افزایش هزینه PayPal ایالات متحده در تاریخ 2 اوت 2021


افزایش هزینه PayPal در ایالات متحده در حال انجام است اثر از 2 اوت 2021. در حالی که افزایش کارمزد درصد در حال افزایش است ، آنچه برای فروشندگانی که معاملات کم ASP را پردازش می کنند بیشتر آسیب خواهد دید افزایش هزینه ثابت از 0.30 دلار به 0.49 دلار است.

توجه: ما هنوز اطلاعیه ای مبنی بر تغییر هزینه ها در انگلیس یا هرجای دیگر خارج از ایالات متحده مشاهده نکرده ایم.

PayPal مشتاق است به این نکته اشاره کند که با استفاده از مثال معاملات آنلاین کارت اعتباری و بدهی به عنوان معیار ، هزینه های آنها در مقایسه با رقابت در ایالات متحده همچنان رقابتی خواهد بود. اگر پرداخت های وب سایت را قبول دارید ، توصیه می کنیم مقایسه خود را برای خدماتی که واقعاً استفاده می کنید انجام دهید.

بعید به نظر می رسد که این امر روی هرکسی که در eBay فروش می گذارد تأثیر بگذارد زیرا بیشتر افراد به پرداخت eBay منتقل شده اند – بعید به نظر می رسد که eBay با افزایش هزینه روبرو شود زیرا تصور نمی شود که قبلاً توافق نامه قیمت گذاری سفارشی و غیر استاندارد با PayPal نداشته باشند. . این خبر خوبی است زیرا این بدان معنی است که eBay مجبور نیست که هرگونه افزایش هزینه را به فروشندگان اختصاص دهد.

با این حال ، اگر در بازار دیگری یا وب سایت شخصی خود فروش می کنید ، ممکن است تحت تأثیر قرار بگیرید ، مخصوصاً در مواردی که مستقیماً پرداخت PayPal را انجام می دهید نه از طریق واسطه یا خود بازار.

پی پال آمریکا

بیشتر بخوانید اینجا:
افزایش هزینه PayPal ایالات متحده در تاریخ 2 اوت 2021منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *