می دهد.

اهداف مطالعه این گزارش عبارتند از:

• برای تجزیه و تحلیلمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

56  +    =  66