0

اسلایدرهای 3.99 پوندی آلدی در حالی که خریداران برای خریدن یک جفت عجله می کنند ، در eBay به قیمت 40 پوند فروخته می شوند

بازدید 9


برای دریافت راهنمای مناسب برای استفاده بیشتر از وقت آزاد خود ، برای خبرنامه ما ثبت نام کنید

“،” buttonText “:” اکنون ثبت نام کنید! “،” contentId “: 10291469 ،” newsletterImage “:” https://i2-prod.liverpoolecho.co.uk/incoming/article20551208.ece/ALTERNATES/s615d/0_Liverpool- اسکله در اسکله-رویال-آلبرت-و-کشتی-بلند-Pelican-of-London-in-dock-Photo-by-Coli.jpg “،” endpointUrl “:” https: //response.pure360. com / interface / list.php “،” profile “:” Liverpool_Echo “،” isPure360NewsLetter “: true،” pure360MailingListId “:” Liverpool Echo – What’s On Newsletter “،” isDoubleOptIn “: false،” newsletterSiteName “:” Liverpool Echo ” } “data-mod =” skinnySignup “>

ایمیل نامعتبرمشکلی رخ داده است. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

هنگام اشتراك ما از اطلاعاتی كه برای ارسال این خبرنامه ها به شما ارائه می دهیم استفاده خواهیم كرد. اطلاعات شما مطابق با ما استفاده خواهد شداعلامیه حریم خصوصی

خریداران باهوش از سربازان محبوب جدید الدی پول نقد می گیرند – و آنها را به قیمت 40 پوند آنلاین می فروشند.

اسلایدرهایی که در خرده فروش تخفیف 3.99 پوند هزینه دارند ، به عنوان بخشی از آلدیمانیا ، خط تولید مارک خود فروشگاه راه اندازی شدند.

این کفش ها که از نوع دریایی است و در قسمت جلوی آن آرم Aldi وجود دارد ، در اوایل این هفته پیش سفارش داده شد و حتی تا همین یکشنبه ، 4 ژوئیه به فروشگاه ها نمی رسد.

بیشتر بخوانید: پریمارک “لباس خود را بالاتر می برد” با لباس خواب لباس سبک “پرادا”

لغزنده ها در حال حاضر تقریباً 10 برابر قیمت اصلی خود در سایتهایی مانند eBay.

محبوبیت کفش های رنگارنگ در حال حاضر مشهود است ، زیرا خریداران آن چنان ناامید هستند که یک جفت را به دست بگیرند که به صورت آنلاین فروخته نشده اند.

از 27 ژوئن ، خریداران می توانستند با پرداخت 3.99 پوند از طریق وب سایت Aldi دست خود را به کفش برسانند ، اما به دلیل تقاضای زیاد ، دیگر موجود نیست.

در عوض ، برخی از خریداران از کمبود مزیت استفاده کرده و جفت های پیش سفارش خود را در eBay ذکر کرده اند.

در حالی که برخی دارند کفش ها را با حدود 10 یا 14 پوند ذکر کرده است، که در حال حاضر چندین برابر هزینه اصلی است ، دیگران قدمها را جلوتر بردند.

در حال حاضر لیست هایی با قیمت بیش از 20 پوند برای اسلایدر وجود دارد ، از جمله این یکی با قیمت 29.99 پوند.

با این حال بالاترین هزینه لغزنده های Aldi که می توانیم در سایت پیدا کنیم 40 پوند است – تقریبا 10 برابر قیمت اصلی 3.99 پوند.

لغزنده های Aldimania خرده فروش معامله از یکشنبه 4 جولای با قیمت 3.99 پوند در فروشگاه موجود است.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

50  +    =  57