از سردبیر – 13 ژوئن 2021


آمازون رویداد Prime Day خود را هفته آینده (21 تا 22 ژوئن) برگزار می کند. مانند سال های گذشته ، خرده فروشان دیگر از فرصت استفاده می کنند زیرا مردم به دنبال معاملات می روند. (Profitero آن را “اثر هاله Prime Day” می نامد و می گوید 58٪ از خریداران قبل از خرید معاملات Prime Day را با سایر خرده فروشان بررسی می کنند.)

RetailMeNot گفت صدها نفر از خرده فروشان به طور کلی تبلیغات را در کنار Prime Day ارائه می دهند، با بیش از نیمی از آنها تم “Lightning Deals” آمازون را تقلید می کنند و فروش فلش کوتاه مدت را ارائه می دهند. حدود 30٪ آنها در واقع در پیام ها یا کدهای خود از پیام رسانی Prime استفاده می کنند.

این رویداد خرید پس از یک ماه فروش قوی در ماه مه برگزار می شود. به گفته فروش آنلاین پوشاک 228٪ نسبت به سال گذشته افزایش داشته است Signifyd، همانطور که مصرف کنندگان آماده بازگشت به دنیای واقعی (“جایی که شلوار و کفش مورد نیاز است”) هستند. هزینه های تجارت الکترونیکی به طور کلی در ماه مه 151 درصد افزایش داشته است ، این یک شاخص قوی است که عاداتی را که مصرف کنندگان در اوج بیماری همه گیر اتخاذ می کنند ، پایدار خواهند ماند.

در حالی که تجارت الکترونیکی قوی بوده است ، فروشندگان بازار مجبور شده اند با برخی از تغییرات عمده سیاست های ماه گذشته سازگار شوند. eBay موارد بزرگسالان را ممنوع کرد، آن را به قتل رساند برنامه PowerSeller (از 20 ژوئن) ، و Etsy قطعات و لوازم جانبی اسلحه را ممنوع کرد – حتی محصولاتی که فقط تزئینی هستند.

فروشندگان eBay نیز همچنان به مبارزه با خود ادامه می دهند تغییرات در بخش و مشخصات مورد مجاز در به روزرسانی فروشنده بهار ، از جمله در مجموعه های قابل جمع آوری.

و صحبت از کلکسیون ها ، Antique Trader پروفایل های بسیار خوبی از “مشاهیر” برجسته در دنیای عتیقه و جمع آوری دارد. گرفتن آنهایی که برای تری کوول، “The Grande Dame of Antiques” ، و تام جانسون، “مرد پشت موفقیت روبی لین”.

بیمه حمل و نقل ممکن است برای برخی موارد ضروری باشد ، اما همانطور که از اول ماه مه یاد گرفتیممنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *