0

اسباب بازی رقص کاکتوس آهنگ رپ لهستانی را درباره کوکائین می خواند

بازدید 11


یک خرده فروش عمده در تایوان در حال ارزیابی فروش خود از یک اسباب بازی مخمل خواب دار کاکتوس پس از اینکه محصولات کودکان در حال آواز خواندن است لهستانی آهنگ رپ حاوی اشاراتی به مواد مخدر و مرگ.

در غیر این صورت اسباب بازی رقص بی ضرر در تولید می شود چین و همچنین به طور گسترده ای در دسترس است آمازون.

نگرانی در مورد مناسب بودن این اسباب بازی برای کودکان ابتدا توسط تایوان نیوز گزارش شد. در مقاله ای در تاریخ 4 ژوئیه ، این وب سایت گفت که یک مادر لهستانی در سفر اخیر خرید در مرکز شهر Taichung کاکتوس آواز را کشف کرده است.

اسباب بازی کاکتوس به ویژه در میان اقلام فروخته شده در کارفور ، یک شرکت چند ملیتی فرانسوی با حضور گسترده در تایوان است. نسخه فروخته شده توسط کارفور سه ترانه را خوانده است كه گفته می شود شامل یك آهنگ از خواننده رپ لهستانی Cypis 32 ساله با عنوان “Gdzie jest biały węgorz؟”

شعرهای دارای درجه X شامل ذکر کوکائین است و به نظر می رسد که به علائم ترک اشاره دارد.

با توجه به ترجمه آهنگ موجود در اینترنت ، در متن آغازین آهنگ رپ آمده است: “تنها چیزی که در ذهن من است پنج گرم کوکائین است.”

در دیگری ، Cypis آواز می خواند: “من فکر می کنم اگر زود چیزی را خرخره نکنم خواهم مرد.”

وب سایت Carrefour این اسباب بازی مخمل خواب دار را با قیمت تخفیف 359 دلار تایوان جدید (12.80 دلار) لیست کرده است. در حال حاضر موجودی ندارد.

تصاویر تبلیغاتی اسباب بازی مخمل خواب دار کاکتوس در وب سایت تجارت الکترونیکی Ruten مانند eBay تایوان ذکر شده است.

جستجوی کلمه کلیدی برای این اسباب بازی چندین نتیجه را در خرده فروشان آنلاین به همراه داشت. آنها شامل نسخه هایی از اسباب بازی بودند که 120 آهنگ را ذخیره می کرد ، از جمله “تولدت مبارک”.

لیست در تایوان eBayوب سایت سبک ، روتن ، گفت: این اسباب بازی همچنین دارای یک ویژگی ضبط 15 ثانیه ای است ، در حالی که بیش از 200 تجارت حمل و نقل کالا این مورد را در آمازون ارائه می دهند.

سخنگوی ستاد مرکزی کارفور در تایپه به این موضوع گفت نیوزویک این شرکت از نگرانی های پیرامون محصول کودکان آگاه نبود.

تمام محصولات Carrefour ، از جمله اسباب بازی ها ، قبل از ذکر شدن ، از نظر ایمنی ارزیابی می شوند ، اما ممکن است محتوای تولید شده توسط مخمل خواب کاکتوس از دست رفته باشد ، خرده فروش اظهار داشت: این محصول محصول را با دفتر تهیه خود ارزیابی و ارائه می دهدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  3  =