0

انتخاب هیئت منصفه در محاکمه عظیم تلفن های تقلبی دره گنج آغاز می شود

بازدید 6


این 9 متهم از زمان دستگیری در حمله فدرال در آگوست 2018 ، که پس از سالها تحقیقات مخفیانه انجام شد ، منتظر محاکمه بودند.

بویز ، آیداهو – دادگاه خانواده ای دره گنج که متهم به درآمد میلیونی در یک طرح عظیم تقلبی تلفن همراه بود ، روز دوشنبه آغاز شد.

پاول بابیچنکو ، گنادی بابیچنکو ، پیوتر بابیچنکو ، تیموفی بابیچنکو ، کریستینا بابیچنکو ، ناتالیا بابیچنکو ، آنا ای یوروسالیمتس ، میخائیل اییروسالیمتس و دیوید بیبیکوف به ده ها فقره جنایت از جمله کلاهبرداری از طریق پست و کلاهبرداری از طریق سیم گرفته تا قاچاق کالای تقلبی ، توطئه ، توطئه در مورد.

دادستان های فدرال گفتند که این گروه لوازم الکترونیکی جعلی از جمله تلفن های همراه تقلبی سامسونگ و آیفون ، ساعت های هوشمند و لوازم جانبی الکترونیکی را در آمازون و ای بی فروخته و آنها را به عنوان محصولات اصلی تبلیغ می کنند. گفته می شود تلفن های تقلبی از چین و هنگ کنگ به کشور قاچاق شده و سپس در دو انبار مریدین متعلق به مظنونان دوباره بسته بندی شده است.

اعتقاد بر این است که متهمان بیش از 150 نهاد تجاری جداگانه برای فروش آنلاین تلفن های جعلی کار کرده اند. به گفته دادستان ها ، بیش از 25000 مشتری کالای تقلبی خریداری کردند که به اعتقاد آنها کالای واقعی است.

“متهمان علاوه بر استفاده از چندین مشاغل شخصی خود ، از كارمندان خود برای افتتاح حساب های جدید نیز استفاده كردند. این کارمندان در ابتدا برای آزمایش ، بسته بندی مجدد و نامه های الکترونیکی فروخته شده در اینترنت استخدام می شدند. سرانجام ، از بسیاری برای باز کردن یک یا چند حساب فروش از طرف متهمان استفاده شد “، دادستان ها در پرونده ای نوشتند. “برای فرار بیشتر از شناسایی ، پیوتر بابیچنکو و پاول بابیچنکو از اعضای جوان (و از نظر اقتصادی کم تجربه) از جامعه خود درخواست کردند که آمازون و eBay را به فروش برسانند.

اصل را اینجا بخوانید:
انتخاب هیئت منصفه در محاکمه عظیم تلفن های تقلبی دره گنج آغاز می شودمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

9  +  1  =