0

از کارآفرینان خواسته می شود تا به بهبود کیفیت زندگی کشاورزان مکزیک کمک کنند

بازدید 11


2 دقیقه خواندن

این مقاله از زبان ما ترجمه شده است نسخه اسپانیایی با استفاده از فناوری های هوش مصنوعی خطاها ممکن است به دلیل این روند وجود داشته باشد.

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

آیا شما یک پروژه ابتکاری دارید که به بهبود مشکلات حومه مکزیک کمک کند؟ پس این برنامه برای شماست. این هست سیمبرا ، سرمایه گذاری های جدید برنامه شتاب جدید ، متمرکز بر تجارت کشاورزی.

Francisco Lizcano Bazaldúa ، مدیر پروژه در New Ventures ، که برنامه را هدایت می کند ، توضیح می دهد: “ما به دنبال سرمایه گذاری در مراحل اولیه هستیم که راه حل های ابتکاری در این زمینه ارائه دهد و به بهبود کیفیت زندگی کشاورزان و جوامع آنها کمک کند.”

این برنامه بر روی تسریع کارآفرینان تا 35 سالگی با پروژه های مرحله اولیه متمرکز است. در حالت ایده آل ، آنها در حال حاضر حداقل محصول مناسب یا در مرحله نمونه سازی دارند ، اگرچه ایده های خوب توسعه یافته که توسط مطالعات امکان سنجی پشتیبانی می شوند نیز پذیرفته می شوند. شرکت هایی که قبلاً فعالیت می کنند و کمی جذابیت دارند نیز می توانند در آن شرکت کنند.

این می تواند ابزارهای تکنولوژیکی باشد که تولید میدانی ، آموزش دیجیتال یا پروژه هایی با دیدگاه جنسیتی یا شامل مالی را بر روی کشاورزان بهبود یا کارآمدتر می کند. به همین ترتیب ، لیزکانو توضیح می دهد که آنها تجارت منصفانه را در این زمینه ترویج می کنند.

Depositphotos دات کام

سود

50 پروژه برتر می توانند در یک بوت کمپ دو هفته ای با کارگاه های آموزشی در موضوعات مرتبط مانند امور مالی ، مدل تجاری ، بازاریابی ، فروش ، تأثیرگذاری و همچنین جلسات شبکه و الهام شرکت کنند.

متعاقباً 10 پروژه انتخاب می شود که برای چهار ماه تسریع می شود. کسانی که بیشترین قابلیت مقیاس پذیری را دارند از طریق Viwala به منابع مالی دسترسی خواهند داشت که به نوبه خود سابقه اعتباری آنها را تقویت می کند.

فرانسیسکو تأکید می کند که تمام پروژه های انتخاب شده بخشی از Colectiva NV می شوند و به مزایای شبکه دانشجویان آن دسترسی خواهند داشت.

سیمبرا توسط New Ventures México ، از طریق کمک مالی Bayer ، متخصصان آن به عنوان مربی در bootcamp شرکت می کنند.

عکس: حسن نیت ارائه می دهد New Ventures

تاریخ های کلیدی

  • ثبت نام در برنامه 14 ژوئن تا 31 ژوئیه.
  • بوت کمپ 23 آگوست – 10 سپتامبر.
  • شتاب. از 7 فوریه 2021منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  35  =  38