انتشار Sydney Pro 2.1.3: یکپارچه سازی مجموعه ابزارهای جدید ، کنترلهای صفحه + سایر موارد


سلام ، طرفداران وردپرس. در این پست ، ما در حال بررسی آخرین ویژگی هایی هستیم که به آنها اضافه کردیم تم سیدنی طرفدار ما در نسخه 2.1.3 که در 24 مه 2021 منتشر کردیم.

ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهتر جلوه دادن مضامین خود هستیم و به طور مداوم با حداقل یک به روزرسانی در ماه به روزرسانی های جدید Sydney Pro را دنبال می کنیم (همه تغییرات را در اینجا بررسی کنید)

با نسخه 2.1.3 ، کنترل های جدید جهانی و سطح / صفحه در اختیار شما قرار می گیرد به طوری که حتی می توانید بر جزئیاتی مانند تصاویر برجسته ، ستون های کناری ، عنوان پست ها و موارد دیگر کنترل بیشتری داشته باشید.

ما همچنین یکپارچه سازی Toolset جدید اضافه کرده ایم – بنابراین اگر از پلاگین محبوب Toolset برای ایجاد سایت های محتوای سفارشی استفاده می کنید ، می توانید از گزینه های جدید Sydney Pro برای کنترل الگوهای Toolset خود لذت ببرید.

به خواندن ادامه دهید و ما به شما نگاهی خواهیم انداخت به ویژگی های جدید!

ادغام مجموعه ابزارهای جدید

یکی از بزرگترین ویژگیهای Sydney Pro 2.1.3 یکپارچه سازی ابزار مجموعه کاملاً جدید است.

اگر با آن آشنا نیستید مجموعه ابزار، این یک مجموعه کامل از ابزارها برای کمک به شما در ایجاد سایت های محتوای سفارشی با وردپرس است. برای ایجاد انواع پست های سفارشی و زمینه های سفارشی می توانید از Toolset استفاده کنید. از همه مهمتر ، Toolset همچنین به شما کمک می کند تمام آن اطلاعات سفارشی را بگیرید و در جبهه سایت خود نمایش دهید.

یک مورد استفاده معمول این است که سایت های دایرکتوری ایجاد کنید، مانند لیست های املاک و مستغلات ، ارائه دهندگان خدمات ، مشاغل محلی و موارد دیگر. اما از آنجا که Toolset بسیار انعطاف پذیر است ، می توانید از آن برای موارد دیگر نیز استفاده کنید.

برای کمک به شما در نمایش محتوای سفارشی ، Toolset با ماژول Blocks Toolset خود همراه است که به شما امکان می دهد از ویرایشگر بلاک وردپرس بومی (AKA Gutenberg) برای طراحی الگوهای محتوای سفارشی خود از جمله درج اطلاعات زمینه های سفارشی در الگو استفاده کنید.

به لطف یکپارچه سازی Toolset جدید در Sydney Pro ، اکنون می توانید هنگام ایجاد الگویی با Toolset به گزینه های طرح زمینه Sydney Pro دسترسی پیدا کنید. شما قادر خواهید بود عناصر مختلفی از جمله:

 • تصویر ویژه (در صورت وجود)
 • نوار کناری
 • عنوان
 • ارسال فراداده
 • پیمایش پست بعدی / قبلی
 • پودرهای سوخاری
ادغام Sydney Pro Toolset

این به شما امکان کنترل بیشتر بر روی طراحی Toolset شما را می دهد و به شما کمک می کند با Sydney Pro و Toolset وب سایت های سفارشی شگفت انگیزی ایجاد کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید به بخش وب سایت Toolset یا بخوانید پست وبلاگ Toolset که ویژگی جدید را اعلام می کند.

همچنین می توانید a سایت نمایشی تیم Toolset ایجاد کرده اند که از Sydney Pro و Toolset برای ایجاد یک فهرست ارائه دهنده خدمات برای سگ گردان استفاده می کند.

تنظیمات جدید پست / صفحه و تنظیمات Customizer

نسخه جدید Sydney Pro همچنین دارای کنترل های جدید سطح و بعد از سطح است که گزینه های بیشتری برای پیکربندی طرح و طراحی پست ها یا صفحات منفرد به شما می دهد. این کنترل های جدید به یکپارچه سازی Toolset متصل می شوند ، زیرا برخی از کنترل های جدید هنگام ایجاد یک الگوی Toolset در دسترس هستند.

برای هر دو پست و صفحه ، می توانید عناصر زیر را فعال یا غیرفعال کنید:

 • تصویر شاخص
 • عنوان
 • نوار کناری
کنترلهای صفحه سیدنی پرو

همچنین می توانید در Customizer به گزینه های جهانی دسترسی داشته باشید تا:

 • نوار کناری را در همه صفحات غیرفعال کنید
 • تصاویر برجسته را در همه صفحات فعال کنید
 • پیمایش پست قبلی / بعدی را در همه پست های تک پنهان کنید
 • پیمایش پست ها را غیرفعال کنید

با استفاده از کنترلهای سطح صفحه ، در صورت لزوم می توانید این تنظیمات را نادیده بگیرید.

ادغام به صورت خودکار Yoast SEO Breadcrumbs

اگر از ویژگی آرد سوخاری در Yoast SEO استفاده می کنید ، با فعال کردن ویژگی در تنظیمات Yoast SEO ، اکنون آرد سوخاری شما به طور خودکار در Sydney Pro نشان داده می شود.

قبلاً برای نمایش آرد سوخاری لازم بود یک قطعه به صورت دستی اضافه کنید (که چگونه در اکثر مضامین دیگر کار می کند)

امروز به Sydney Pro 2.1.3 ارتقا دهید

Sydney Pro 2.1.3 رسماً عرضه نشده است – بنابراین اگر کاربر موجود Sydney Pro هستید ، می توانید به روزرسانی را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود اعمال کنید (تا زمانی که هنوز یک کلید مجوز فعال داشته باشید)

یا اگر هنوز به سیدنی پرو ارتقا نیافته اید اما می خواهید به ویژگی های جدید دسترسی پیدا کنید ، می توانید امروز مجوز سیدنی پرو را خریداری کنید برای دریافت آخرین نسخه

در مورد تغییرات س questionsالی دارید؟ از ما در بخش نظرات بپرسید!

دوره رایگان

کمربندت رو ببند!
5 مرحله برای افزایش سرعت
سایت وردپرس شما

30-40٪ سایت خود را اجرا کنید
سریعتر با چند تکنیک ساده

به دوره رایگان بپیوندید
موشک

منبع

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *