0

استاتن جزیره استاتن می گوید که شرکت مانع تلاش های اتحادیه سازی می شود – اخبار آمازون

بازدید 12


نیویورک – کانر اسپنس سه سال است که در مرکز بزرگ تحقق آمازون معروف به JFK 8 در جزیره استاتن کار می کند.

اسپنس ، کارگر و سازمان دهنده اتحادیه ، گفت: “ما می خواهیم رابطه خود را با شرکت تغییر دهیم و آن را کمتر به یک دیکتاتوری در آنجا تبدیل کنیم و بیشتر به یک مشارکت تبدیل شویم.


چه چیزی میخواهید بدانید

  • کارگران آمازون JFK 8 در تلاشند اتحادیه تاسیس شده ای بنام اتحادیه کار آمازون تشکیل دهند
  • آنها شرایط نامناسب کار را انگیزه تلاشهای خود عنوان می کنند
  • آنها ادعا می کنند آمازون تلاش کرده است کارگران را از یادگیری بیشتر در مورد اتحادیه منصرف کند
  • این دومین تلاش برای ایجاد اتحادیه در این مرکز است. در صورت موفقیت ، این اولین اتحادیه ای است که در تاسیسات آمازون در ایالات متحده تشکیل می شود.

وی گفت: 5600 نفر در این مرکز کار می کنند ، که اهمیت این شهر در سال گذشته اهمیت بیشتری پیدا کرده است ، زیرا آمازون کالاهایی را در پنج منطقه که 5 نفر به دلیل بسته شدن بیماری های ویروسی کرونا و بسته شدن آنها به دلیل نگرانی ها قادر به مراجعه حضوری نبودند ، تحویل داده است. .

اسپنس گفت: “آنها ترجیح می دهند مدل تجاری داشته باشند كه كارمندان را به سرعت استخدام و اخراج كنند.”

به همین دلیل اسپنس و سایر کارگران می گویند که در تلاشند اتحادیه مستقر ، اتحادیه کار آمازون را تشکیل دهند. این دومین تلاش کارگران JFK 8 برای تشکیل اتحادیه است. آنها برای جمع آوری امضا دو ماه است که در خارج از مرکز تحقق کار می کنند ، اما نمی گویند که تعداد آنها تاکنون چیست.

اسپنس گفت: “بسیاری از مردم در اینجا وقت کاری برای خارج از کار ندارند ، زندگی ندارند.” “پرداخت ، آمازون می گوید این رقابتی است ، اما واقعاً اینطور نیست. بیشتر افراد اینجا بیشتر از تمام وقت در تمام وقت در ثروتمندترین شرکت کره زمین کار می کنند و هنوز هم به شغل دوم نیاز دارند. “

مدیران آمازون به چندین درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداده اند.

کریس اسمالز گفت که از آمازون اخراج شد دو ساعت پس از برگزاری مسابقه. وی ادعا كرد كه این شركت نه میزان آلودگی به COVID-19 كارگران خود را افشا می كند و نه اقدامات مناسبی را برای جلوگیری از آلودگی كارگران انجام می دهد. در اوایل ماه مه ، او به ایجاد یک آشپزخانه برای کارگران JFK 8 در اطراف منطقه ای که چادر اتحادیه کارگری آمازون خود را برپا کرده بودند کمک کرد تا کارگران را در مورد حقوق خود آگاه کند.

در ماه آوریل ، کارگران انبار آمازون در آلاباما به اتحادیه رأی دادند. کارگران در آنجا ادعا کردند شرکت در تلاش است کارگران را از کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتحادیه منصرف کند. Smalls و Spence ادعا می کنند از همین روش ها در JFK 8 استفاده شده است.

اسمالز گفت: “آنها در اینجا همان كار را می كنند.” “آنها زود با ما شروع کردند.”

اسپنس گفت: “آنها شروع به تبلیغ ضد اتحادیه كردند كه به آنها می گوید اتحادیه شخص ثالث است.” “آنها سعی می کنند کارگران را بترسانند. آنها می خواهند کارگران بترسند تا نتوانند در مقابل خود ایستادگی کنند. “

برخی از مطالبی که کانر اسپنس گفت آمازون برای ترساندن کارگران استفاده می کند.

برخی از مطالبی که کانر اسپنس گفت آمازون برای ترساندن کارگران استفاده می کند.

برگزارکنندگان می گویند که آنها به دنبال رأی دادن تا پایان تابستان هستند.

——

آیا می دانید اکنون می توانید NY1 را در هر کجا و هر زمان که بخواهید تماشا کنید ، بخوانید و از آن مطلع شوید؟ جدید را دریافت کنید برنامه Spectrum News اینجا.

تفسیر:
نکات و آدرسهای اینترنتی بسیار جالب را می توان در پست کامل مطالعه کرد.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

26  +    =  36