0

استفاده از Ledge به نفع شما: فرار از 9-5 برای داشتن 100 Ow مالک مشاغل تمام وقت

بازدید 9


6 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین مشارکت کنندگان خودشان هستند

بسیاری از ما به سادگی در حال تلاش برای تسلط بر شنا در استخر ، به معنای واقعی کلمه و مجازات هستیم. اگر شغل شما به شما کمک مالی نمی کند یا شاید اگر بخواهید دریابید که آیا می توانید بدون آنها شنا کنید یا نه ، انتخاب ذهنیت شناگران شروع خوبی است.

اهداف تعیین کنید ، درس بگیرید ، اجرا کنید ، پیشرفت کنید و بالاتر از آب بمانید … آشنا به نظر می رسد ، درست است؟ تنها چیزی که وجود ندارد طاقچه استخر است که در این سناریو نشان دهنده کار 9-5 شما است.

این تصور غلط بزرگ وجود دارد که برای شنا کردن باید بدون جلیقه نجات به 12 فوت آب بروید ، اما اگر آمادگی نداشته باشید ، این یک راه مطمئن برای غرق شدن است. این س alsoال نیز به ذهن خطور می کند که “چرا؟” اگر این تنها راه نیست.

وقتی عدد 9-5 دارید و یک کسب و کار:

  • تا زمانی که کسب و کار شما سود مورد نیاز خود را به دست نیاورد ، می توانید به یک چک ثابت حقوق و دستمزد متکی باشید
  • پول اضافی را می توان برای تأمین مالی این تجارت اختصاص داد
  • قبل از انتقال ، می توانید ارزیابی کنید که آیا مشاغل آزاد برای شما مناسب است یا خیر ، برخی از آن متنفرند و برخی دیگر با آن خوب کار نمی کنند
  • زمان برای ارزیابی مقیاس پذیری تجارت وجود دارد

بنابراین می توانید از طاقچه به نفع خود استفاده کنید و هنگامی که تصمیم به ترک شغل خود گرفتید ، به یاد داشته باشید که یک شغل فقط یک طاقچه است و هنوز وجود دارد ، در صورت لزوم فقط چند مرحله اضافی طول می کشد تا به آن برگردید.

1. آن را شخصی نگیرید ، اما باید این کار را انجام دهید

قبل از ترک شغل ، باید مطمئن شوید که آینده خود و خانواده شما به طور کامل به خطر نمی افتد. بله ، ریسک کنید ، اما همه سناریوها را محاسبه کنید تا تأثیر کامل را ارزیابی کنید. مسکن ، پس انداز ، غذا ، شهریه دانشگاه … همه آن. بخشی از کسب و کار مراقبت از خود و شرکت بدون مدیر عامل قوی است.

2. واقع گرایی تجاری

یک تجارت نمی تواند 100٪ توسط نظریه ها پشتیبانی شود. بله ، در حالت ایده آل همه ما می خواهیم آن را انجام دهیم ، اما: پیش بینی فروش بر اساس درآمد قبلی ، نرخ جذب مشتری ، محصولات/خدمات اختصاصی و بهبود حاشیه سود ، اهرم بهتری هستند زیرا قابل اندازه گیری هستند.

3A هزینه سلامتی و سلامتی را پرداخت خواهید کرد

دو مزیت بزرگ کار در بسیاری از شرکت های تأسیس شده مراقبت های بهداشتی و بازنشستگی است و شما یا اکنون یا بعداً هزینه آن را می پردازید.

بهداشت و درمان به طور خلاصه

تخفیف ها و مزایای اضافی در برنامه های مراقبت های بهداشتی به شرکت ها ارائه می شود زیرا آنها بسیاری را به طور همزمان خریداری می کنند ، بنابراین آن را به عنوان عمده فروشی در نظر بگیرید.

دیدن یک شرکت غیر معمول نیست:

  • کارکنان هزینه بسیار کمی را برای طرح پرداخت می کنند ، به عنوان مثال 150 دلار در ماه
  • کمترین کسورات/پرداخت مشترک ، یعنی مبلغی که هنگام مراجعه برای مراقبت های پزشکی می پردازید
  • برنامه های PPO (سازمان ارائه دهندگان ترجیحی) که در آن می توانید هر پزشک دلخواه خود را انتخاب کنید (در شبکه یا خارج از شبکه)

هنگام خرید یک برنامه مراقبت های بهداشتی خصوصی فقط برای شما یا خانواده شما (بدون ارائه شرکت):

  • برنامه ها می توانند گران باشند و کسرهای بیشتری داشته باشند
  • فقط برنامه های HMO (سازمان نگهداری سلامت) ، یعنی پزشکان درون شبکه در دسترس هستند

من بزرگتر نیستم ،منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  79  =  81